לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 08:35
  CorasonUno CorasonUno אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
סיפור קצר בדיאלקט מקומי מאוד

אילת,חופש גדול

זה היה שנה שעברה באילת בחופש הגדול.. ישבנו כולנו על החוף בלילה!

כל החבר'ה של האכסניה ישבנו דיברנו צחקנו רקדנו ועישנו!

אותה תקופה היה לי חבר אותה תקופה של החופש הגדול היה לי חבר חודשים וחצי!!!

אבל הוא לא היה איתי באילת הוא לא יכל לבוא!

ושמה,באכסניה,באותו לילה הכרתי מלא בנים! מלא שווים!

מלא בנות קרועות,פרחות,כוסיות,צבועות!

אני הייתי שמה עם 2 חברות שלי: נטלי ומור(16)!

ובין כל הבנים והבנות הכרתי שמה ילד (לא בדיוק ילד ,בן 17 )

הוא היה ממש חמוד אבל ממש חמוד וקראו לו רועי !

כל הלילה שהיינו על החוף החלפנו ביננו מבטים! ולא רק זה..

אלא שישבנו גם עם החברים שלו שהיו איתו: עומרי ודודי (17)

ואז דודי בא אלי עושה לי קוראים לך שירי נכון?! אני עושה לו כן כן אני שירי למה ?! הוא עושה לי לההההה באמת קוראים לך שירי?!

אני עושה לו רוצה תעודת זהות? הוא עושה לי לא כפרה אני מאמין לך..

אני עושה לו וואלה סבבה ולך ? איך קוראים לך? הוא עושה לי אני? אני דודי !

ואז נטלי עושה לו דודי התותח תכיר לנו ת'חברים ש'ך! אתם הכי נורמלים פה כולם ניראים כמו יורם גאון וחייכה עליו והוא צחק

הוא עושה לנו אז בואו לחדר שלנו עכשיו נעלה לאכסניה ומור היסתכלה עלי כדי לקבל אישור כי היא בעצם יודעת שיש לי חבר וזה לא מתאים אבל הסכמתי לבוא!

ואז עלינו לחדר! נטלי ניכנסה לחדר ישר עשתה פאדיחות היא עושה להם: אני חייבת לציין שממש נקי פה והכל מסודר ורועי בא אליה ממש צמוד אליה עושה לה: אם כלכך נקי פה אז למה את מתעצבנת? היא עושה לו: הופה הופה מי אתה?

הוא עושה לה אני רועי ואז נטלי מושיטה לו ת'יד ואומרת: וואלה פצצה אני נטלי וזאת מור חברה שלי וזאת שירי אחותי! עכשיו להירגע בקשה ולתפוס ממני מרחק

ורועי צחק עליה ואני עושה לה: בואנה נטלי סתמי כבר שיגעת להם ת'מוח יא פאדחנית חחחחחח ורועי עושה לי: את שירי או מור? אני שירי אמרתי לו

הוא עושה לי מאיפה אתן תגידו? אני עושה לו מחולון ואז עומרי עושה לי וואיייי את מכירה את גל אטיאס? אני עושה לו לא מי זאת? הוא עושה לי דודה שלי

אני לא מכירה אותה אמרתי לו!

בקיצור דיברנו והיה יבש עד שנטלי הביאה ת'סיגריות שלה והם יענו מופתעים ועומרי עושה לה הופה הופה את מעשנת אהה עומרי כן כן אני מעשנת רוצה שחטה? ומור באה אליה ולוקחת לעשן מהסיגריה!

דודי עושה לי שירי מה את לא מעשנת? אני עושה לו אני מעשנת אבל רק נרגילה באמת אין לכם פה נרגילה? דודי עושה לי רוצה ת'נרגילה שלי?

ואז נטלי צוחקת חחחחחחחחחחחחחחחחחח ואומרת יש לה נרגילה כבר

ואני גם צחקתי והם לא הבינו ממש תכוונה!

ואם לא הבנתם יענו יש לי את חבר שלי!!

קיצור שתקנו איזה 2 דק' ונטלי עדין מעשנת ואז רועי עושה לה: בואנה איך את מעשנת כאילו את מוצצת זין של גמל בדואי כולם צחקו זה היה מצחיק איך שהוא אמר לה את זה ואז היא באה אליו וכיבתה עליו ת'סיגריה והוא תפס צעקה וכולנו צחקנו

הוא התחיל לרדוף אחריה ואז היא התישבה על המיטה וניסתה להתרחק ממנו ואז הוא בא שתיהם צמודים אחד לשני קרובים קרובים ום התנשקו ועומרי עושה הופההה יש לנו פה זוג מאושרים ואני עושה לו חחחחחחחחח ממש אפשר להיות זוג של בהמה כמוה והם סיימו להתנשק והוא ישר התסכל עלי אבל ממש כאילו הוא רצה ליראות איך אני יגיב ונטלי עושה לו בואנה חנקת אותי מה זה הנשיקה הזו באמצע החיים ומור עושה לה אוי נו אל תגידי שאת לא רוצה עוד אחת כזו ואז רועי בא והתיישב לידי ממש צמוד לי הביא איתו ת'כרית שלו ונישכב עלי ואני כזה מעירה אותו הלו הלו לקום בקשה מה אני ניראת לך כרית ועומרי עושה לי יש לך כריות נוחות ויפות כפרה ואז אני עושה לו חחחחחח ואתה היית מת לישון עליהן

ואז הם הלכו ליראות טלויזיה בחדר השני עומרי מור ונטלי ודודי הלך להביא להם בירות אני ורועי נישארנו בחדר לבד

ואז רועי נישכב עליי בצורה כזו שהראש שלו עם הרגליים שלי והפנים שלו כלפי מעלה

ואני עושה לו מה אתה מסתכל עלי ככה? כי את יפה רציני את ילדה פצצה

ושתקתי כזה לא ידעתי מה להגיד לו ואז העברתי נושא כזה ואמרתי חחחח איזה נשיקה דפקת לנטלי ואז הוא הסתכל עליי ואני עליו והוא לקח את הידיים שלו לפני שלי קירב אותי אליו התנשק איתי אולי איזה 5 דק' רק התנשקנו ואז נטלי באה

ואז...................................
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר