לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2005, 19:32
  The Rocker The Rocker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.04
אהבה, למה זה צריך לכאוב?

אני לא יודע מאיפה להתחיל, הכי טוב שאני אתחיל מהתחלה.
לפני כחצי שנה, ילדה אחת הייתה דלוקה עלי. אני אהבתי אותה. מאוד. הבעיה שהיה לה חבר, חבר שאני מכיר מכיתה א'. בתור בן אדם ישר לא יכולתי להתחיל איתה. נמנעתי מזה. כמה פעמים היא רצתה להתנשק איתי, ונמנעתי, לא רציתי לפגוע בחבר שלי\ה. פעם האחרונה שהיא רצתה ושוב נמנעתי יותר לא דיברנו כל כך. לא נפגשנו די הרבה זמן. בזמן הזה היא הספיקה להפרד מחבר שלה (אפילו פעמים). אני עדיין אהבתי\אוהב אותה. ופתאום אני רואה אותה עם משהו אחר, גם כן ילד שאני מכיר, אבל לא מכיתה א'.
ממש עצוב לי איך הפסדתי את האהבה (שבאמת הייתה אמיתית, משני הצדדים) שלי בגלל ערכים בסיסים. אני מרגיש שאין לי כמעט בשביל מה לחיות, אבל התאבדות זה מעשה אנוכי שלא מקובל עלי, אבל אני מרגיש שזה הפיתרון היחיד שקיים, וגם הוא לא טוב בשבילי.
אני לא בן אדם שמדבר, אין אני לא יכול, מה שלא תגידו, קשה לי. אפילו את הקטע הנ"ל קשה לי לכתוב למרות מעטפת האנונימיות.
מה אתם מציעים לי לעשות?
תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2005, 00:41
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
כתשובה לשאלה שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Rocker שמתחילה ב "אהבה, למה זה צריך לכאוב?"

אוכל להציע את התשובה, שאהבה צריכה לכאוב בכדי שנוכל להעריך אותה ולהבין את גדולתה...
זה לא קל להיות מאוהב ובכלל במישהו או מישהי בלתי מושגים...
ההתמודדות עם זה קשה מאוד וכואבת לעיתים יותר מאשר מאבדים אהבה קיימת... במקרה שלך, לפי היחס שלה לחבר הקודם שלה, עצם זה שהייתה מוכנה לבגוד באמונו ולעשות דברים מאחוריי הגב מראה על אופיה האמיתי, לא משנה כמה מושלמת היא בעינייך. אני לא מכירה אותה כך שאני לא אשפוט אותה רק על סמך מה שסיפרת, אבל משתמע שהיא לא להוטה אחר קשר רציני, אלא יותר בכיוון של התנסויות, בייחוד עם בנים שיודעת שיש להם משיכה כזו או אחרת אליה... היא בוחנת גבולות, בעיקר שלה אך אולי גם את שלך, וזה טוב ויפה בשבילה... אתה מבחינתך עברת את השלב הזה ביחס אליה ורוצה קשר אמיתי, אבל אולי היא עדיין לא שם.
היא המשיכה הלאה אחרי החבר שאתה מכיר מכיתה א', ואולי היא תמשיך הלאה אחרי החבר הנוכחי... אם זה יקרה אני מאמינה שהיא תתייחס לדברים הרבה יותר ברצינות, ואז זו תהיה ההזדמנות שלך...
תעמוד על המשמר- זה ישתלם בסופו של דבר... מנסיון.. גם אני ארבתי לטרף פעם או פעמיים...
לא שווה לאבד את החיים שלך בשביל שטות כזאת, שכן כולנו יודעים שלכל סיר יש מכסה, ואולי אתה יום אחד תכיר את החברה שלה, שהיא מכירה מכיתה א'...

בהצלחה...
תמיד פה! דניאל

ישן 24-10-2005, 06:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
למה ? -בכדי שתרגיש שאתה מסוגל לאהוב ! ;)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Rocker שמתחילה ב "אהבה, למה זה צריך לכאוב?"

תראה יקירי, אני חושבת שאתה פעלת כשורה מתוך עקרונות מאוד ראויים להערכה, ישנם בנים אחרים אשר היו מתפתים בלי להניד עפעף ואתה לא כזה, אז תן לעצמך טפיחה על השכם !
בנוגע ל: להפסיד את האהבה, אני תמיד חושבת ומאמינה שאם משהו לא שלך, טכנית - אתה לא יכול להפסיד אותו .
נכון שבתיאוריה הכל עובד אחרת למנגינות הלב, אבל תתעודד ותרים את הראש, אולי הכל לטובה
כך או כך - הבחורה היא משוואה שונה, "פעם בוגד- תמיד בוגד", בגידה זה באופי, זה סוג של טיפוס ורצוי לשמור מכאלו מרחק .

אני חושבת שלסיום- אתה צריך להגיד תודה שבזה הסתכמה כל הפגיעה שלה בך, ישנה סבירות גדולה שאם הייתם ביחד, היית נפגע ממנה הרבה יותר לאור דפוסי ההתנהגות הלא- אמינים- במיוחד שלה .

תעלה חיוך ותמשיך הלאה, בהצלחה !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-10-2005 בשעה 06:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר