לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 09:20
  Tommy_Boy_ Tommy_Boy_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
לכל המעוניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tommy_Boy_ שמתחילה ב ""רותם" אוג' 05"

חג שמח לכולם,

1. נתחיל בחובש שמציץ מצד שמואל, הוא מרץ5 (למי שלא יודע חובשים עושים קורס חובש ויורדים מחזור..) שמח לחדש. אז עכשיו הוא אחד משלנו
2. בקשר לבחור שמחזיק ת'M4 בצורה שלא אהבתם.. הוא כנראה לא היה מוכן לתמונה, ולא זה לא היה מכוון לראש של צחי.
3. למה הבחור הרוסי בצד ימין עם כומתת בקו"מ אליו, ראשית הוא רוסי... והוא ליצן לא קטן, ושנית היינו בהר הרצל, והיינו חייבים ללבוש כומתות בגלל הבית עלמין ובגלל שאנחנו מיצגים את צה"ל, אז הורדנו בשביל התמונה, וכנראה אלכסי שכח.
בקשר למפרולייט.... כן חתמנו אליו ביום הראשון לטירונות ביחד עם הM16 הארוך..
כן כן זה מכוער על ארוך. אבל הארוך הזה הולך עוד שבועים...(מבין מי שמבין..)

לסיום אין שום זילזול, ואני יכול להגיד לכם שאחד אחד שם שפיץ ונותן ל'נשמה שלו, ויש לנו כמה בחורים שבואו מגו'ב ועשו בלאגן להיות לוחמים. יש ראבק מטורף
ואתם שומעים את זה מבן אדם שהוא מזה לא מורעל, וחולם על ההקצעה למזי.
אני לא מבין מה כל הסיפור סביב הנשקים..(כל אחד נכנס לפה ונותן "חוות דעת מומחה" לגבי הנשקים.... - זה נשקים של בא"ח למה אתה מצפה בדיוק מטירונים??!!! למרות שאני שמח לבשר שהמחזור הזה מחכים לך כבר הטבורים, שאנחנו לא קיבלנו בגלל ההיתנתקות.
קיצר הנשק והכוונת לא אומר כלום, זה הבן אדם שמשתמש בו...
קיצור עוד 5 שבועות לכומתה.

נערך לאחרונה ע"י Tommy_Boy_ בתאריך 25-10-2005 בשעה 09:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 14:15
  Tommy_Boy_ Tommy_Boy_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
איתי לגבעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tommy_Boy_ שמתחילה ב ""רותם" אוג' 05"

אני יגיד לך ת'אמת.. אני לפני הגיוס חיפשתי מישהו לדבר איתו מגבעתי, והשתוללתי בכל הפורומים. ובדיוק כמוך רצית לדעת מה מחכה לי ואיך להיות יותר מוכן, וכן גם אני דיברתי על פלס"ר (איזה פלס"ר ואיזה נעליים), הגיבוש יחטיות מאוד קשה, ואני לא רוצה להגיד לך מה הם עוברים בטירונות כי אז ירד לך הרבה, מתעלילם בהם בצורה מוגזמת לפי דעתי, לישון עם שחפץ קרמי נראה לי מאוד לא נוח , אסור להם לדבר, אסור להם להגיד שהם בכלל בפלס"ר (למרות שאתה רואה לפי הנשק הקצר).
הרבה חברה שלי מהטרום טירונות הלכו לפלס"ר, אני אישית מעדיף ת'גדודים, שם כל בצחוקים.
עם לא תצליח בגיבוש, אז אני ממליץ לך בחום כמו שהמליצו לי וצדקו! גדוד רותם - משפחה מנצחת.
אין שום טיף שאתה צריך לדעת, תיתגייס תישן בבקום אחרי שרשרת החיול ויום למחרת אתה כבר בבוקר על האוטובוס לקציעות, שבהתחלה יראה לך כמו גהנום (במיוחד בגיוס שלי באוגוסט)...
אבל זה אחלה בסיס, ואחלה אוהלים..ץ חחחחחוח בקטנה
תבוא עם הרבה ראבק, למרות השוק שיהיה לך.. ויהיה לך..
תביא הרבה ציוד חםםםםםםםםםםםםם קר טילים עכשיו בלילה, אבל טיליםםםםםםםםםם
יהיה לך שבועעים ראשונים "טרום טירונות" שבאמצע יש ת'גיבוש ליחטיות. וזה שבועעים של בית זונות לא עושים כלוםםםםםםםםםם חוץ מילישון (דקת קריאה). תנצל את זה כי זה לא יהיה לך בטירונות.
זה הכל אם יש לך עוד שאלות אני שמח לעזור לך , אני כם עד הלילה מחר אני חוזר.

יאללה ביי בנתיים , הנרגילה קוראת לי

ישן 25-10-2005, 15:03
  HeadC HeadC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל HeadC
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Tommy_Boy_ שמתחילה ב "החלטתי להביא לכם תמונה של הקשר מ"פ שלנו"

אני יודע שאני לא יכול להבין אותך לגמרי כי אני עוד לא עברתי את כל זה, אבל כרגע הדאגה היחידה שלי שאני לא אתן את המקסימום שלי בגיבוש בגלל מחלה או משהו אחר, טפו טפו טפו, אני כמובן אסמן "רתם" כעדיפורת ראשונה, לי יש עוד מורשת של חברים נוב 03 ...

יש לי כמה שאלות, מה זאת אומרת אסור להם להגיד שהם בפלס"ר אפילו לא לחברים בבסיס ?
מה עם הסיכה שאחר כך מקבלים שכולם רואים, איך זה עובד ביחד עם הקטע שבכלל בתמונות תמיד מצנזרים להם את הפנים ?
איך הבנות של קרקל ?
אתה מכיר את יוסי\לאוניד קופילנקו ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר