לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 14:51
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
ההתמיינות למיתר מתבצעת..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פומי שמתחילה ב "באיזה שלב ההתמינות למיתר? מה..."

בשבוע הראשון שלך בשבטה, כלומר בשבוע הטרום טירונות.
זה שבוע מיונים כזה שבו מחליטים לאן כל אחד הולך.
אנשים עם נתונים מתאימים, שלפי ידיעתי צריך מינימום פרופיל 82 יילקחו למבדקים... המבדקים כוללים בדיקה רפואית אצל רופא שמחליט האם אתה כשיר לגיבושון, גיבוש קצר של שלוש שעות בערך, ראיון אישי עם מילואימניקים שהוא הכי חשוב!!! לא לזלזל בכלל, הם לפני הראיון ייתנו לכם טפסים למלאות ואחרי זה הם ינסו לעקוץ אותכם על כל דבר קטן ויחפשו סתירות... אותי למשל שאלו לדבי הכושר וכמה מרפקים אני חושב שאני יכול לעשות ואז הם נתנו לי לעשות מרפקים!! קיצור הרבה עניין של אמינות... אגב אל תביעו שום הסתייגות מהמדבר או משירות ממושך באקלים חם, כי זה גם יכול לפגוע.
בנוסף יש מבחנים עיוניים שכוללים יכולת תפיסה של דברים מזוויות צילום בלתי שגרתיות, בדיקה של אוצר מילים כללי כזה (לא יודע למה זה קשור) היטלים שהייתי גרוע בזה... בקיצור במיונים האלה יש דגש על היכולת שלך לראות דברים מזוויות שונות ועל הראיה המרחבית שלך.
אם יש עוד שאלות תשאלו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 21:28
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zamm שמתחילה ב "לאריה!"

לא הייתי מורעל על שום דבר.
אני, כמו רבים אחרים, מנסה למצות את עצמי בכל דבר אליו אני מגיע. אם עד עכשיו היה לי ת"ג לחמ"צ, אז רציתי להגיע לכח-100, כי לדעתי זאת היחידה הכי טובה שלהם - וכאמור אני שואף לפיק.

עם העדכון האחרון של תאריכי הגיוס, גיליתי שאני בעצם מיועד לתותחנים. ובהתאם לכך אני אנסה להגיע למיתר

במקום לחפש בכל מקום את החרא, או מה לא טוב בו - כשאר בעצם האלטרנטיבות כולן זהות, אני מנסה למצא איפה הכי אוכל לתרום.

עריכה: וגם אם אני לא אעבור את המיונים למיתר, אני עדיין אשמח לשרת באחד הגדודים של התותחנים בדיוק כמו שהייתי שמח לשרת בכל מקום אחר, חי"ר, יח"ש או משהו עורפי. כאמור, כל תפקיד מכבד את בעליו.

ישן 28-10-2005, 08:30
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
תפסיקו לחיות בסרטים,תפסיקו!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "אם למישהו יש שאלה על טירונות תותחנים שישאל"

מיתר, אין מה להרחיב עליהם כי זה מסווג, ואין טעם להעלות ספקולציות, כי גם אם זה קרוב לאמת, אף אחד לא יאשר את זה.
קיצר, בזבוז זמן.
לגבי הקבלה לשם, נדרש פרופיל 82 ומעלה ומוטיבציה להגיע לשם ספציפי, מעבר לזה, זה בידיים שלהם נטו.
בן אדם לא יכול לשנות מי ומה שהוא, ולא כדי לשקר להם כי זה סתם יגרור אי נעימויות אחר כך.
חוץ מזה, גם אם בנאדם יהיה מתאים, יכולים לדחות אותו כי נגמרה המכסה של המחזור...

הגדודים...
דבר ראשון, לא צריך כושר בגרוש!!!..., הצבא לוקח בחשבון, שהוא מקבל חבורה של עצלנים, חורשי כורסאות ומגרדי ביצים.
בדיוק בגלל זה מתחילים בקצת כושר, הרבה טיזוזים ומסעות קצרים, וכל כמה זמן מגבירים...
קב"א..., הרמה הנדרשת היא יכולת מוטורית בסיסית, כגון:
ניגוב הישבן, אכילה בסכין ומזלג, והיכולת להתבטא במילים...,(למרות שגם זה לא חובה...).

מעבר לזה, הכל בידי שמיים...
"שאו ברכה, שאו כנפיים ועופו לי מהעיניים..."
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר