לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 20:01
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מה אתה נלחץ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafun שמתחילה ב "עבודה חדשה שעשיתי"

לא שאני מצדד בעליהומים למיניהם, אבל תלמד לקבל בקורת. אף אחד לא ביקש ממך לאמץ אותה אל חיקך, רק להקשיב לה, אח"כ תעשה עם זה מה שבא לך.
מטבע הדברים, כשרואים עבודה באיכות מאד גבוהה - צצים ספקות, זה לא משהו אישי נגדך וזה לא נועד להעליב. אתה בכלל לא אמור להעלב, כי אתה יודע שזה שלך ויתרה מכך - יכול להוכיח.
אם להודות, גם לי היו ספקות שהתבדו עכשיו, ולו רק משום שהתעצבנת והעלת את השלבים, ואם תשים לב, זה מה שמקסים ביקש מלכתחילה.
הויכוח פה החל לאחר הודעה מתנשאת משהו שלך (ואני מבין בזה, גם לי יש כאלה):
ציטוט:
במקור נכתב על ידי assfun
אני משתמש בתוכנת דאזסטודיו כדי לקבל דיוק של צל על הדמות. נורא חשוב לי דייקנות.
את הטקסטורות אני לוקח מ 3dtotal רצוי שתדע גם פוטושופ ברמה מאוד גבוהה
כי אם אני אראה למישהו מתחיל את הקובץ (PSD) הבנאדם יקבל כאב ראש.
הרקע הוא חלק מתמונה ענקית שנצבע מחדשבחלקה והוספו לה חלקים ועברה 500 פילטרים בפוטושופ. בקיצור כאב ראש אחד גדול.
אבל הכל מתחיל בסקיצה בעפרון. אם אתה לא יודע לרשום חייב להתחיל קודם מזה.

החלק הכי קשה זה להחליט מה אתה רוצה לצייר.

זה לדוגמא איור שעשיתי לא מזמן לוקח שנים להגיע לרמה כזו למרות שיש לי עוד המון ללמוד.

הדגשתי את החלקים התמוהים בהודעה שלך.

תראה, יש פה אנשים מנוסים לא פחות וציירים מוכשרים נוספים, לטעון שקובץ psd יעשה פה כאב ראש למישהו, בחייך, יש לי קבצי psd ששוקלים 30-40 מגה, אתה באמת לא היחיד שמשתמש בפוטושופ וגם לא היחיד שבקיא בפילטרים.
מה שכן, הרמה מאד גבוהה ומתמיהה, ולכן נשאלת לפרטים, היית יכול לעשות לכולנו טובה (בלי ציניות) ולהעלות שלבים בעבודה, זה מפרה את הפורום, תורם לכולם ועוזר להפתח לכיוונים חדשים, במקום זה כתבת מה שכתבת, ואילו את השלבים העלת רק לאחר שהתעצבנת בגלל חשד שיכול להיות מובן, לדעתי.

העבודה שלך מצוינת, היא מקצועית ולכבוד לנו שהיא נמצאת פה, אבל כולנו בני אדם ואגו לא צריך להיות שיקול בפרסום בפורומים.
אני מקווה שתבין את הכותבים לפני וגם אותי, ולא תקח את הדברים ברצינות גדולה מזו שהם נכתבו בה.
מקווה לראות עבודות נוספות שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 20:09
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafun שמתחילה ב "עבודה חדשה שעשיתי"

גם אני לא כל כך הבנתי את המהלך עבודה, אתה עושה מידול של זה ואז רואה את האור וצל עליו ואז עושה לפי זה בציור?
לדעתי עדיף לך לא להישתמש בטקסטרות מוכנות, לא לעבד תמונות בשביל הרקע ודברים כאלה..זה לדעתי מוריד מהאיכות של העבודה כשאתה מישתמש בדברים שהם לא שלך.
אם יש לך עט גראפי, תנסה לצייר בדיוק כמו שמציירים על דף רגיל, להתחיל מדף לבן ולעבוד עם מיברשות, בלי פילטרים,טקסטורות וכד'.

דבר שני, אתה לא צריך לכעוס על אנשים, הם לא מכירים את הדרך שאתה עובד בה וההסבר שלך לא כל כך ברור, אז הם שואלים שאלות...

בסה"כ הציור\ מה שזה לא יהיה, יפה.

ד"א, אולי תראה לנו psd?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר