לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2004, 00:08
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
אוקיי סבבה עכשיו גם אני יהיה רציני בקטע הזה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Souler שמתחילה ב "מחזור לא, אבל להשתין עליך..."

תאמין לי שאני יודע להיות רציני שצריך...אבל שמע אני אוהב לקחת דברים בצחוק ובכיף שלי...לא חייב להיות רציני כל הזמן במיוחד שאתה בפורום שכיף לצחוק בו ...זה רק מביא לי יותר כיף להישאר בו..
ועוד משהו אתה מאשים אותי ועוד מעט אנשים שעושים את זה ...אני מבין שאתה לא חדש פה אז אתה יכול אפילו להסביר לי איך מתנהלים פה הדברים אתה יודע כמה הודעות היו פה שכל האנשים ירדו על אותו בן אדם שפרסם הודעה והיו הרבה תגובות ....בטח ראית כמה אשכולות כאלה ועכשיו תגיד לי איך הם נראים מהצד...
ולזה שאמרת שהרבה מגיבים לי ככה ... אז ככה...
הם מגיבים בשביל עוד תגובות וככה זה נגרר הם גם נהנים מזה שהם שולחים הודעה של stfu ומחזירים להם ...בעוד stfu כל מי ששולח את זה לא שולח את זה סתם הוא שולח בשביל ליצור וויכוח וריב קטן בשביל הכיף...עובדה כבר יש פה הרבה אנשים עם סטיגמות בפורום כמו ...גמד...ספאמר...נשי...
אז ככה שרוב האנשים שגולשים במה שבראש הם ס-ט-ל-נ-ים וזה כיף זה פורום שלא צריך להיות בו רציני... יש מצבים שכן צריך אין מה להגיד אבל רוב הסיטואציות הן כאלה שצריך להיות סטלן!
והנה התגובה שלי שהיא מאוד רצינית לא כמו השאר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר