לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 22:11
  adamr adamr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל adamr שלח הודעה דרך MSN אל adamr
אוקי דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי KLIK שמתחילה ב "הזכות להתייחס או"

אני רוצה להגיד שתגובתי לא באה כדי לפגוע אלא להפך
ואם הבנת שכך או מהנימה שבה כתבתי למרות שקשה לי לדמיין שזו הסיבה אני בכל זאת מצטער.
אבל ההבדל בין לא להתייחס לבין לזלזל ולפגוע באחר הם שונים.
ואגב אינני יודע כמה זמן אתה כבר מצלם אבל אני כבר כמה שנים, והעובדה שאני חדש כאן (מבחינתך) אולי, או כיוון שלא ראית תמונות רבות שפירסמתי, או כל סיבה אחרת אינה עושה אותי חסר ניסיון, ואגב אני לא מתעסק רק בצילום סטילס אלא גם בצילום קולנועי ויש הרבה קשר בין שני הנושאים.
ולהבא שקול את הנאמר בתגובתך, נסה לקרוא שוב את התגובה שלי ואולי להבין את המסר שאני מנסה להעביר לך שם אחרי הכל מה"פן הצילומי", אין צורך להיות פזיז וישר להכנס לריבים וויכוחים.
ואגב אתה מוזמן לפתוח דיון על הנושא "עריכת צילום בעד ונגד" אני אשמח להשתתף בו (אולי זה גם יניע קצת את הפורום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2004, 22:29
צלמית המשתמש של KLIK
  KLIK KLIK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
האמן לי,,,,,,
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "אוקי דבר ראשון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adamr
אני רוצה להגיד שתגובתי לא באה כדי לפגוע אלא להפך
ואם הבנת שכך או מהנימה שבה כתבתי למרות שקשה לי לדמיין שזו הסיבה אני בכל זאת מצטער.
אבל ההבדל בין לא להתייחס לבין לזלזל ולפגוע באחר הם שונים.
ואגב אינני יודע כמה זמן אתה כבר מצלם אבל אני כבר כמה שנים, והעובדה שאני חדש כאן (מבחינתך) אולי, או כיוון שלא ראית תמונות רבות שפירסמתי, או כל סיבה אחרת אינה עושה אותי חסר ניסיון, ואגב אני לא מתעסק רק בצילום סטילס אלא גם בצילום קולנועי ויש הרבה קשר בין שני הנושאים.
ולהבא שקול את הנאמר בתגובתך, נסה לקרוא שוב את התגובה שלי ואולי להבין את המסר שאני מנסה להעביר לך שם אחרי הכל מה"פן הצילומי", אין צורך להיות פזיז וישר להכנס לריבים וויכוחים.
ואגב אתה מוזמן לפתוח דיון על הנושא "עריכת צילום בעד ונגד" אני אשמח להשתתף בו (אולי זה גם יניע קצת את הפורום.

אין ולא הייתה שום כוונה לריב איתך או לזלזל בך ואם כך התרשמת אז הנה התנצלותי.
אינני משתייך לקבוצת האנשים המתקשים בהבנת הנקרא,ובדבריך ציינת את הצורך לשנות או במילים אחרות "לייפות" את המציאות.ייתכן שזאת נורמה מקובלת בעולמך הקולנועי (מדיה שמספקת המון אשליות) ואילו בצילום שלי, זהו מסמך תיעודי שלא נועד אלא לשקף מציאות,כאשר אני נתתי למציאות את הפירוש שלי. וזאת הסיבה למה התקוממתי נגד הקביעה שלך לגבי הצורך בעריכה.
לגבי הדיון,הפורום עדיין רדום מדי וחילופי דברים כמו אלה שמתנהלים בינינו יכולים לשמש ככדור להמרצת הפורום בשלב הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר