לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2005, 18:11
  NIRternet NIRternet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל NIRternet שלח הודעה דרך MSN אל NIRternet
צבועים, נמאסתם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "ניסיון ראשון בצילום עירום"

לכל הצבועים החרמנים שנכנסו לפה כדי לראות ציצים והופתעו, אתם פתטים.
היה כתוב במפורש עירום בכותרת. מה הבעיה?
מי שלא מסוגל לבחון צילום אומנותי (וברור שלא מופיע פה פורנו וגם לא דברים גסים במיוחד) בעיניים אובייקטיביות, שיחשוב לרגע אם הוא צלם אמיתי ושיחשוב טוב יותר אם הוא יכול לקרוא לעצמו אומן.

ולפסיכיאטר הצעיר המכנה עצמו "illi", לפני שתחרוץ את מצבם הנפשי של כותבי הפורום, הייתי ממליץ לך להיבדק בעצמך. יש סיכוי שאתה פרימיטיבי.

אגב, התגובה הזאת לא מיועדת לכל מגיבי האשכול, שבינהם יש גם מגיבים שאמרו דברים עניינים.

ולאוריה, התמונות טובות, בעיקר האחרונה בעיני. וגם באתר שלך יש חומרים מוצלחים, באיזור הפורטרטים במיוחד. יש לך עין טובה.

הגלריה שלי - הכניסה מכאן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2005, 21:05
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
מחזק
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NIRternet שמתחילה ב "צבועים, נמאסתם."

יש כאן כאלה שנכנסו לאשכול שבמפורש נקרא עירום כי הם כנראה נמצאים פה לחפש תמונות שיחרמנו אותם ולא כדי לשפוט צילומים באשר הם.
מי שכותב "לא רוצה לראות" כנראה שלא נכנס כדי לשפוט צילומים אלא כדי למצוא תמונות מחרמנות.
הבולבול הוא חלק מגוף הגבר הערום, אז אני לא מבין מה הצבועים רצו שיהיה בצילום של ערום גברי.

ולעניין הצילומים, קודם כל הדוגמן יפה ונראה מעניין. הרקע השחור , הש"ל והתאורה מדגישים יפה את הגוף שלו, אם כי יוצרים לדעתי אווירה קצת קודרת, בודדה ומהורהרת.
יותר מכולן אהבתי את התמונה השלישית, מין התכנסות לתוך עצמו, גם היא מסתגרת עם לפיתת הידיים סביב הרגל והמבט המהורהר.
הרביעית אולי מנסה לשאוף למעלה אבל עדיין באותה אווירה...

ישן 27-10-2005, 20:12
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
ובכן...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NIRternet שמתחילה ב "צבועים, נמאסתם."

אהלן

א. כנראה שלא קראת היטב את תוכן תגובתי אשר כל כך גרמה לך להתרגשות .
ב. בפרוש כתבתי בתגובתי שהתמונות עשויות ליהיות מהממות ללא חשיפת חלקים מסויימים .לא אחת מעדיפים האמנים שלא לחשוף חלקים כאלה כי אז הדמיון עובד ומבין מה שרוצים ממנו להבין .דהיינו, חשיפת אותם החלקים הינה מיותרת לחלוטין .
ג. יתכן ולא ניסחתי דברי כראוי באומרי כי הן מצביעות על מצב נפשי כזה או אחר, בהחלט אינן מכוונות לצלם אלא למצטלם . ומבקש מ- yulisses , אל תבין מ-NIRternet כי כוונתי אליך . כלל וכלל לא. הצילומים עשויים ליהיות נהדרים לולא.....ואם נפגעת אני מבקש סליחתך כי ממש לא זו היתה כוונתי .
ד. לידיעתך, גם אמנים גדולים ממני וממך אינם מתווכחים על טעם וריח . לכל אחד טעם משלו ואת טעמי הבעתי כפי שהבעתי , אתה רשאי לקבלה או לא . ולראייה , יש כאן עוד מגיבים אשר בכל זאת הגיבו פחות או יותר כמוני .
ה. גם עירום נשי , כאומנות , אינו תמיד קולע למטרה . כמובן כשהמטרה היא אומנות לשמה. כל מי שנכנס לפורום הזה , אני משוכנע בכך, לא נכנס לכאן כדי לראות פורנוגרפיה, אשר לה יש פורומים ואתרים מיוחדים , כך אני מניח .
ו.מר NIRternet , במקרה אני קצת מבין בפסיכולוגיה ומעל לממוצע .

אני מניח שאין טעם להמשיך במיספור הסעיפים כדי למנוע ממר NIRternet , להסיק מסקנות מיותרות בהחלט.

בברכה לכולכם

illi

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 27-10-2005 בשעה 20:17.
ישן 26-10-2005, 21:11
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "ניסיון ראשון בצילום עירום"

אל תתעצבנו על אלה שנגעלים, אלא על אלה שמפרסמים זאת בכזו שפלות.
יש עוד המון דעות קדומות והומופוביה בקרב המון אנשים "נאורים". (לא אמרתי שאלה שהגיבו פה נאורים, סתם ציינתי זאת... )
מנהלים - לפי דעתי ההודעות הנ"ל, יכולות להימחק בלב שלם, תודה!

1) הפוזה נראית לי לא טבעית, מין תנוחה של "צלם אותי ודי".

2)פוזה יותר טובה, אבל עדיין קצת מלאכותית, לא ראיתי הרבה אנשים עם צוור שמעוקם בכזו זווית.

לעומת זאת, 3 + 4 תמונות גדולות!

3) מין מבט מהורהר, עם פוזה של אי ביטחון, וחיבוק עצמי.
אהבתי מאוד!

4) פוזה יפייפיה, איכות טכנית מדהימה!

בכל התמונות האיכות הטכנית טובה מאוד, לפחות!
נראה לי, כי ככל שהמספור עולה, כך ערכה של התמונה בעיניי.
כלומר התפתח הסט לטובה כאשר עוברים לתמונות הבאות.

בסה"כ, סט מאוד מעניין ומרענן!

ישן 27-10-2005, 00:22
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "אל תתעצבנו על אלה שנגעלים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Arziv
מנהלים - לפי דעתי ההודעות הנ"ל, יכולות להימחק בלב שלם, תודה!

זיו, מה נהיה?
כמה אנשים עם פז"מ רשמו מילים כבדות ואתה כבר הולך בקיצוניות השניה?
הודעות כאלה יש להן מקום גם בפורום צילום, שכן זהו מקום חופשי להתבטאויות.
תמונות עירום גברי מקבלות פידבקים שונים מעירום נשי, וזה קורה בכל מקום, לא צריך להתרגש מזה.

לשני הנירים למעלה, אני לא חושב שיש פה מקום להתלהמות. אחרי הכל, אנשים מביעים את דעתם בנוגע לתמונות, והם נגעלו מהעירום הגברי. תגובה טיבעית מאוד, שמראה על כנות אמיצה, להבדיל מאלו שנגעלו והתביישו לומר זאת.

בבקשה לקבל ולאמץ גם אנשים שעירום גברי מציק להם, במיוחד כשהוא בוטה (למרות שפה הבוטות לא מורגשת, יחסית ליצירות אחרות להן [לצערי] נחשפתי, שם לדעתי המונח "אמנות" שנוי במחלוקת, אבל זה כבר סיפור אחר). אם למישהו זה מפריע, זכותו להשמע ולהגיב.
לדעתי יש דרכים לצלם כל דבר. אפשר לצלם דברים שבצורתם הנורמלית אינם מושכים את העין, אבל בזויות מסויימות, הם יראו מאוד יפים ונעימים (כמו נשים שמנות או מכוערות, שבצורתן הטיבעית מעוררות סלידה אצל רוב הקהילה, בעוד שבצילום מזויות מסויימות, בטכניקות כאלה ואחרות, הן יכולות להראות מאוד בצורה מאוד יפה ומיוחדת).

נירטרנט:
"מי שלא מסוגל לבחון צילום אומנותי (וברור שלא מופיע פה פורנו וגם לא דברים גסים במיוחד) בעיניים אובייקטיביות, שיחשוב לרגע אם הוא צלם אמיתי ושיחשוב טוב יותר אם הוא יכול לקרוא לעצמו אומן."
נראה לי שקצת הגזמת עם התגובה שלך.
אחרי הכל, לא כולם חייבים לאהוב צילומי עירום, ועובדה זו לא מונעת מאותם אנשים לקרוא לעצמם אמנים ו/או צלמים.
ואגב - ברוך השב לרשת... שמעתי עליך רבות (מהחברים בקבוצה של שלומי) אבל לא יצא לי עדיין להפגש איתך
נחמד להכיר..

ישן 27-10-2005, 08:42
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=Arziv]מנהלים - לפי..."

מתן, גם הדעה שלי היא לגיטימית ויש לה מקום בפורום.
למרות שהיו כאן תגובות לא אופייניות לאופי של הפורום, אני מעולם לא קראתי למנוע את חופש הביטוי, אבל מן הסתם דיון חופשי מזמין גם ביטוי נגדי וכזו היתה התגובה שלי.
גם העמדה שנירטרנט הציג בהחלט נותנת פתח למחשבה ביקורתית ונגד ההיסחפות כעדר.
וכך גם התגובה של זיו.
ההתייחסות היא לא לתגובה כזו : "בתור גבר קשה לי לראות את זה" (לגיטימי)
אלא לתגובה כמו זו: " להערכתי , התמונות כפי שהן, במידה ולא יוסרו , מעידות על מצב נפשי קשה ." אשר גם מכוונת ישירות לצלם בצורה מעליבה וגם שוללת אל הלגיטימיות של תמונות כאלה בפורום.
ושוב, שלא תבין לא נכון. לא קראתי לצנזר כי אני מאמין בחופש הביטוי - אבל משני הצדדים. דיון חופשי וביקורתי.

נערך לאחרונה ע"י nir-vana בתאריך 27-10-2005 בשעה 08:50.
ישן 27-10-2005, 13:45
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=Arziv]מנהלים - לפי..."

שים לב שאני לא נגד המחאה נגד העירום, אלא השפלות של המחאה נגד העירום.
זה ממש לא מכובד ומוריד מרמת הפורום הביטויים שיש פה.
את הדעה של הנגעלים אני מכבד, אבל לא חושב שזה נאות לפרסם כאלה תגובות רדודות וטפשיות.
(כל זה רשום בהודעה המקורית, אם תקרא טוב טוב.)

כן צריך להתרגש מתגובות שונות בין עירום נשי ולגברי, מה ההבדל?!
שיער גוף?
איבר שבולט במקום איבר שלא בולט?
שדיים?
אמנם זה טבעי, אבל שיתגברו על האינסטינקטים שלהם, ועל ההורמונים.

זה דבילי, ואולי לא תסכים איתי, אבל זאת הדעה שלי.

ישן 27-10-2005, 22:18
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "שים לב שאני לא נגד המחאה נגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Arziv
אמנם זה טבעי, אבל שיתגברו על האינסטינקטים שלהם, ועל ההורמונים.

זה דבילי, ואולי לא תסכים איתי, אבל זאת הדעה שלי.

אתה רוצה דיון פסיכולוגי בפורום צילום?
הקריאה שלך להתגבר על אינסטינקטים היא קריאה מטופשת.
אינסטינקט - כל העקרון שלו, הוא חוסר השליטה במחשבה/פעולה. ריפלקס מותנה אם תרצה.

כשאני רואה צילום עירום לא מוצנע, בד"כ זה מעביר בי תחושת גועל.
כשאני רואה צילום עירום מוצנע, במיוחד כששום דבר לא מסתיר את האיברים המדוברים מלבד צל או צללית, אזי הצילום מקבל אפילו נקודות זכות גבוהות אצלי.
פה למשל, אין הצנעה, אין הקפדה על קומפוזיציה הצנעתית ומבחינתי הצילומים האלה לא מוכנים מספיק להצגה, לפחות עבורי.

קרא לי שמרן - קרא לי פרימיטיב - זה ממש לא מזיז לי.
אני אומר מה שאני מרגיש, ואני בטוח שבסופו של דבר - כולם מסכימים איתי, שכן, אינני שונה ממכם. לא אלאה בדוגמאות לצילומי עירום טובים, אני בטוח שיש לכם לא תמונה אחת ולא שתיים בראש...

משה - תודה על הפירוש

ישן 27-10-2005, 23:49
  NIRternet NIRternet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל NIRternet שלח הודעה דרך MSN אל NIRternet
למתן

האמת שניר היטיב להתנסח ואני מסכים איתו. (מחזק את החיזוק המחוזק, כמו שאומרים פה)
זכותו של כל אחד לאהוב את מה שיבחר. והיו באשכול גם סולדים מהתמונות שהגיבו עניינית.

בכל אופן, העניין קומם אותי כי אני מכיר את הפורום מיום היווסדו, וכשעלו לא פעם שדיים חשופים, העניין זכה לעידוד. אז למה הפעם לא? זו צביעות בעיני. וזה לא מכבד את חופש היצירה ויסודה של האומנות.

והנסיון שהיה כאן להעליב באופן אישי את הצלם שצילם את התמונות הללו, ולנסות לכפות עליו (או על המצולם, זה לא ממש משנה) איזשהי נכות נפשית, זה קומם אותי יותר מהכל. זו גישה מתנשאת ואטומה ופרימיטיבית ומיותרת.
ועם כל הכבוד לחופש הביטוי, וישר כוח למנהלים שלא מחקו, זו עדיין לא תגובה לגיטימית בעיני. כלומר: טוב שלא נמחק אך גם טוב שלא עברו על זה בשקט.

ומתן, לגבי השיבה לרשת: מעולם לא עזבתי אותה אני קורא כאן בעקביות. את רוב החומר שאני מצלם כיום אסור לי לפרסם כאן כי הוא שייך לצבא ולעיתון, ולצערי אני גם לא כל כך גאה ברובו. אבל אני משתדל לעדכן את האתר מדי כמה חודשים בדברים שהספקתי בין לבין.
בכל אופן, נחמד להכיר גם אותך, רק אתמול גלשתי בגלריה שלך ומאוד נהנתי. גם מהרבה דברים שדווקא לא ראיתי פה קודם.

ולסיום, מתנצל אם הפרזתי בנוסח התגובה. אני מקווה שגרמתי לאנשים לחשוב שוב על דברים שאמרו בכל אופן.

הגלריה שלי - הכניסה מכאן

ישן 28-10-2005, 08:52
צלמית המשתמש של yulisses
  yulisses yulisses אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yulisses שלח הודעה דרך MSN אל yulisses
תגובה למגיבים

שלום לכולם...
קודם כל אני חייב להגיד - וואו! אני באמת לא האמנתי שהתמונות שלי יצרו "שערורייה" בסדר גודל שכזה.

אז בקשר לתמונות, אני מאמין בחופש הביטוי, ובחופש האומנות. תמיד האמנתי שגוף האדם הוא אובייקט הצילום היפה ביותר והמעניין ביותר. נכון, לעיתים רצוי לצנזר תמונות מסויימות ו/או איברים מסויימים (למרות שאני אישית בתור "אמן" לא מאמין בתאורייה הזאת). אבל, אני החלטתי שלא לצנזר. למה? ככה.
בן אדם שאין לו מה להסתיר, לא מסתיר דבר.

כל אמן והאומנות שלו, כל צלם והצילומים שלו - וכל אדם רשאי להגיב כרצונו, אבל גם האמן כמובן רשאי להתעלם.
אז אני בחרתי להתעלם מכמה תגובות שנכתבו פה, וכמובן שגם לאמץ ולחבק תגובות אחרות שראיתי פה.
(תודה ניר, אני מעריך את זה!). אני רוצה להגיד תודה לכל אותם האנשים שהחמיאו, התעניינו ושגלשו באתר שלי, ובנוסף לכל האנשים שהשתתפו בדיון הזה. לפעמים מעניין מאוד לראות, איך דבר כל כך פשוט כמו תמונה - יכול להפוך לדיון של ממש, בו אנשים אשכרה יושבים וכותבים תגובות ומוציאים מזמנם ומהאנרגיה שלהם גם על מיצגים שזעזעו אותם.

יש עוד דבר קטן שאני חייב לומר לפסיכולוג החובב. המשפט האחרון שכתבת "במקרה אני קצת מבין בפסיכולוגיה ומעל לממוצע" - דווקא הוא מראה על בעיה רגשית מאוד קשה, בה אתה מרגיש שאתה חייב להוכיח שאתה יודע. להוכיח שאתה מבין יותר מאחרים. חבל! האם הביטחון העצמי שלך בקרקע? ונכון שאתה תמיד אומר את המילה האחרונה?
אני בטח לא צריך פסיכולוגיה בשקל. יש לי קצת יותר כסף מזה. (450 ש"ח לפגישה למען האמת)

ובקשר לדוגמן, הוא חבר טוב שלי. ולא, אין לו בעיה להצטלם בעירום ושכל העולם יראה. ואם תהיה באמת פסיכולוג יום אחד, אתה גם תדע שהיכולת של אדם להשלים ולקבל את גופו בצורה טוטאלית, פירושה רוגע נפשי. בגרות מנטלית גבוהה במיוחד. יכולת לראות מצב באובייקטיביות ובצורה נכונה, ולא בצורה פרמיטיבית ושגויה לחלוטין כפי שאתה רואה אותו.

ודבר אחרון בהחלט - בקשר לצילום. התאורה שהתשמשתי בה היא השמש.
המצלמה שהשתמשתי בה - סוני דיגיטלית פשוטה.
התמונות צולמו בשטח פתוח, למעשה בחצר של הבית שלי.
התמונות עברו עריכה גרפית בכדי לבודד את הדמות לחלוטין - וזה מה שיצא.

שיהיה לכולם שבוע נפלא,
ואשמח לפרסם עוד תמונות בעתיד, וכמובן שגם בהן לא תהיה צנזורה. למה? ככה!

אוריה.

נערך לאחרונה ע"י yulisses בתאריך 28-10-2005 בשעה 08:56.
ישן 28-10-2005, 14:08
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "תגובה למגיבים"

אוריה, התגובה שלך מערבבת לצערי, בין המילים החשובות, המון ציניות, חוסר התחשבות וחוסר בגרות מנטלית בסיסית.
כן, כן... הפצצתי, ואסביר את עצמי.

כשאני בתור צלם, מצלם דבר כלשהו - בין אם זה מקרו, דוגמניות, טבע דומם, סטודיו או אפילו סתם את החברה' יושבים ושותים בירה בפאב - יש לי שליטה מלאה על הצילום. שום דבר הוא לא "סתם". אני לא בוחר צמצם "סתם", ואני לא בוחר מהירות סגר "סתם" ואני לא בוחר רגישות "סתם" כמו שאני לא בוחר זוית צילום "סתם" וגם לא קומפוזיציה "סתם".
התשובה שלך לשאלה 'למה?' - "ככה!" מאוד לא בוגרת ומעידה על חוסר מקצועיות.
ניסית להעביר מסר בתמונות המאוד לא שגרתיות שלך? מעולה! תעזור למי שלא מבין - להבין.

אני לא יודע אם התכוונת אלי באופן אישי בתגובה שלך למעלה, אבל יש כללים בצילום, שכדאי לשמור עליהם. אותם כללים לרוב יעזרו לנו לקבל תמונות טובות יותר. כללים בתאורה, בקומפוזיציה... לכל דבר יש כללים, לכל סגנון צילום. וכשאתה נשאל "למה?" - אתה עונה ב'ככה!'.
לא מכבד את עצמך, וגם לא את אלו שהשקיעו (כמוני) מזמנם לכתוב לך תגובות.

אני מקווה כי לקחת את זה לתשומת ליבך. במקום לזרוק פצצות ולברוח, שב בשקט ונסה לענות לכולנו ברוגע ובבהירות על השאלות שלנו.
מסכים שיש פה כמה אנשים שהגיבו בצורה מאוד חריפה. היה ראוי להגיב להם בטון שקול ונינוח, ולא לרדת לרמתם.

ישן 29-10-2005, 21:47
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "התשובה שלה<לא שלו אגב> לא..."

א. אוריה זה בן ולא בת.
ב. לפעמים לא צריך הסבר לתמונות, ולפעמים כן צריך.
במידה ותמונה לא מובנת, רעיון טוב מאוד שלא עובר מתבזבז סתם וחבל. ולכן מסבירים... לא סוף העולם. בקשר להשקעה בפריים, אני מסכים איתך שיש רגעים של snap שצריך לתפוס ואין זמן להכין את התמונה שעה לפני ולחשב ולתכנן כל פרט קטן.
אבל - זה לא צילום snap. זה צילום סטודיו מתוכנן, שכל פריים בו אמור להיות מחושב מכל הזויות ומכל הבחינות. התוצאות שצריך לקבל בצילומים כאלה, הם הכי טובים שאפשר. לכן, שגיאות וטעויות בצילומי סטודיו הן חמורות יותר. הקפדה על קומפוזיציה ותאורה חייבים להיות מושלמים.
ואגב - כן אפשר לצלם תמונות מושלמות בסטודיו. זה באמת שלא קל, לחשוב על הכל... אבל זה אפשרי. ואין דבר כזה over think בצילומי סטודיו.. באמת צריך לחשוב על כל דבר.
לא רק על תאורה וקומפוזיציה... צריך לחשוב על האיפור, והביגוד, והתכשיטים והלק על הציפורניים ואפילו על המניקור (בצילומי אופנה), שלא לדבר על שערות בידיים וסידור גבות.
ככה זה - פרפקשן זו עבודה קשה, אבל אפשרית ובהחלט משתלמת.

ישן 28-10-2005, 14:40
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
מר יוליסס
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "תגובה למגיבים"

אהלן

אני ממש מצטער על שנפגעת והתנצלתי על כך גם בהודעה אליך לפרטי .
ממש לא זו היתה כוונתי וחבל שדברי לא הובנו כהלכה. ואולי לא התנסחתי ברור מספיק, בפרוש ציינתי שהתמונות בהחלט מהממות זולת חוסר הצניעות הנראית בהן. מה לעשות ? לי אישית זה מפריע ולפי לא מספר תגובות שהיו כאן יש עוד הרבה כאלה שמסכימים איתי. הוספתי שלאחר כניסתי לאתרך לא מצאתי בו אף תמונה בסגנון התמונות אשר הועלו כאן. מסכים עם מגיבים אשר ציינו את האמץ לדגמן ולהעלות אותן כאן.
בנושא הידע שלי בפסיכולוגיה , הוא כלל לא היה עולה כאן לולא נמשכתי בלשוני .ותודה רבה לך על נתוני המחירים לייעוץ פסיכולוגי. אין לי כל בעיה עם חברך הוא רשאי לעשות בגופו ככל העולה ברוחו ושיבושם לו.
כתבת : "......שהיכולת של אדם להשלים ולקבל את גופו בצורה טוטאלית, פירושה רוגע נפשי. בגרות מנטלית גבוהה במיוחד. יכולת לראות מצב באובייקטיביות ובצורה נכונה, ולא בצורה פרמיטיבית ושגויה לחלוטין כפי שאתה רואה אותו." אני מבין מכך שלא ירחק היום ובו בני האדם יהלכו עירומים ברחובות? גם ללא פיסות העור כפי שנהגו אבות אבותינו .
תפסיק בחייך, קבל ביקורות כפי שצריך לקבל וראה התגובות כאן, כולל את שלי ברוח טובה ובקונסטרוקיביות ראוייה לפורום שזה תחומו . גם באתרך,צילום חברך מופיע בו בצורה מכובדת .בדיוק אותו הצילום רק אחרי "קרופ" קטן וראוי .
לסיום אני חייב לומר כי התמונות באתרך הן באמת נהדרות ומאד מרשימות . אין לי ולא היתה לי כל שמץ של כוונה לפגוע בך ומבקש שלא תוביל הנושא לכיוון הזה .
אני רואה את הפרשה המביכה הזו סגורה ואשמח לשמוע מילים אלו מימך .

בברכה

illi
ישן 28-10-2005, 18:07
צלמית המשתמש של yulisses
  yulisses yulisses אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yulisses שלח הודעה דרך MSN אל yulisses
תגובה ל - illi

שוב שלום.

בנוגע לשאלתך: התמונות צולמו בתור הצהרה. ההצהרה האישית שלי מופנית בעצם לעצמי,
והתמונות מבחינתי הן הדרך הטובה ביותר להביע זאת. לתמונה יש המון כוח.

לא מזמן יצאתי ממשבר מאוד ארוך ומייגע שהיה לי. משבר שגרם לי להסתגר בתוך עצמי, ולא להיות בשום קשר עם הסובבים אותי. השורה התחתונה היא שפחדתי להראות את עצמי, ואת מי שאני באמת. פחדתי "להוריד" את המסכות שהיו לי ולהתמודד עם החיים בלי להתחבא.

התמונות הן בעצם מיצג אומנותי שמצביע על חופש. על חירות מוחלטת ובלי מסכות, בלי להתחבא. התמונות באו להראות בעצם חוסר גבולות, חוסר פחד מלהיחשף.
וזאת בעצם מילת המפתח פה - חשיפה. מכיוון שבמשך שנים רבות פחדתי לחשוף את מי שאני באמת. חשבתי שזה לא טוב מספיק.
הקונוטציה הראשונה שעלתה לי בהקשר של חשיפה מוחלטת, הייתה עירום.
מטרת כל הסט הזה בעצם היתה לשדר ביטחון עצמי מוגזם, לשדר תחושה של "אני רוצה שתראו אותי כמו שאני, עם כל הפגמים וגם עם כל הדברים הטובים שבי". ומכאן - חוסר הצנזורה.

בקיצור, התמונות הן תזכורת בשביל עצמי, לאדם שהייתי פעם - ולאדם שאני כבר לא.
ויותר מהכל - התמונות הן "חותמת" מבחינתי, לעובדה שניצחתי את הפחד שלי.

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי.

צר לי עם מישהו נפגע.
וגם מבחנתי, הנושא סגור.

נערך לאחרונה ע"י yulisses בתאריך 28-10-2005 בשעה 18:32.
ישן 29-10-2005, 00:17
  AvnerYaron AvnerYaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "תגובה ל - illi"

תודה לך על ההסבר, ועכשיו הוא מבהיר את הענין שיש בתמונות, והיחוד הרב שבהם.
החופש שלו אתה זכית - מובא לידי ביטוי רק לאחר ההסבר שנתת עכשיו. היה נחוץ אולי הסבר מילולי, לפחות חלקי או מרומז בליווי לתמונות כשהופיעו לראשונה. אמנם אין צורך, בדרך כלל, ב"הסבר" אומנות, או בתאור מילולי "למה התכוון המשורר". מאחר והסיפור שאתה מביא עכשיו, מה מסתתר מאחורי התמונות, הוא כל כך יחודי - אולי היה כן צריך לשקול ללוות אותו בפרסום הראשוני.
ולגבי התגובות שלנו. הגזמנו לחלוטין !
התגובות לא התייחסו לאופן הצילום, או לאלמנטים אחרים שקיימים בו, או שלא קיימים בו.
למרות הכותרת הראשונית שהתמונות מכילות עירום, הרבה הגיבו כאן בזעזוע חזק.
יש לי תחושה כבדה שאולי זה נובע מהעובדה שזה לא כלל עירום נשי. לעירום הנשי כבר "התרגלנו", והוא יותר לגיטמי, לכאורה. האין זה סוג של צביעות מצידנו ?
אני מניח שאם בפורום היו יותר משתתפות צלמות, הן כבר היו צועקות יותר על הצביעות שגילינו.
העריכה הכבדה מסבירה את ההסתייגויות הטכניות, שאותן העלה מתן. העובדה שדוגמן הצליח להציג עירום בוטה, איבר מין גברי חזק בתוך הפריים - היא שעוררה את הסערה.
ההסבר שנתן יוליסס, מעניק לגיטימיות מוחלטת לאומנות שלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:47

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר