לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 00:44
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
התסריט שלי למנגה - לא גמור אבל הייתי שמח לחוות-דעת

4 חברים – זוג מאוהב (שינתה ויוקיה), פושע לשעבר (רונין) ואיש זקן שמתיימר להיות מכשף (זהימי) - לכל אחד סיפור אחר, יוצאים למסע במטרה משותפת: להשיג ספר מסתורי, שנאמר עליו שאם תכתוב בו משאלה, היא תתגשם. הבעיה בספר היא שמספר הבקשות מוגבל למספר העמודים. בספר ישנו מאות עמודים, אבל במשך השנים נכתבו בו הרבה מאוד משאלות, ונראה שלא נשארו בו יותר מ-10 עמודים. במהלך המסע, מתגלים סודות על כל אחד מהחברים למסע.

מסתבר שהפושע לשעבר הוא לא כל-כך לשעבר, ושיש לו תוכניות מרושעות בנוגע לספר – אבל במהלך העלילה מתברר שהדבר נכפה עליו, ושאין דבר שהוא רוצה יותר מנקמה.

הזוג המאוהב זקוק לספר כדי להציל את חייה של יוקיה ממחלה סופנית, שאין לה מרפא חוץ מהספר.

זהימי הוא מכשף שמשתייך למסדר סודי של מכשפים, שהוקם במטרה להשיג משהו (הם קוראים לזה "המטרה הנעלה", אבל בעצם רק ראש המסדר יודע מהי המטרה ואסור לו לגלות מהי) והמסע של
זהימי הוא חלק מהדרך להשיג את המטרה הנעלה.

במהלך המסע, נקשר קשר של אב ובן בין המכשף לשינתה, כשמתגלה ששינתה הוא מכשף מתלמד וזקוק להדרכה.

המסע נערך במסלול ארוך ומפותל, שעובר במקומות רבים כמו יערות, מדבריות, ערים, ביצות והרים והם נתקלים במכשולים רבים. במהלך המסע נפתחים החברים זה לזה והם לומדים דברים רבים על החיים ועל השימוש בספר – שמסתבר שהשימוש בו אינו פשוט כמו שחשבו.

איך זה?

חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 02:46
  sevex sevex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
מעולה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "התסריט שלי למנגה - לא גמור אבל הייתי שמח לחוות-דעת"

אהבתי את הרעיון, וגם את שמות השחקנים, ממש מעולה!

כמה הערות:
מדוע הם נמצאים ביחד מהתחלת המסע? איך הם נפגשו?
איך הם שמעו על הספר? ומדוע רק חמשתם מחפשים אחריו?
היכן הספר הזה מצוי?

נדמה לי שרעיון טוב להשאיר רק עמוד אחד בספר, כי אם יש עשרה עמודים אז כל אחד יכול לקחת עמוד אחד בשבילו.

עוד רעיון הוא שאחרי שהם מוצאים את הספר ומנסים לרשום בו משהו הם מגלים שהם לא יכולים לרשום באמצעות כלי כתיבה רגילים, אלא באמצעות דרך טלפתית מיוחדת שהשם שלה כתוב על כריכת הספר.

אם יוקיה חולה במחלה סופנית, איך היא יוצאת למסע? אולי עדיף שמישהו קרוב אליה חולה במחלה סופנית, אולי אמה, או אביה?

חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 11:35

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sevex שמתחילה ב "מעולה!"

אהבתי את הרעיון, וגם את שמות השחקנים, ממש מעולה! תודה, תודה (:

כמה הערות:
מדוע הם נמצאים ביחד מהתחלת המסע? אז זהו, שאת זה אני צריך להוסיף איך הם נפגשו? כנ"ל
איך הם שמעו על הספר? ומדוע רק ארבעתם מחפשים אחריו? למען האמת, חלק מהמכשולים יהיו אנשים אחרים שמחפשים אחרי הספר
היכן הספר הזה מצוי? הספר מצוי במקום בלתי ידוע, הכיוון הכללי הוא מערב. לפי אמונות או שמועות, הוא נמצא על ההר הכי גבוה, או בתהום הכי עמוקה, בים "הכי כחול" (שהם צריכים למצוא את המשמעות של "הכי כחול") או "באזור שבו השמש מאירה באור החזק ביותר" (המצאתי את זה עכשיו, אבל אי אפשר לערוך, סעמק)

נדמה לי שרעיון טוב להשאיר רק עמוד אחד בספר, כי אם יש עשרה עמודים אז כל אחד יכול לקחת עמוד אחד בשבילו. גם אפשרות... תראה, הם לא יודעים כמה נשארו באמת, ויכול להיות שנשארו פחות... אני לא יודע, נחליט על זה אח"כ (למרות שזה באמת פרט חשוב)

עוד רעיון הוא שאחרי שהם מוצאים את הספר ומנסים לרשום בו משהו הם מגלים שהם לא יכולים לרשום באמצעות כלי כתיבה רגילים, אלא באמצעות דרך טלפתית מיוחדת שהשם שלה כתוב על כריכת הספר. זה בדיוק מה שהתכוונתי שיקרה (: אתה ממש קראת את מחשבותיי! XD
טוב, לא בדיוק, יותר נכון חשבתי שיהיה אפשר לכתוב בספר רק בסוג דיו מיוחד (יש לי כבר רעיון לסוג דיו אחד - דם) שצריך להשיג בדרך כלשהי, או לכתוב בדרך כלשהי.

אם יוקיה חולה במחלה סופנית, איך היא יוצאת למסע? אולי עדיף שמישהו קרוב אליה חולה במחלה סופנית, אולי אמה, או אביה? חשבתי שזה יהיה הרבה יותר... "נוח" אם היא תהיה החולה, אבל אפשר לשנות את זה (: [/QUOTE]

תשובות בשחור

חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 12:51
צלמית המשתמש של TRiStaNs
  TRiStaNs TRiStaNs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TRiStaNs שלח הודעה דרך MSN אל TRiStaNs
קצת שמות..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "יש בזה משהו..."

RisShun

Spring Begins

AmaMizu

Rain Water

KeiChitsu

Insects Awaken

ShunBun

Vernal Equinox

SeiMyou

Pure Brightness

KoKuu

Grain Rain

RikKa

Summer Begins

KoMitsu (ShoMitsu)

Grain Fills

BouShu

Awn Appears

GeShi

Summer Solstice

ShouSho

Moderate Heat

Daisho (Taisho)

Great Heat

RisShuu

Autumn Begins

ShoSho

Heat Ends

HakuRo

White Dew

ShuuBun

Autumn Equinox

KanRo

Cold Dew

ShimoOri

Frost Descends

RiTou

Winter Begins

ShouSetsu

Light Snow

TaiSetsu

Heavy Snow

Touji

Winter Solstice

ShouKan

Moderate Cold

TaiKan

Severe Cold

שלא סתם תוסיפו :
<LI>san: (for example Sato-san)
This is the most neutral and famous title, and can be used in most situations. Only in formal situations, san may not be polite enough.

<LI>sama: (for example Sato-sama)
This is a more polite form of san, commonly used in formal situations and letters, but too polite in a casual context.

<LI>kun: (for example Yusuke-kun)
This is an informal title used for boys and men that are younger than yourself.

<LI>chan: (for example Megumi-chan)
This is an informal title used for young children and very close friends or family members.

<LI>sensei: (for example Sato-sensei)
This is a title used for teachers, doctors and other people with a higher education and from whom you receive a service or instructions

אני מכיר שתיים מדרגון בול:
גוטמן- שומר גן עדן
פופו - נשיקה

ומהאתר naruto-fan של נארוטו:

א
אביסו: אל השגשוג, ברברי
אודון (חבר של קונוהאמרו): אטריות
אוזומאקי: מערבולות
אומינו: בריכה של...
אוצ'יהא: מאוורר
אורוצ'ימארו: דמות מיתולוגית אגדית
איטאצ'י: סמור
אינארי: אורז מתובל ומחומם
אינוזוקה: פירוש המילה "אינו" הוא "כלב".
אנמה: שטן
אנקו: משחת שעועית מתוקה
אירוקה: דולפין
אקאמארו (Akamaru): אדום טהור

ג
גאמאבונטה: גאמה - קרפד, בונטה - שמן (Oil לא Fat)
גאקו: אור ירח
גארה: מוות, הסימן על המצח שלו מסמל את האהבה שלו למוות

ד
דוסו: חרב יאקוזה

ה
האטאקה: שדה
האקו: עץ האלון
הארנו: פריחה של....
הגאנה (Hagane) קוטטסו: פירוש המילה "הגאנה" הוא "מתכת"
הוקאגה: צל אש
הושיגקה (קיסמה): צוק הכוכבים
היוגה: שמש
הינאטה: אזור עם שמש

ט
טסורוגו: חרב

י
יוהי (או יוחי): שמש שוקעת
יורוי: מגן גוף

מ
מאקימונו: מגילה
מיטאראשי: ממתק יפני

נ
נז'י: בורג
נארה שיקאמרו: פירוש השם שיקמרו הוא "צבי טהור",
ושם המשפחה נארה הוא שם של אחת מהתקופות ביפן
בין השנים 710-1192 לספירה.
לתקופה קראו על שם העיר "נארה" שהייתה אז עיר הבירה.

ס
סאסקה: שם אמצעי של נינג'ות אגדיות
סאקורה: פריחת הדובדבנים
סארוטובי: שם משפחה של נינג'ות אגדיות

צ
צ'וג'י: קלף הצ'ו הוא פרפר שמסמל טוב לב
צונאמי: גל

ק
קאבוטו: קסדה
קאזהקאגה: צל רוח
קאקאשי: דחליל
קאראסו: הריגות
קבוטו: קסדת מתכת
קונוהאמרו: עלה טהור
קורנאי: אדום אפל (צבע)
קיבה: ניב
קידומרו: זבל טהור
קין-טסוצ'י: אדמת זהב

נערך לאחרונה ע"י TRiStaNs בתאריך 25-10-2005 בשעה 12:56.
חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 14:16

אוקי... יש לי כבר כמה שמות חלופיים (תודה שגיא ויוני ^^)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "התסריט שלי למנגה - לא גמור אבל הייתי שמח לחוות-דעת"

במקום יוקיה: צ'וג'י - קלף הצ'ו הוא פרפר שמסמל טוב לב או byouki (ביוקי) - חולי (illness) או byoubotsu (ביובוצ'ו/ביובוטסו [בעע, קצת ארוך...]) - גסיסה מחולי (dying of illness)
במקום רונין: חשבתי שאולי טסורוגו - חרב או aikuchi (איקוצ'י) - סכין. אהבתי את איקוצ'י יותר
במקום זהימי: kisai (קיסאי) - קוסם, אשף
דווקא את שינתה אני רוצה להשאיר, או לפחות אם תביאו לי משמעות לשם, וזה לא יימצא חן בעיניי אז נשנה...

אגב, המקום עם הכי הרבה שמש (שהספר יכול להימצא) בו יכול להיות ה"הינאטה - אזור עם שמש" אבל בצירוף "הכי", כך שזה יצא "האזור עם הכי הרבה אור שמש"
עריכה: נראה לי שזה daibu (דאיבו)... עכשיו רק צריך לראות איך אפשר לצרף את זה להינאטה

נערך לאחרונה ע"י Shadow Master בתאריך 25-10-2005 בשעה 14:20.
חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 14:29
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
יפה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "אוקי... יש לי כבר כמה שמות חלופיים (תודה שגיא ויוני ^^)"

רק אחשלו...ההצעות לגבי השמות זה רק הצעות..

אני חושב שלא צריך לקרוא למשהו בשם בנאלי כמו:
אם הוא לוחם = נקרא לו חרב.
אם היא חולה = נקרא לה בשם של מחלה
אם הוא קוסם = נקרא לו משהו שקשור לקסמים.

צריך לקרוא להם שמות שמשקפים יותר....כמו האישיות של הדמויות.
אם הלוחם הוא מניאק וערמומי, אז למצוא שם של שועל או משהו כזה..
לבחור שעושה כל כך הרבה בשביל האהובה שלו צריך איזה שם רומנטי כמו אביר האהבה או משהו כזה...
לקוסם, שיש לו אינטרסים לדת...צריך משהו שישקף את פנאטיות שלו, כמו אליהו
וכו'.....

לחשוב מעניין ולא משעמם...
לשם של הארץ ששם העלילה מתרחשת נגיד לקרוא משהו כמו "עיר הערפל והשלג הקר" או משהו בסגנון אם זה מקום אפל כזה...או "שדה פרחוני רחב" אם זה מקום יפה ועם אנשים נחמדים...
חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 15:38

כתבתי עוד קצת - ודיי אהבתי את מה שיצא לי (:

בוקר. הציפורים צייצו בצמרות העצים, מברכות על היום החדש שהגיע.

שינתה התעורר בתוך אוהל המסע שלו.

הוא התבונן ביוקיה, ותוך-כדי נזכר בסיבה למסעם...

לפני שנתיים, יוקיה החלה לגלות סימפטומים למחלה קשה: עיניה דהו, בטנה כאבה תכופות והיא הרגישה שהיא עומדת למות. הרופאים אבחנו את המחלה כחשוכת-מרפא, שאף רופא בעולם לא התמודד מולה בעבר.

הם ניסו הרבה פתרונות, ואף אחד מהם לא ריפא אותה לגמרי. הדבר היחיד שעזר לה להתמודד עם המחלה היה צמח מיוחד, שאותו הריחה כל פעם שחשה ברע.

יום אחד, הם ביקרו אצל נזיר בודהה מכובד. הוא נכנס לטראנס, וגילה להם על ספר, ספר מיוחד מאוד, שיכול להגשים כל משאלה. בדיוק כשהגיע למקום הימצאו, נפל הנזיר ומת במקום.

הם התייאשו, ויצאו מהמקום. לפתע, בעודם הולכים, ניגש אליהם איש בלבוש מוזר ואמר להם: "אני יוצא במסע לעבר הספר. אתם תוכלו להצטרף אליי למסעי, אם זהו רצונכם."

הם הסכימו, כי לא נשארו להם ברירות אחרות.

הם מכרו את כל רכושם, קנו ציוד למסע ויצאו לדרך.

האיש הציג עצמו כרונין, פושע-לשעבר. הוא שמע על הספר במהלך מסע לטיהור שמו.

שינתה ויוקיה גוללו את סיפורם בפניו.

רונין סיפר להם על המקומות שבהם יכול הספר להימצא:

"הספר נמצא במערב. לפי אמונות או שמועות, הספר אמור להימצא באחד מארבעת המקומות האלה: על ההר הכי גבוה, בתהום הכי עמוקה, בים הכיכחול, האזור שבו השמש מאירה באורהחזק ביותר. כדאי מאוד שנמצא מישהו שיודע מהם הפירושים של השמות הללו, אחרת לא נצליח למצוא את הספר."

יום למחרת, השלושה עשו הפסקה בפונדק. רונין הלך כהרגלו לחפש מעט מידע על הספר.

שינתה ויוקיה התיישבו בעייפות בפינת הפונדק, והזמינו כוס תה לכל אחד מהם.

לפתע, עלה איש זקן על הבמה.

"לפני שנים רבות, אֶרוּ, הרוח שרועה את העננים, התאהב בנֶטְרוֹ, הרוח של המים. הוא החליט לתת לנטרו מתנה כדי להוכיח את אהבתו אליה: הוא יצר ספר, שבו היא תוכל לכתוב את כל משאלותיה, כדי שתהיה מאושרת. אבל, לרוע מזלו, העננים של ארו ברחו, והוא היה חייב לרדוף אחריהם. במהלך המרדף, הרוח של ההר הגבוה, מַאֶט, החליט שהוא רוצה את הספר. הוא גנב אותו מארו, והחביא אותו במשכנו. ארו, שהשיג את העננים שלו, חזר כדי לתת לנטרו את הספר. היא ציפתה לספר בכיליון עיניים, וכשארו גילה להפתעתו שהספר נגנב ממנו, היא גירשה אותו בכעס.

מאז, מיקומו של הספר לא ידוע. הרפתקנים רבים חיפשו אחריו, ואולי אף מצאו אותו – זאת איש לא יודע."

לאחר מכן האיש ירד מהבמה.

רונין יצא לעבר האיש. הוא תיחקר אותו מעט.

מסתבר שהאיש הוא כנראה מכשף, ששמו זהימי. הוא בעצמו מחפש אחרי הספר.

זהימי החליט שהוא מצטרף למסע, ביחד עם השאר.

וכך, החל מסעם של הארבעה לעבר הספר המסתורי של ארו.

חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 19:48
  *Demosthenes* *Demosthenes* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.05
יפה מאוד..
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "כתבתי עוד קצת - ודיי אהבתי את מה שיצא לי (:"

רק כמה דברים...למה שהקוסם יעלה על הבמה ויתחיל לדבר על הספר...כלומר הוא רוצה למצוא אותו אז למה למשוך אנשים אחרים שיתחרו איתו..
איך פתאום הגנב מצא את אלו שהיו עם הנזיר וידע שהם מחפשים את הספר...אולי כדאי שתעשה כך שהוא רצה לפגוש את הבודהה הזה, אבל הם הקדימו אותו לכן הוא הסתתר וצותת להם..

סה"כ לדעתי הסיפור די יפה...כל הכבוד!

(נ.ב- אולי כדאי שתרשום אחרת את נסיבות פטירתו של הנזיר...זה קצת לא מובן ממה שרשמת..את הקטע שבו הוא נפל ומת כשהוא החל לספר להם איך להגיע או איפה נמצא הספר...כי רשמת-"בדיוק כשהגיע למקום הימצאו," )

נערך לאחרונה ע"י *Demosthenes* בתאריך 25-11-2005 בשעה 20:08.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:59

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר