לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2005, 19:23
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "מה זה וכו'?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stardust
אתה צריך לדעת אם היא שואלת שאלות שהיא לא שאלה אף פעם...
האם היא חושבת שאתה מעוניין בה? או שרמזת לה על כך בצורה כלשהי בעבר?
אם אתה חושב שיש סיכוי שהיא מעוניינת, תנסה לזרום איתה ולזרוק רמזים בחזרה.. תראה איך תגיב.

תשמע... כאשר שואלים אותך כל הזמן שאלות של זוגיות ואיך היית מגיב והאם השותף שלה היה מפריע לי וכ'ו שהוא באותה דירה איתה...

תשמע.. כל פעם שאלות אחרות על קטע של זוגיות ודברים בין בן לבת הזוג..

ופתאום הכל בחביבות כזאת ומתקשרת.. מה שלא עשתה לפני כ"כ מי יודע מה..

תראה.. אני לא יכול לדעת אם יש סיכוי.. אני יכול לקבל "אנחנו ידידים אבל" או "מעדיפה להשאר ככה"

או "אני מוכנה"

אתה מבין? זה עניין של לדבר על זה ולהגיד לה את זה ומה שיהיה יהיה..

לקחת בחשבון שדבר כזה יכול לגרום לנסיגה אולי גם אני חושב... לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2005, 20:05
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "עולים מדרגה ומתקדמים קדימה"

לאחר 4 שנים אפילו אם היא תסרב זה לא יפגע בצורה רצינית בקשר לדעתי... התרחקות אבל אחריה אולי תהיו ידידים טובים יותר אם זה אפשרי...

הבעיה היא שאתם מכירים זה את זה כבר הרבה זמן אבל מכירים כידידים, כחברים המצב קצת משתנה והופך למסובך יותר והחבות יכולה להמשך שבוע או שנים השאלה איך היא תגמר ומתי... אם הכל יעשה עם חשיבה לא אמורה להיות שום בעיה...

אתה באמת אוהב אותה? כי אתה אומר שיש לך רגשות אליה אבל אתה לא מפרט עליהן...

וכן השאלות האלה זה לרוב שאלות מכוונות... זה גם לרוב דיי שקוף (האם ידוע לך על מישהו שהוא בקשר איתה ושהיא עלולה לשאול אותך את השאלות בשביל לראות אם לו זה היה מפריע בהשוואה לך שאתם שני בנים?)
ישן 26-10-2005, 20:26
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי system_x
לאחר 4 שנים אפילו אם היא תסרב זה לא יפגע בצורה רצינית בקשר לדעתי... התרחקות אבל אחריה אולי תהיו ידידים טובים יותר אם זה אפשרי...

הבעיה היא שאתם מכירים זה את זה כבר הרבה זמן אבל מכירים כידידים, כחברים המצב קצת משתנה והופך למסובך יותר והחבות יכולה להמשך שבוע או שנים השאלה איך היא תגמר ומתי... אם הכל יעשה עם חשיבה לא אמורה להיות שום בעיה...

אתה באמת אוהב אותה? כי אתה אומר שיש לך רגשות אליה אבל אתה לא מפרט עליהן...

וכן השאלות האלה זה לרוב שאלות מכוונות... זה גם לרוב דיי שקוף (האם ידוע לך על מישהו שהוא בקשר איתה ושהיא עלולה לשאול אותך את השאלות בשביל לראות אם לו זה היה מפריע בהשוואה לך שאתם שני בנים?)

הקטע שהסטטוס זה ידידים..

אנחנו מדברים פעם ביום לפחות ולא נמאס..

הכרתי אותה בדיוק אחרי הטירונות שלי בספט' 2001 הייתה חובשת שלי בגדוד ועל היום הראשון רק הסתכלתי עלייה אמרתי לעצמי שאני חייב להשיג אותה!!

בנתיים היה לה חבר שהיה גם בגדוד! תתאר לך איזו הרגשה זה לראות מישהי שאתה כל הזמן חושב עלייה ומקרקר סביבה והוא חבר שלה.
אח"כ בגד בה! אני הייתי הכתף המעודדת והמחזקת..
הייתה בקשר עם מישהו חודש.. והיא העיפה אותו כיוון שהיה חשוב לו הכסף.. להגיד לך שבחודש שהייתה איתו לא השתגעתי? אני ישקר אם אני יגיד לך שלא?!

זה הטריף אותי.. אך לא הראתי לה את זה.

למשל סיפרה לי על זוג חברים שלה שעומדים להפרד והוא קנאי בטרוף.. ואיך אני הייתי מתנהג אם הייתי יוצא איתה למועדון?!

האם מפריע לי שיש לה שותף באותה הדירה המוזכרת שלה?

מה אני חושב על איך שהיא נראת? אם היא צריכה להרזות? היא הייתה מלאה דיי.
בתמימות אמרתי לה שאני אוהב בטן שטוחה ויחסית רזות אך שלא גוש עצמות
אחרי חודש וחצי מגיעה אליי ביציאה.. "הורדתי 10 ק"ג" (כבר אסור לדבר על כלום- לימדו אותי לא לדבר עם בנות על משקל אבל...הרגשתי בפתוח ועניתי)

ראיתי אותה אחרי החודש הזה ו"נזל לי פשוט ריר" מאיך שהיא הייתה נראת איך שאומרים..

מדבר אלייה כאילו היא חברה שלי. מתיחס כאילו חברה שלי (עדיין לא שמעתי דברי התנגדות כאשר החמאתי לה תמיד וקראתי לה בכל מני שמות חיבה של יותר מזה.. מתוקה וכ'ו)

תמיד הכל בצחוק. ועל הרבה דברים מסכימים..

ישן 26-10-2005, 20:47
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

איך?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
אני ממש ממש חייב לציין ששרדת הרבה... בחיים נראה לי לא הייתי שורד את מה שאתה כתבת...

בכל מקרה המצב דיי קשה... בנות לרוב לא מראות ואתה אכן יכול להיות כמו חבר שלה... אבל אחרי שהיא הורידה 10 ק''ג לאחר שאמרת לה את...

הכל נשמע מבלבל...

אולי תנסה לקדם טיפה... לרמוז פה ושם ואז לראות אם היא עושה צעד שיהיה יותר ברור בעניין...

וכמובן אל תשכח שאולי היא נמצאת באותו מצב כמוך ולא יודעת מה לעשות כי זה יכול להרוס ולא להצליח... אז אל תשכח שאולי גם היא במצב כזה והדרך היחידה שתצאו ממנו זה שכל אחד יעשה צעד קטן.

SYSTEM_x אמרתי לעצמי שאם אני יראה שאני מקנה אף בת לא תואהב את זה וזה רק יהרוס..
הייתי בשקט ותמכתי בה ואמרתי מה שאני חושב..

זה נכון שזה מבלבל.. אני גם לא צפיתי שהיא תבוא אליי אחרי חודש.. הורדתי 10 קילו וירדה לי הבטן...

אתה מבין?

השאלה איך לעשות את הצעד הזה? לבוא ישירות בפנים להגיד לך מה אני מרגיש כלפיה ושאני רוצה להתקדם הלאה לקשר רומנטי רציני ולא עוד ידידות?.

ישן 26-10-2005, 20:54
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "אני מדבר על צעד קטן... אתה..."

ציטוט:
אני מדבר על צעד קטן... אתה מדבר על לקפוץ בהפתעה...

אני מאמין שיש לכם קצת שגרה יומית... שיגרה של קשר שיש לשגרה הזאת גם גבול מסויים... אז אולי הצעד הקטן הזה הוא לצאת טיפה מהשגרה, לעבור טיפה את הגבול הידידותי...

נגיד מה הדברים השגרתיים והגבוליים בקשר (ז''א הכי קרובים לחברות ומעבר לידידות, לדעתך?)

תראה... היא בב"ש אני בחולון, לפעמים מגיע להרצליה ואז נפגשים..

התדירות לא גבוהה ..

אך כל יום מדברים בטלפון פק"ל

אממ.. אף פעם לא קיבלה פרחים, אף פעם לא עשיתי לה הפתעה בבית, אף פעם לא אירגנתי לה מסיבת הפתעה

ישן 26-10-2005, 21:06
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
בוא נסכים גם שדיסק און קיי אומנם דבר שתמיד היה חסר לה, אבל דיסק און קיי ורומנטיקה... לא משהו שאני רואה ביחד...

אולי תמצא סיבה הכי קטנה לתת לה פרחים נגיד עם ברכה או שוקולד וכדומה... אולי תסעו ביחד לכמה זמן ותבלו למשל יום שלם ביחד, דברים טיפה לא שגרתיים שיקרבו את שניכם אם זה כידידים או אם זה בדרך לחברות... אבל דברים שאולי יהיו רומנטים יותר ופחות ידידותיים...

נגיד אפילו אוירה של שמים וירח יפה יכולה להפוך רגע מסויים לשונה... או ארוחה עם נרות או פרחים וכדומה... דברים קטנים שמפנים את המצב ליותר אינטימי ופחות ידידותי אלה ליותר רומנטי...

יש משהו בדברייך..

נבדוק זאת.... שוקולד לא נראה אלוב קצת?
פרחים אני אוהב להביא בימי שישי.. זה כן.. גם אוהב להשקיע בזה.. טוב נראה

יש לך עוד הצעות רומנטיות?

שבת הולכים להיות ביחד בדירה שלה.. עד הערב.. נראה..

ישן 26-10-2005, 21:10

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב ".."

שוקולד לא משהו קטן... אלה משהו מעוצב ונראה דיי יוקרתי... לא סתם שוקולד שקונים ב 5-6 ש''ח!

אמממ שתלכו למסעדה נגיד... ארוחה בבית עם נרות פרחים וכמה שטויות לכבוד איזשהו אירוע... נגיד 4 שנות ידידות (בטח המועד המדויק לא נופל קרוב אז אני הוזה) או מועד אחר שעולה לך לראש... חבל שהחגים עברו לבנתים.

עולה לי לראש רעיון אולי דיי חמוד אולי לא אבל תשמע: פיקניק ביום חמים ונעים כל עוד יש קצת שמש ונגיד שעל הצלחות יהיו פתקים עם כל מיני מחמאות... כל מיני דברים שטותים אבל חמודים כאלה... (אני נהיה יצירתי)

אולי תתן את ההצעות שקופצות לך לראש ונוכל לראות מה נראה הכי טוב ומה אפשר לשלול ישר...

תחשוב על דברים עד הפרטים הקטנים ולא רק ברמת העקרון, תתחיל לתכננן אפשרויות.

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 26-10-2005 בשעה 21:14.
ישן 28-10-2005, 13:26
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
רגע רגע רגע... תפרט יותר...

לא הבנתי משהוא! היא התקשרה והזמין אותך... לא כתבת בעקבות מה או עוד משהו ואם היא הזמין (הציע) אז איזה תגובה שלה? תגובה למה?

שבוע שעבר שאלתי פעמיים מתי נפגש אמרה שמבחינת הזמן לא יודעת..

אתמול בערב חזרתי מהעבודה.. התקשרתי לשאול אותה איך עבר עלייה המבחן באוניב' אתמול ..

תוך כדיי שיחה היא שואלת אותי "אנחנו נפגשים מחר נכון?"
שאלתי איפה? "תבחרי מסעדה בהרצליה " ואני יבוא

וזהו.. עדיין לא סגורים על מסעדה טובה, חשבנו סינית או איטלקית משהו...

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 28-10-2005 בשעה 13:32.
ישן 28-10-2005, 14:34
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
הנה כנראה כבר יציאה מהשגרה... עצם העובדה שהיא הסכימה כבר מראה על משהו אבל זה שידידים אוכלים במסעדה ביחד זה לא משהו לא רגיל, אבל גם התקדמות... לדעתי תוכל גם להפוך את זה לטיפה יותר מפנה אם תביא פרחים ואולי תתכנן משהו קטן לאחרי... לנסוע לאנשהו לשבת קצת רק אתם לבד... יכול להיות נחמד!

אז זה היום! אל תשכח לעדכן!

ומבחינה כלשהי זאת כבר התקדמות משמעותית תוך כל ה 4 שנים כן?

פרחים כבר אבוד.. יום שישי..

אבל לטייל על שפת הים יש מצב!!.

תשמע.. התקרבות אולי כן... כמה שיותר נהיה ביחד ונזרום ונרגיש יותר קרובים ובאותו הראש זה יהיה טוב.

ישן 29-10-2005, 02:20
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
הנה כנראה כבר יציאה מהשגרה... עצם העובדה שהיא הסכימה כבר מראה על משהו אבל זה שידידים אוכלים במסעדה ביחד זה לא משהו לא רגיל, אבל גם התקדמות... לדעתי תוכל גם להפוך את זה לטיפה יותר מפנה אם תביא פרחים ואולי תתכנן משהו קטן לאחרי... לנסוע לאנשהו לשבת קצת רק אתם לבד... יכול להיות נחמד!

אז זה היום! אל תשכח לעדכן!

ומבחינה כלשהי זאת כבר התקדמות משמעותית תוך כל ה 4 שנים כן?

היי system_x

ביקשת עידכון..
חזרנו כרגע מסינמה סיטי מאיזה סרט לפני כן ישבנו לשתות משהו וקצת דיברנו... היה נחמד זרם יחסית
נכנסנו לסרט לא "פרחים שבורים" - סרט לא קשור לכלום.. כל הזוגות שם מתנשקים ושנינו כמו לא יודע מה אפילו לא מסתכלים אחד על השני..

כאשר ישבנו בבית קפה הבאתי לה לפני הסרט את הDISK ON KEY .. נשיקה על הלכי.. לא מעבר..
יצאנו בסוף מהסרט .. הלכנו לכיוון הרכב שלה.. אני באתי לנשק אותה והיא כאילו לא ציפתה ולא היה בכוונתה לנשק או לתת נשיקה תמימה אפילו...

רק כאשר התקרבתי אז לפחות בלכי כן. צרפתית אפילו לא היה כזה בכיוון..

הגיעה עם לבוש שחשבתי שאני נופל..

סוף הערב דאגתי לוודא שהיא הגיע הביתה והכל בסדר.. היא אמרה: "היה מאוד כיף להיות איתך
ושהיא מקווה שאני לא מבואס בגלל הסרט" ... אז עניתי: "זה לא הסרט שמעניין, להיות איתך הערב זה היה הדבר המעניין והכיף באמת"

שלחתי לה הודעה

"היה ערב מקסים, כאשר אני איתך אני מרגיש שאני נמשך אלייך , שיהיה לך לילה טוב..."

מעניין מה תהיה התגובה

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 29-10-2005 בשעה 02:28.
ישן 29-10-2005, 02:30

...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "."

רק עכשיו חזרתי וראיתי את העדכון...

אני מבין שהתבאסת דיי מהמצב...?

יצא שבאת לנשק אותה צרפתית והיא כביכול בכלל לא הבינה וזהה לתת נשיקה רגילה בלחי?

בנתיים מבאס... שלב הבא יכול להיות לראות סרט בבית שלך או שלה באוירה קצת יותר אינטימית ולראות אם היא תעשה צעד הכי קטן... כי אולי זה רמז לה ועכשיו היא תחשוב על זה...

תעדכן גם בקשר למה שהיא תענה... אני מאמין או שתהיה תגובה נחמדה ואולי יחס למשהו הדדי או שתגובה של שיחה על הניין מצידה ובירור העניין... תהיה מוכן נפשית!

בנתים ללילה טוב לך או בוקר טוב כבר...

בהצלחה בהמשך!

ואל תחשוב להתבאס יותר מדי... בעתיד לא משנה מה יקרה תדע שניסית... כי במקרה הגרוע עדיף לדעת שניסית ולא הצלחת מאשר לדעת שבכלל לא ניסית!
ישן 29-10-2005, 02:33
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

ציטוט:
רק עכשיו חזרתי וראיתי את העדכון...

אני מבין שהתבאסת דיי מהמצב...?

יצא שבאת לנשק אותה צרפתית והיא כביכול בכלל לא הבינה וזהה לתת נשיקה רגילה בלחי?

בנתיים מבאס... שלב הבא יכול להיות לראות סרט בבית שלך או שלה באוירה קצת יותר אינטימית ולראות אם היא תעשה צעד הכי קטן... כי אולי זה רמז לה ועכשיו היא תחשוב על זה...

תעדכן גם בקשר למה שהיא תענה... אני מאמין או שתהיה תגובה נחמדה ואולי יחס למשהו הדדי או שתגובה של שיחה על הניין מצידה ובירור העניין... תהיה מוכן נפשית!

בנתים ללילה טוב לך או בוקר טוב כבר...

בהצלחה בהמשך!

ואל תחשוב להתבאס יותר מדי... בעתיד לא משנה מה יקרה תדע שניסית... כי במקרה הגרוע עדיף לדעת שניסית ולא הצלחת מאשר לדעת שבכלל לא ניסית!

תשמע.. ראיתי שהיא כאילו לא מצפה לצרפתית או משהו אז אמרתי על הלחי.. מה אני יעשה?!

אמרה שהיה מאוד כיף הערב.. סבבה.

האם אתה חושב שזה היה בסדר ששלחתי לה את ההודעה הזאת?

ישן 28-10-2005, 14:36
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

.
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "לדעתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
לדעתי אתה לא צריך להגיד לה מה שאתה מרגיש כלפיה..שתמיד רצית אותה.... ואחרי 4 שנים של רמיזות אני חושב שהגיע הזמן שתעשה משהו עם זה.... לדעתי..תנסה לנשק אותה...תגיע לרגע רומנטי מסוים.... ופשוט תנסה... אבל לאט לאט ובעדינות..ותשים לב אם היא מתרחקת.... ובקשר לזה שאתה תמיד מתסכל על הדבר הכי גרוע..תחשוב על הדבר הכי טוב שיכול לצאת לך מזה - אתם תהיו חברים...
אבל אל תשכח שהמרחק הוא גם פאקטור...
שיהיה הרבה בהצלחה...

מה כוונתך הייתה כאשר כתבת "אבל אל תשכח שהמרחק הוא גם פאקטור... "?

לא בדיוק בטוח שהבנתי אותו כ"כ. תוכל בבקשה להסביר לי ?

ישן 28-10-2005, 15:41
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
אמרת שהיא גרה בב"ש ואתה בחולון, שאתם נפגשים בהרצליה לפעמים אבל לא בתדירות כל כך גבוהה..
אני לא יודע את התדירות שאתם נפגשים בה.. אבל אני מכיר לפחות 3 קשרים שגם כאשר שני הצדדים היו מוכנים לקשר ורצו להיות ביחד זה לא התאפשר להם בגלל המרחק... אז קח את זה בחשבון לפני שאתה חושב על זה שאתה רוצה "לצאת" איתה... וגם תקח בחשבון שיכול להיות שהיא בעצמה תסרב גם בגלל הסיבה הזאת.... תחשוב ברצינות אם אחרי כל כך הרבה זמן אתה מוכן לזה ורוצה את זה למרות הקושי...מה גם שאחרי הרבה זמן אנחנו מפתחים ציפיות של משהו שיכול להיות ובסוף זה מתנפץ לנו מול העיניים ואנחנו רואים שזה לא בדיוק כמו שחשבנו...
שיהיה רק בהצלחה....

היא גרה בב"ש לצורך הלימודים. במקור בהרצליה.

בדר"כ כאשר אני רוצה משהו אני משקיע בו מעל ומעבר..

הייתה לי שנה וחצי חברה מקסריה.. קסריה זה לא דרך? ושלוש פעמים בשבוע כולל שבתות וחגים..

ישן 29-10-2005, 05:40
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בוס ידידי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "עולים מדרגה ומתקדמים קדימה"

ראיתי את ההודעה שלך כבר לפני כמה ימים אך רק עכשיו היה לי הזמן לקרוא את שלל התגובות ולהתיחס במלוא המשקל לשאלתך

איך שזה נראה לי שהמצב שלך הוא טוב אתה רק צריך להיות יותר אופטימי כי אחרת עוד תגרום לנבואה להגשים את עצמה והכוונה שאם אתה חושב שתכשל או שהיחסים יכשלו אתה גם תתחיל לחיות לפי זה ואז גם הפעולות שלך יהיו בהתאם (הכוונה לזה שבטח עוד רגע זה נגמר) וכתוצאה מזה באמת היחסים יכשלו ולכן אל תחשוב על הגרוע מכל אלא תמשיך בינתיים כמו שאתה עושה

תדברו תפגשו תנסה יותר להתקרב אליה גם פיזית וגם לדבר יותר על זוגיות
טיפ קטן בקשר לנשיקה צרפתית, אחד הסימנים לסמן לבחורה שאתה רוצה לתת לה נשיקה זה ללטף קלות את הלחי שלה עם היד שלך ואז אתה יכול לראות את התגובה שלה אם היא נרתעת או שזה נעים לה ואם זה נעים להתקרב אליה קצת יותר ומשם להמשיך

האם שאתם נפגשים אתם הולכים מחובקים או עם ידיים?
תעדכן גם בקשר למה שהיא אמרה
ושיהיה לך שבת שלום ובהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-10-2005, 12:32
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בוס ידידי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
ראיתי את ההודעה שלך כבר לפני כמה ימים אך רק עכשיו היה לי הזמן לקרוא את שלל התגובות ולהתיחס במלוא המשקל לשאלתך

איך שזה נראה לי שהמצב שלך הוא טוב אתה רק צריך להיות יותר אופטימי כי אחרת עוד תגרום לנבואה להגשים את עצמה והכוונה שאם אתה חושב שתכשל או שהיחסים יכשלו אתה גם תתחיל לחיות לפי זה ואז גם הפעולות שלך יהיו בהתאם (הכוונה לזה שבטח עוד רגע זה נגמר) וכתוצאה מזה באמת היחסים יכשלו ולכן אל תחשוב על הגרוע מכל אלא תמשיך בינתיים כמו שאתה עושה

תדברו תפגשו תנסה יותר להתקרב אליה גם פיזית וגם לדבר יותר על זוגיות
טיפ קטן בקשר לנשיקה צרפתית, אחד הסימנים לסמן לבחורה שאתה רוצה לתת לה נשיקה זה ללטף קלות את הלחי שלה עם היד שלך ואז אתה יכול לראות את התגובה שלה אם היא נרתעת או שזה נעים לה ואם זה נעים להתקרב אליה קצת יותר ומשם להמשיך

האם שאתם נפגשים אתם הולכים מחובקים או עם ידיים?
תעדכן גם בקשר למה שהיא אמרה
ושיהיה לך שבת שלום ובהצלחה

לא הולכים מחובקים... מדי פעם במעברים הצרים אז יותצא שנוגע במותניים שתעבור ראשונה..
(ולא מעירה לי על זה) ..
השאלה עד לאן למתוח את החוט...

עדיין לא קבלתי תשובה חזרה ממנה על ההודעה

ישן 29-10-2005, 22:24
צלמית המשתמש של charm

תראה....
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=charm]ראיתי את ההודעה..."

כמה דברים שאתה צריך להביא בחשבון
הדבר העיקרי הוא האם עשית חושבים וחלטת שאתה מוכן לשדרג את היחסים שלך עם הידידה לזה שתהיו חברים ולקחת בחשבון שגם אם תהיו חברים וכעבור כמה זמן תחליטו להפרד הסיכוי שתחזרו להיות ידידים כמו שהייתם לפני הוא נמוך, קיים גם הסיכוי שגם אם תציע לה להפוך להיות זוג והיא לא תהייה מעונינת יהיה קטע של אי נעימות
אם החלטת שאתה מוכן לקחת את הסיכון ומעונין בה בתור בת זוג יש 2 אפשרויות לפעול
1. להתקדם איתם כל פעם קצת כמו שאתם הולכים עכשיו בין אם זה מטיילים על החוף או אפילו בדרך לסרט תוכל להושיט לה יד או לקרב את היד שלך לשלה כך שתלכו משולבי ידיים ובהמשך אף מחובקים ולהמשיך לרמוז ולגלות התעניינות (כמו גם ההודעה ששלחת)
2. לדבר איתה ישירות על הנושא מה שנקרא להוריד את הקלפים וכך תדעו מה כל אחד חושב על הנושא
אני מאמין שאתה תדע הכי טוב מה הכי כדאי כיוון שאתם מכירים המון זמן אז 2 האפשרויות יכולות לבוא בחשבון תראה מה לדעתך יתאים יותר

והאם קיבלת ממנה כבר תשובה להודעה ששלחת לה, אם עוד לא אולי יש מצב שהיא לא ראתה את זה בגלל טלפון כבוי או כל סיבה אחרת, אם לא יצרתם קשר אחד עם השני אולי שווה גם להרים לה טלפון ולראות אם היא קיבלה וגם להציע לקבוע לצאת לפעם הבאה
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-10-2005, 22:31
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תראה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
כמה דברים שאתה צריך להביא בחשבון
הדבר העיקרי הוא האם עשית חושבים וחלטת שאתה מוכן לשדרג את היחסים שלך עם הידידה לזה שתהיו חברים ולקחת בחשבון שגם אם תהיו חברים וכעבור כמה זמן תחליטו להפרד הסיכוי שתחזרו להיות ידידים כמו שהייתם לפני הוא נמוך, קיים גם הסיכוי שגם אם תציע לה להפוך להיות זוג והיא לא תהייה מעונינת יהיה קטע של אי נעימות
אם החלטת שאתה מוכן לקחת את הסיכון ומעונין בה בתור בת זוג יש 2 אפשרויות לפעול
1. להתקדם איתם כל פעם קצת כמו שאתם הולכים עכשיו בין אם זה מטיילים על החוף או אפילו בדרך לסרט תוכל להושיט לה יד או לקרב את היד שלך לשלה כך שתלכו משולבי ידיים ובהמשך אף מחובקים ולהמשיך לרמוז ולגלות התעניינות (כמו גם ההודעה ששלחת)
2. לדבר איתה ישירות על הנושא מה שנקרא להוריד את הקלפים וכך תדעו מה כל אחד חושב על הנושא
אני מאמין שאתה תדע הכי טוב מה הכי כדאי כיוון שאתם מכירים המון זמן אז 2 האפשרויות יכולות לבוא בחשבון תראה מה לדעתך יתאים יותר

והאם קיבלת ממנה כבר תשובה להודעה ששלחת לה, אם עוד לא אולי יש מצב שהיא לא ראתה את זה בגלל טלפון כבוי או כל סיבה אחרת, אם לא יצרתם קשר אחד עם השני אולי שווה גם להרים לה טלפון ולראות אם היא קיבלה וגם להציע לקבוע לצאת לפעם הבאה
שיהיה בהצלחה ותעדכן

קיבלתי טלפון ממנה בשעות אחה"צ היום,

היא אמרה שקיבלה את ההודעה והדבר היה מביך.
הגבתי: זה מה שאני מרגיש וחושב
הוספתי: על זה נדבר ב4 עיניים כאשר נפגש
תגובתה: בסדר.

תשמע.. לוקחים סיכונים בחיים ואם לוקחים החלטה לאחר 4 שנים של ידידות אז כנראה שה4 שנים האלה שהחזקנו בתור ידידים וכל יום מדברים לא היה סתם לחינם..
כ"כ הרבה זמן לא מחזיקים בקשר ולא נמאס.. (מה גם שכל ה4 שנים האלו לא זכור לי שרבנו או משהו מה שבדר"כ כן קורה.)

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 29-10-2005 בשעה 22:38.
ישן 30-10-2005, 18:57
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה לCHARM
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תראה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
תלוי באיזה קשר הייתם ועד כמה טוב אתה מכיר את הבחורה וכמה הקשר שלכם היה אינטנסיבי
אבל בכל מקרה אני שמח בשבילך ומקווה שההמשך שלכם יהיה טוב וכמו שאומרים יתגשמו משאלותיך

למה התכוונת שאמרת שהיה מביך האם היה מביך מצידה או מצידך?
מה שנשאר לכם עכשיו זה לדבר על הנושא ובתקווה שתחליטו שאתם מעונינים לנסות לראות איך זה להיות חברים

נשמח לשמוע עדכונים ושיהיה המון בהצלחה

CHARM אני לא רוצה לפגוע בך או משהו..אבל לפי מה שאתה כותב פה זה נשמע כאילו זאת ההודעה הראשונה של האשכול הזה.

אינטנסיבי הוא לא. כאשר יש זמן נפגשים כל יום לפחות פעמיים מדברים בטלפון בערב כל ערב פק"ל
בכל הזדמנות ראשונה שמתאפשרת לשנינו אנפגשים.

מצידה.. כיוון שהיא לא ציפתה לזה ולאחר שכל אחד פנה לדרכו שלחתי לה את זה כאשר היא הגיע הביתה.

ולמחרת אמרה לי שזה הביך אותה.
גם כאשר אתה אומר לבחורה בפנים יש מעיין מבוכה כזאת של הפתעה.

מה גם שהייתה תקופה שהיא הייתה עסוקה בדברים של עצמה ולא ממש היה לה זמן להפגש...
ופתאום נפגשים ואח"כ שולח לה הודעה כזאת.. בטוח שהיא לא תהיה מוכנה לזה מראש ולא תצפה לזה.

בדיוק.

לתזכור קצר בתחילת האשכול כתבתי שאנחנו מספטמבר 2001 מכירים . שירתנו שנה וחצי ביחד באותה פלוגה.

יודע עלייה 90 אחוז לפחות..

תקרא את האשכול .. יש כאן הרבה בשר.

תודה על תגובתך.

ה

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 30-10-2005 בשעה 18:59.
ישן 24-11-2005, 12:49
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

שאלה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "ציינת שהיא ביישנית. לדעתי מכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Block
ציינת שהיא ביישנית. לדעתי מכל מה שקרה לכם הביישנות שלה יכולה להתבטא במובן שהיא רוצה קשר איתך רק לא יודעת איך לקדם את זה, בכל זאת זה לא קל.
המובן האחר זה שהיא רוצה להישאר ידידים, שנוח לה ככה.
בכל מקרה כך את זה כעובדה שאין לך מה להפסיד כאן. זכותך לבקש ממנה תשובה ישירה אם היא רוצה בקשר רק תעשה את זה בעדינות ותבהיר לה שלא תכעס אם היא לא רוצה. גם אם היא לא תרצה שווה לך מאוד להישאר ידיד שלה.

הבעיה שאחרי 4 שנים אני כבר רוצה איתה משהו..

השאלה היא אם אני יבוא ויגיד לה את זה היא לא תקבל את זה בתור לחץ

ישן 24-11-2005, 13:28
צלמית המשתמש של charm

תראה....
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "שאלה"

אנחנו לא יכולים לשלוט על איך בן אדם יפרש דברים גם כשבאים בצורה הכי עדינה ולא תוקפנית אם לאותו אחד נח או שהוא לחוץ או כל סיבה אחרת הוא יכול לראות את זה כהתקפה ולכן אתה צריך לעשות את המקסימום ואחרי זה זה כבר החלטה של אותו בן אדם

אני רואה שמאז שפתחת את האשכול עבר כמעט חודש (חודש פחות יומיים ליתר דיוק) ואני מבין שאתם ממשיכים באותו קשר של לדבר בטלפון להפגש ולצחוק רק שאתה לא יודע מה הסטטוס שלך? (האם אני צודק) האם בזמן האחרון הנושא עלה על הפרק ולא בהכרח בצורה שאתה שואל אותה מה היא החליטה אלא תוך כדי שיחה ובכלל שיחה על זוגיות וכו או שלא דיברתם בכלל על הנושא הזה וממשיכים כאילו הכל כרגיל?

אני מציע לך שבמידה ואתה לא מקבל ממנה תשובה נשאר לך רק להחליט מה אתה רוצה לעשות? האם לרדת מהרעיון שיהיה ביניכם משהו או לפחות לא לחכות לזה ואם זה יגיע יגיע ואז אפשר כבר להתחיל לחפש בחורות אחרות. ואולי לנסות שוב לכבוש את ליבה באיזה שהיא דרך (אולי דרך חדשה לחיזור שלא ניסית עד עכשיו)

בכל מקרה בהצלחה ותעדכן

ישן 24-11-2005, 13:38
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תראה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
אנחנו לא יכולים לשלוט על איך בן אדם יפרש דברים גם כשבאים בצורה הכי עדינה ולא תוקפנית אם לאותו אחד נח או שהוא לחוץ או כל סיבה אחרת הוא יכול לראות את זה כהתקפה ולכן אתה צריך לעשות את המקסימום ואחרי זה זה כבר החלטה של אותו בן אדם

אני רואה שמאז שפתחת את האשכול עבר כמעט חודש (חודש פחות יומיים ליתר דיוק) ואני מבין שאתם ממשיכים באותו קשר של לדבר בטלפון להפגש ולצחוק רק שאתה לא יודע מה הסטטוס שלך? (האם אני צודק) האם בזמן האחרון הנושא עלה על הפרק ולא בהכרח בצורה שאתה שואל אותה מה היא החליטה אלא תוך כדי שיחה ובכלל שיחה על זוגיות וכו או שלא דיברתם בכלל על הנושא הזה וממשיכים כאילו הכל כרגיל?

אני מציע לך שבמידה ואתה לא מקבל ממנה תשובה נשאר לך רק להחליט מה אתה רוצה לעשות? האם לרדת מהרעיון שיהיה ביניכם משהו או לפחות לא לחכות לזה ואם זה יגיע יגיע ואז אפשר כבר להתחיל לחפש בחורות אחרות. ואולי לנסות שוב לכבוש את ליבה באיזה שהיא דרך (אולי דרך חדשה לחיזור שלא ניסית עד עכשיו)

בכל מקרה בהצלחה ותעדכן

אתה צודק לגבי שאלתך..

תראה.. אני לא רואה מבחינת נגיעות או כל מני משפטים שאני זורק לה וכינויים אין התנגדות כל שהיא.
זורמת רק עדיין לא יודע מה הסטטוס.
בדיוק ... ממשיך כאילו הכל רגיל ולא מדברת על זה כ"כ רק אם נפגשים.
כמו מה? יש לך הצעה?

ישן 24-11-2005, 14:13
צלמית המשתמש של charm

תראה....
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=charm]אנחנו לא יכולים..."

יש כמה אפשרויות
אתה יכול לנסות יותר להתקרב כלומר להתחיל ללכת מחובקים ולראות אם היא משתפת פעולה או ללכת יד ביד אם זה הולך אפשר מתי שהואל נסות שוב לתת נשיקה צרפתית אבל לפני זה

אם אתה מעונין בלנסות לחזר אחריה ולשבות את ליבה תחשוב מה היא אוהבת כמו למשל אם היא אוהבת טיולים תארגן טיול לשניכם ואולי בדרך תעשה לה איזה פיקניק קטן שהכנת מבעוד מועד
אם אתה יודע לבשל או להכין דברים תזמין אותה לארוחת ערב, עד כמה שאני יודע בנות בעיקר אוהבות לראות השקעה ומחשבה (הרבה יותר מהוצאה כספית) ולכן זה נראה דרך טובה וכמו שאמרתי אתה בטח יודע מה היא אוהבת ומה עושה לה את זה

ומה שהתכוונתי בשורות הראשונות הוא שאם המצב נמשך ביניכם רגיל בלי שאתם מדברים על אותו נושא ויש התקרבות כמו שתיארתי קודם אז אולי אתם עוברים שלב אבל בלי לדבר על זה ולכן אם אתה רואה שיש כבר חיבוקים וללכת מחובקים ואף נשיקות עם הזמן תוכל גם לעשות דבר נוסף (בין אם זה יזום ומתוכנן ובין אם זה במקרה יקרה) אם תפגוש מישהו כמו חבר או מישהו דומה תמיד תוכל להציג אותה בתור החברה שלך יענו תמיר (לדוגמא) תכיר זאת X החברה שלי ואז גם תוכל לדעת האם היא קיבלה את זה או לא ואם כן אז כנראה שנפתרה לך הבעיה בקשר לשאלה האם אתם חברים או לא
(אגב עוד לא אמרת בסוף אם דיברתם על ההודעה שכתבת לה בסוף הסרט ושאמרת שדיברת איתה יום או יומיים אחרי זה אמרת לה שתדברו על זה ב4 עיניים ולכן האם דיברתם ומה היה?)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:08

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר