לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 21:59
  אפס שתיים אפס שתיים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
אני עושה את זה קצת אחרת....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתול כחול שמתחילה ב "מישהו יודע איך לעשות חמוצים מהסוג"

שמה בסיר מים עם חומץ ומרתיחה. לפני כן, אני מכינה לי המון ירקות חתוכים, כמו כרובית, קלחי סלרי, גזר, קישואים, כרוב, לפת, ואפשר גם סלק, שצובע את כל העסק בגוון אדמדם. אני שמה את הירקות לחלטיה די קצרה ומוציאה אותם. אח"כ אני מעבירה לצנצנת גדולה ומוסיפה כמה שיני שום, מלח ואבקת עמבה. להשאיר כ-3 ימים.

בשווארמות מוסיפים גם מלח לימון לשימור, שמוסיף לו טעם לוואי שאני לא ממש אוהבת, אבל יש כאלה שזה עושה להם את זה. תחליט לבד.

בעקרון, תלמד מה ואיך טעים לך בדרך של ניסוי וטעיה, בסופו של דבר גיליתי שלרוב, אין נגלה אחת של חמוצים דומה לשניה. לפעמים ירק זה או אחר שולט, לפעמים אני מוסיפה רצועות פלפל שמשנה את הטעם, היחס בין הירקות, שיני שום, לפעמים איזה פלפל חריף מוצא את דרכו בין הירקות ולפעמים פלפלוני שטה מחריפים את כל העסק.

האמת, זה כיף להכין חמוצים וזאת אחת המתנות אוכל שאני אוהבת גם להכין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר