לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2005, 00:00
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
גנבת לי את הרעיון!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הלו? אתם עדיין שם? (במפגש)"

כל הדרך חזרה הביתה חשבתי על המפגש הזה!
ואמרתי "מחר אני אפתח אשכול על זה"ורומק אתה הקדמת אותי!
בקיצור רציתי להודות לכולכם על ההזדמנות שניתנה לי בכדי להכיר אתכם!רחלי ,ארז ואמיר ועוד רבים מכם...אתם אנשים מדהימים שהייתי רוצה להכיר מחוץ לפורום מאוד.
הייתי שמחה לעוד מפגש והייתי באה בכיף ובסבבה.אבל נראה לי שנחכה עם זה קצת.
וואי היו הרבה שהקסימו אותי!כמו אמיר ואורי..ואלון ואלכס ונתלי וארז !למרות שלא זכיתי להכיר כל כך את השאר..מקווה שלהבא אני אביא עימי יותר רוח וצלצולים!!!חחח נהנתי המון המון..מקווה מאוד שנשמר את הקשר חיצונית לפורום.
ובכל מי שמכם רוצה לדבר איתי באייסי הנני מפרסמת את מספרי לכל הפדלאות שלא יכולים להסתכל לי בפרטים:
260980833

אוהבת אתכם המון המון אני ו-SUPER MIRI

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2005, 13:41
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
הנה סיפור של 7 דקות...

אני רואה בשעון המחשב 16:47...
נזכרתי שאמור להיות מפגש, צ'יק צ'אק נכנסי לבדוק באיזה שעה והכל.. ראיתי שזה ב-5. אבל לא נורא, היתי מספיק להגיע בדיוק תוך 20 דקות משמע ב-5:20 היתי יכול להיות שם.
התלבשתי, התארגנתי, החלפתי סוללות למצלמה שלי.
ירדתי לאוטו, מתחיל לסוע מתקשר לניסים (KLUCH) שיבוא איתי, ועד שיכנעתי אותו והכל היה בסדר..
פתאום אני מקבל פל מאמא שאומרת לי שדוד שלי נמצא בפארק בין שמן או שמש אנ יודע ליד ירושליים, הוא לא מרגיש טוב וצריך דחוף ללכת לקחת את הילדים שלו (גדולים) מהבית (חולון, קרוב לבית שלי) לפארק שנחזיר אותו... כ-40 דקות נסיע לעזאזל..

מה מסתבר?
שהוא היה שתוי ולא היה יכו ללנהוג והקטע עם הילדים שזה בעצם אחד מהם היה צריל לנהוג על האוטו של אבא והשני יודע תדרך...

זה החיים - החיים יודעים לתת בהפוכה..
זו היתה ההזדמנות האחרונה שהיתה לי לראות אותכם, וגם היא נפלה....

לא נורא,מקווה שבעוד מס' שנים נראה אותכם , או את רובכם לפחות..

ישן 21-10-2005, 09:34
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15

אוי אנשים, המפגש היה אדיר.... סוף סוף אני פגשתי את האנשים שאיתם אני משוחח כמעט כל יום....

וכן, אני אשים את התמונות עוד ימים מס' כי רק לפני 20 דק' בערך חזרתי מפסטיבל אייקון, אז אני עדיין מתעדכן בכל ההודעות החדשות (ויש הרבההההההההההההההההההההההההה), אחרי שאפתח את הפילם אז אעלה תמונות באשכול חדש.

תום (צונאמי)- אתה עושה גלים!!!!!! בכל מקרה אחי, היה כיף לפגוש אותך, להכיר אותך יותר, וכמובן עוד קצת לעזור לך..... תתחבר למסג'ר אחי, חודשים אתה לא מחובר!!!!
ואל תשכח לעדכן.

הלוואי והיו באים עוד מלא אנשים למפגש-אבל ככה זה יצא.... בכל מקרה-היה מאוד מאוד מאוד נחמד לפגוש את כולם, את ארז, רחלי, WILLOW, תום, אמיר, THE ONE AND THE ONLY, החבר של הקודם (לא זוכר את הכינוי), נטלי (סתם, נתלי), רומק, וזהו נראה לי... אם שכחתי מישהו, סליחה. (על ה*** שלי---------->כמובן שזה בהומור שלם-אז מנהלים לא למחוק את ההודעה בבקשה.....!

ישן 23-10-2005, 12:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
סיכום המפגש

אומנם באיחור אבל סוף סוף יש לי זמן לכתוב באריכות על המפגש
אז המפגש היה אחלה למרות התקלות לא צפויות (וחלק אולי יגידו שהם היו צפויות אבל למה להיות קטנונים ) אחד המההתקלות היו שסגרו לנו את הכניסה לגג דיי על ההתחלה מה שיצר קושי בלזהות את החברים ואני מקווה שלא היה מי שהגיע ולא מצא והחליט לפרוש (אם כן אשמח לדעת על זה) אך לשמחתי פגשנו אחד את השני וגם היה אפשר בסוף להכנס לגג ולאחר מכן עברנו לבורגר ראנץ בעיקר כי יש מקום לשבת לקבוצה וגם היה דיי שקט שם אז בכלל היה טוב.
כמעט כל מי שאמר שיגיע הגיע : hilon, theoneandonly, Gwenhwyfar, charm, willow,babylove, natalie007, tomsami, stardust, חרוב, אליאור15,רומק ואיב חברה של ווילו ובייבי לאב
כמו שאמרתי מקווה שמי שאמר שהוא מגיע לא הגיע ראה שאין אף אחד וחזר או כל אחד שרצה לבוא ולא ראה והלך
היה נחמד להכיר את הפרצופים החדשים מאחורי הכינויים ולהזכר בפרצופים הישנים וכמובן סתם לקשקש ללא צורך במקלדת
היו כמה כיבודים שאנשים הביאו והדובדבן היה סוכריות אדומות על מקל בצורת לב עם הקדשה באדיבות הרבה של רחלי (כמו שניתן לראות בתמונה)
תודה רבה רחלי
התפזרנו בערך ב 8 וחצי ובקיצור מי שלא בא הפסיד
להתראות במפגש הבא
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר