לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2005, 14:12
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
ובכן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקי שרון5 שמתחילה ב "צילומי אופנה-פגנקה קריות ותיקי ננדי"

אני לא מבין גדול באופנה, אבל בצילום יש לי טיפת מושג.
ואנ ייכול לומר שהתמונות מעולות.
הבעת הפנים בכל תמונה מתאימה לתמונה היטב - או שפשוט אני לא מוא בדמיון הבעה טובה יותר עם המצולמת.
התאורה מצויינת בכל תמונה פרט לתמונה מס' 3, שבה רואים את הצל ל הדמות ושל הספסל, ועין חדה יכולה לראות שזה מתאורה ולא מהשמש - תקן אותי אם אני טועה. איפה שהוא זה פוסל את התמונה

תמונה מס' 5 יצאה טוב, אבל לפי דעתי החזה יצא קצת עקום או משהו בסגנון, זה נראה כאילו שזו שד אחת בלבד, אך בעצם אלו שניהם. בקיצור, יצא קצת עקום הקטע של החזה כאן.. אם לא מתעמקים בתמונה חושבים שהחזה שלה זה ראש הפצצה האטומית

תמונה מס' 4 לפי דעתי היא לא מוצלחת במיוחד, אם זה עקב החיוך של המצולמת שלא מחמיא לה בתמונה הזאת ואם זה בגלל הפוזה שלה.
כך גם, התמונה הזו לאקשורה כ"כ לצילום יש שם קצת עריכה גראפית, אזי זה לא לעניין בצילום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2005, 14:29
  RoieG RoieG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקי שרון5 שמתחילה ב "צילומי אופנה-פגנקה קריות ותיקי ננדי"

לדעתי, אני לא אהבתי את התמונות ואני אשקיע ואפרט.

פירוט:
1. הפנים שלה יצאו כהות מדיי ובגוון צהוב, הרקע לא תורם במיוחד ובעיקר האיש עם הכוס של הברד בטעם פטל. חתכת לה את הרגליים. התאורה יצאה נחמדה עם השמש שיצרה את קווי המתאר.
2. הרקע עמוס מדיי, יש יותר מדיי מרחב מסביב לה, הקרקע בהירה ומושכת את העין ובקיצור - הדוגמנית הלכה לאיבוד בפריים. קצת להוריד סנטר ייצור הבעה יותר פוטוגנית.
3. הפוזה נחמדה ואהבתי את הרגליים המוצלבות. הצל של הפלאש פחות אהבתי וצריך לעשות כיוון levels כי ה blackpoint של הפריים לא יצא טוב, הספסלים יצאו בהירים מדיי ורצוי לבודד את הנושא בעזרת התאורה.
4. אני מצטער, אבל העיגול הירוק הזה מכוער. הפוזה שלה נחמדה אבל הייתי מעדיף שהכתף שלה לא תסתיר את הסנטר. התאורה יצאה נחמדה. קצת להבהיר את הפנים ולהפחית קצת מהצהוב... אפילו השיניים שלה יצאו צהובות בפריים הזה.
5. כמויות הרעש בתמונה הזו הן עצומות. הפוזה נחמדה ושוב יש קצת יותר מדיי צהוב. היד התחתונה שלה שנחתכה צריכה להיות או בתוך הפריים או מחוץ לו.

השקעתי בהערות על מנת שתשפר, אני מקווה שתקבל אותן ברוח הזו.

בברכה,
רועי גליץ
Nikon D300, Nikon 16-85 VR, Nikon 500 F/4 VR, Nikon 10.5mm fisheye, Sigma 120-300 F/2.8, Sigma 10-20, Nikon 85 F/1.8, Zeiss 85 F/1.4, Tamron 180 F/3.5 macro, Nikon 50 F/1.8, Nikon SB800 X 2 and some other toys...
צילום, קורס צילום, מאמרים בצילום

ישן 22-10-2005, 15:52
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

צילומים טובים.
1. התנועה והזרימה דינאמיים מאוד בתמונה. המבט שלה שיוצא מהשליש העליון/ימני לכיוון שמאל-למטה קלאסי. מה שכן, החיתוך של הרגליים לא מוצלח. במידה ואתה חותך את הרגליים, בצע זאת טיפנ מתחת למפשעה. במקרה שלך זה לא אפשרי כי אתה מציג תיק, ולכן היה כדאי להכניס גם את הנעליים לפריים, ואפילו לתת להם מעט מרחב דינאמי מגבול הפריים התחתון.
החשיפה טובה. לא מוצא את הרקע מושך את העין, אע"פ שהוא בהיר מאוד.

2. קונטרסט מצויין בין הוורוד לרקע החלוד והעכור.
הניגוד בין החולצה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) השחורה לבין הוורוד מתאים. החולצה עצמה מחמיאה כמו גם המכנס. ההבעה שלה, מצד שני, לא.
צילום מזוית מעט גבוהה יותר, כשהסנתר שלה נמוך והעיניים מכוונות לעדשה יוכלו לייצר הבעה מחמיאה יותר.

3. בגדול התמונה טובה as is. אני לא חובב פלאשים ותמיד מעדיף תאורה חמה במקום. במידת הניתן, להעזר בעוזר צלם וריפלקטורים תמיד יתנו תוצאה נעימה וחמה יותר (לדעתי) מאשר שימוש בפלאשים שלהם הרבה חסרונות בצילום אופנה בחוץ.

4. המקורית נאה. חיתוך יפה וחשיפה טובה.

5. אני חושב שמיכאל מיצא יפה מאוד את הבעיתיות בתמונה.
הרעש לא ממש מפריע לי כמו שהוא הפריע לחברי כאן, אבל הזוית הורסת.

בכל התמונות הדוגמנית מצולמת עם פה פתוח.
לי אישית זה מחדיר קונוטציות שליליות של "פרחות".. מדי פעם שפתיים חושניות וסקסיות, ופה מזמין מתקבלות בברכה. אבל החד-גוניות שאתה מציג בסדרה הזו מעט מקלקל לטעמי.
הגיוון בבגדים, בפוזות, בלוקיישנים השונים מאוד טוב ומרענן - כדאי לעבוד עם הדוגמנית על מבטים...

בהצלחה, ובאמת כל הכבוד - סה"כ הבאת סט מכובד מאוד!!!
התגובות הן לשיפורך בלבד - המשך לנסות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר