לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 09:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "10 שנים. אתגר חדש (?)"

הייתי שמח לו האתגר היה עולה.
רק שלצערי, חברי פורום צילום לא הראו הבנה עמוקה באתגרים הקודמים, ורוב התמונות שעלו, היו סתמיות, וחסרות עומק. לא אומר שלא היו יפות - אלא סתמיות, שהקשר לנושא, הוא כמעין חוט דק מניילון שאנחנו לא תמיד בטוחים שהוא קיים.

אני מניח שאם הייתי צריך לצלם תמונה לאתגר, הייתי מצלם פורטרט של ילדה עצובה, שיושבת ומחזיקה נר זיכרון בידה. גרפיטי כרקע, במידה ויהיה כזה, יוכל להיות "אקסטרה" נחמד... צילום ב ISO גבוה כמובן, ללא פלאש.

מה שיקרה בפועל, לדעתי מתוך נסיון העבר, זה שאנשים (מי שיגיע לכיכר) סתם יצלמו תמונות ויעלו, ויהיה קשה להתמקד בתחושות עצמן, והאתגר עשוי להפוך לסיקור עיתונאי.

אני בעד הרצת האתגר, אבל מראש מתבאס על העבודה שתוגש.
אני מציע שאם אנחנו נפגשים בעצרת, שנסכם יחד מראש, פחות או יותר, על מה כדאי להתמקד, ומה כדאי לצלם, ואז נצא...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 13:27
  AvnerYaron AvnerYaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.04
למה האתגר הזה כן חשוב:

יכול להיות שקצת הקדמתי את הנולד, ו"אחרי החגים" הנושא הזה כבר יבלוט מאוד על סדר היום של כולנו, לקראת ימי הזכרון של הרצח, לאחר 10 שנים.
לדעתי (האישית) - מאיה הביעה כאן את הדעה הכי מדוייקת. זה נכון שבפורום משתתפים גם חובבים וגם מקצוענים בעלי ידע. זה נכון שהגיל הממוצע של המשתתפים הוא די צעיר.
אבל - נושא שהיה די קונצנזוס על כמעט רוב האנשים, הפך להיות מאוד פוליטי. זהו מבחן בגרות לכולנו - צעירים ובוגרים איך להתמודד איתו.
חודש אחרי ההתנתקות, העליתי רעיון שנמשיך "לעקוב" אחרי המפונים מגוש קטיף גם במקומם החדש, וקיבלתי תגובות די שליליות - בעיקר מהמתנגדים למהלך, בטענה שזה קרוב מדי לארועים.
אני חושב, שאחרי 10 שנים ניתן להעלות תמונות לאתגר שנושאו יצחק רבין ז"ל - ולמרות שהרצח היה רצח פוליטי - להתעלות ולהתגבר על עצמנו. אני לא מקבל את הדעות שהעלו כאן שמדובר רק בתמונות "עצובות". אנחנו באמת מספיק בוגרים להתמודד עם נושא כזה.
אני מבקש מרועי וטל להתייחס לנושא, וכמובן מכל אחד שיש לו דיעה בנושא. תודה.
ישן 27-10-2005, 23:41
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

אני רואה לנכון להקפיץ את האשכול ולעגן אותו...

רצח מנהיג בישראל, שלא היה כדוגמתו הוא אירוע שאין להתחמק ממנו.
יש אלו מכם הטוענים כי הנושא כאוב מדיי, ולכן אינם מעוניינים ליטול חלק בהעלאת הנושא.

אני טוען - שדווקא ניתן להציג צדדים רבים מלבד פרטי הרצח עצמו - גם את המורשת שנותרה כאן - גם את מה ששכחנו עם הזמן, גם את הסמלים והאירועים שקדמו או באו לאחר מכן.

חברים יקרים... אנו (רבים מאיתנו) חיים במדינת ישראל...
אני משוכנע שלכל אחד מכם הדעה משלו בעניין ולכל אחד יש מה להראות, או רעיון להציג שלא חשבו עליו קודם.

אני מעוניין ליצור כאן דיון עמוק יותר ממה שזכה אליו האשכול כאן בפורום ונשכח לאור האתגרים הקודמים וכדומה.
נוכל לקחת את הנושא לדעתי לרמות דיון גבוהות הרבה יותר ואמנותיות מאוד.

ישן 28-10-2005, 00:22
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05

אני חושב שזה נושא מצוין לאתגר.

קודם כול יש נושא מוגדר.
ואני מוצא לנכון להמליץ למנהלים שתמונות שלא קשורות לנושא לא יכלו להשתתף.
ועכשיו קראתי את הדיון.
ואני רוצה להגיד משהו! הכול בחיים זה פוליטקהבן עם היא קטנה בין אישית ,וגדולה ברמה הלאומית והבן לאומית.
ולמה? כי הפוליטקה משפיעה לנו על החיים.(רמה בין לאומית ולאומית וגם מקומית , עיריות ומועצות)
וכול מה שעושים כדי לחמוק ממנה זה בריחה מהמציאות.
ואני מסכים עם מאיה שאת הפרשונות הפוליטית יש לעשות רק באמצאות תמונות ללא מלל.
בכול זאת זה פורום צילום ולא פוליטקה.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 28-10-2005 בשעה 00:24.
ישן 02-11-2005, 19:11
  מישהu מישהu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל מישהu
מצטרף לשאלה.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "עד מתי אפשר לעלות תמונות?"

אני חושב שמי שרוצה להשתתף באתגר מוזמן, ומי שלא לא. אבל חבר'ה- בבקשה קצת ביקורת עצמית. דווקא לא כרגיל בנושא של איכות התמונות (זתומרת גם לגביי האיכות של התמונות ), אלא לגביי התוכן. אני חושב שכשאני אומר שאני לא מעוניין לראות תמונות בוטות מדי או קיצוניות מדיי- אני מדבר בשם הרבה מחבריי הפורום. אני אשמח לראות תמונות מכל הסוגים, גם כאלה שסותרות את עמדותיי הפוליטיות (היתם מאמינים שעושים שטיפת מוח כזו כבר בכיתה ט'? ). חברים, הפורום הזה כבר הוכיח את היכולת שלו להיות פורום בוגר ונעים, בואו כולנו לא נהרוס את מה שהצלחנו להשיג עד עכשיו.
מנהלים- בבקשה להעלות עוגן של הכללים של האתגר והתאריכים, אליו נוכל להעלות את התמונות. תודה.

מעצבן. היה לי רעיון לתמונה, אבל שכחתי. מעצבן.

עמרי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר