לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2005, 12:02
  א_י_ש א_י_ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.03
קיבל 30 שנה בכלא וביקש עוד 3 בשביל לארי בירד

סיפור הזוי: על אמריקאי שהורשע ברצח ושוד מזוין, נגזרו 30 שנים בכלא, אך הוא ביקש להוסיף לעונשו 3 שנים נוספות כדי להתאים אותו למס' החולצה של אלילו, לארי בירד, והוכיח שאין גבול לטמטום של אוהדי ספורט.

קשה להאמין ששמעתם סיפור ביזארי כמו הסיפור הבא. אריק ג'יימס טורפי מאוקלהומה סיטי הואשם בירי מתוך כוונה להרוג ושוד מזוין והורשע ע"י בית המשפט ב-30 שנות מאסר, עליהן הוא החליט לערער.

מה מוזר בזה אתם שואלים? הרוצח בן ה-30 לא ביקש הקלה בעונשו, כי אם תוספת של שלוש שנים, על מנת להתאים את מס' השנים שעליו לשבת בכלא למס' החולצה של האליל שלו, לארי בירד, כוכב הבוסטון סלטיקס בעבר.

"אם אני הולך לכלא, אני רוצה לעשות זאת בחולצה של לארי בירד", אמר טרופי והשופט קיבל את בקשתו ואמר: "הוא היה מרוצה מאוד, לא ראיתי דבר כזה ב-26 שנים בבית המשפט, אבל אני יודע שהתובע היה מרוצה גם הוא".

עורך הדין של הרוצח לא ביקש למחוק את ההאשמות עקב סעיף של אי שפיות, ולא נותר אלא לתהות אם הרוצח היה מקבל את מבוקשו, גם אם הוא היה מבקש להשוות את עונשו למס' החולצה של רוברט פאריש...

(מתוך אתר ערוץ הספורט - http://www.sport5.co.il/Articles/Ar...5&CategoryID=73 )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר