לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 14:59
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
איזה שבוע אחלה היה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "חג שמח חברים"

התחיל מנצחון של ארסנל בצ'מפיונס (וגם בליגה שלשום ),נמשך בזה שפגשתי איזה ידידה שלא ראיתי איזה שנתיים,והיה נורא כיף לדבר איתה אחרי כל הזמן הזה,ונגמר בזה שקיבלתי אתמול מעונות מצויינים באוניברסיטה שאני אתחיל ללמודבה
רק חבל שעומדת להסתיים התקופה הזאת בלי לימודים,כמעט חצי שנה לא עשיתי כלום חוץ מלעבוד קצת,ובגלל שהעבודה שלי הייתה כרוכה בעיקר בלקרוא עיתון,רב הזמן לא עשיתי כלום ,בדיוק הדבר שאני הכי אוהב לעשות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 14:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
חג שמח ארז :)))
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "חג שמח חברים"

וואו, עליי עבר שבוע מהסרטים (לטובה ולרעה ) .
ביום שני ובשלישי (חג ראשון) אירחנו משפחה ובמה הדבר אמור אצל אמא מרוקאית אם לא ב"בילוי במטבח" ?
אז היומיים האלו היו בסימן בישולים רבים ובנקיונות אבל לסיכום - היה כיף

ביום שלישי בערב יצאתי באופן ספונטני למועדון "הדיר" בקיבוץ נען עם חברים, שזה מועדון מוזיקה ישראלית של קיבוצניקים ומושבניקים (שזה יתרון גדול כי רואים את האיכות במועדון לעומת מועדונים אחרים השורצים ערסים, פרחות ושאר חיות...)
בתחילת הערב הייתה שירה בציבור עם שרהל'ה שרון אז חבר שלי ואני נטשנו (נסנו על נפשנו) את החברים לטובת "אווזי" בביל"ו וחזרנו אחרי חצות למסיבה עצמה של רוק ישראלי .
ו-וואי, היה פשוט מטריף, כייפי והייתי בעננים, רק שהעננים בישרו גשם והיה קר (ואני הייתי לבושה רק בגופיה ועליונית דקה) אז חטפתי סוג של הלם קור שתקף לי את המערכת החיסונית והתחזק למחרת בערב בגג של עזריאלי (במפגש), עכשיו כל מי שהתלונן על "למה עוברים לבורגר ראנץ' ?" יכול להבין מאיפה נבע הרעיון...
ובכלליות אני אישית ממש נהניתי במפגש ושמחתי שהצלחנו להרים אותו על הרגליים, כולם מקסימים ומיוחדים והיה לי כיף, מי שלא הגיע - הפסיד, אבל כולי תקווה שההנאה שהפגנו מדבקת ויגיעו אף יותר במפגש הבא

ביום שישי בבוקר נסעתי עם אמא לנחלת בנימין (זה היום שלי ושלה - זמן איכות) והיה ממש מעולה .
בערב הייתי עם חבר שלי (והעברתי לו חיידקים של השפעת שהופיעה) ולמחרת פשוט הייתי גוש קרח חולה ואומלל .
אתמול הייתי די פרודוקטיבית יחסית למשופעת וניקיתי את כל הבית (יש בזה הרבה סיפוק והשראה )
וכמובן עשיתי פשיטה על בית מרקחת (נוריות סופר, מוקוליט ודקסמול קולד) שעושים לי רק תחושה של חולה יותר
אבל אני אתאושש ויהיה טוב כי החל ממחר אני חוזרת לצבא ולשגרה !

שיהיה לכולנו המשך שבוע מקסים וקסום,
אוהבת,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 25-10-2005 בשעה 15:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר