לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2004, 22:09
  asi08 asi08 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
חבר'ה צריך עזרה גדולה ממכם!!! כנסו

שמעו זה משהו קצת מורכב.
לחבר שלי הייתה חברה, מפה לשם הזמן התגלגל לו ואלוהים רצה שאני יתאהב בה היינו בקשרי ידידות מצויינים.
יש לציין שחבר שלי לא התייחס אליה ברצינות אלה רק לזיון קבוע שלו.
בקיצור כל העסק הזה הרטיח אותי כי זה לא באמת מה שמגיע לה ולילה אחד ישבתי איתה על שיחה והסברתי לה את הכל, היא החליטה בכל זאת לנסות להישאר איתו עד שאחרי כמה חודשים הוא כבר אמר לה שלא מתאים לו הקשר.
אוקיי אז מפה לשם העיניינים התגלגלו הם הפסיקו להיות חברים וכולנו נשארו בקשר ידידות כזה.
בערב יום כיפור סיפרתי לה כמה שאני אוהב אותה וכמה שהיא ילדה מדהימה וכל זה, התגובה שלה הייתה שהיא לא יודעת איך להגיב לזה וזה מאוד מחמיא לה.
העיניין שמרטיח אותי שאני כבר יכול להתפוצץ על זה שעדיין ממשיך בינהן קשר מיני כל פעם שחבר שלי רוצה והיא רוצה...עכשיו דיברתי איתה גם על זה אמרתי לה כמה שהכבוד שלה נירמס מכל הקטע הזה, ויש דברים שאני רואה והיא בכלל לא רואה.
עכשיו היא מודעת לזה שאהבה אמיתית שלא תלויה רק בזיונים היא תמצא אצלי, עכשיו העיניין שכל הקטע שלה בא בגלים אני לא יודע אם היא בכלל בקטע שלי או לא בקטע כי לפעמים היא נותנת לי תחושה שכן ולפעמים תחושה שלא ואי אפשר להבין ממנה כלום גם אם שואלים אותה בפנים, היא אחת שלא מסוגלת להגיד לא ולפגוע, אז היא פשוט לא מגיבה...אבל העיניין שאני כבר משתגע וחייב להשיג אותה.

השאלה שנשאלת כאן היא מה אתם מייעצים לי:
לא לדבר איתה בכלל??
לדבר באדישות??
להמשיך לחזר ולהגיד לה כמה אני רוצה אותה??
או שלדבר איתה בכלליות הרבה, בלי יותר מידיי סימנים לאהבה שלי אליה??

יש לציין שניסינו פעם אחת לנתק קשר בכלל, כי אמרתי לה שמציק לי כל הקטע ואני לא מסוגל להיות איתה ככה, כי זה רק עושה לי רע...(שאמרתי לה את זה בטלפון היא עוד שנייה בכתה) אבל מצד שני אני ניסיתי ליזום איתה כמה פעמים דברים ולא ראיתי איזה התלהבות מיוחדת, אז או שהגישה שלי אליה לא מתאימה, או שבאמת היא לא מרגישה אליי משהו.
ועוד משהו היא בנאדם לא החלטי, אבל עדיין אני רוצה אותה בטירוף...ואל תגידו לי להתנתק ממנה כי זה בילתי אפשרי לעשות את זה פשוט אי אפשר וגם לי זה מאוד קשה ואני לא מסוגל.

אז חבר'ה בקטע שלה אני כבר דיי נואש אז קדימה, אני רוצה טיפים ממכם איך אני יכול להשיג אותה אני חייב להשיג אותה, והרבה אומרים לי שאני כן מסוגל להשיג אותה, אבל רבאקקק למה לא מצליח לי איתה??
המוןןן תודה לכולם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2004, 08:49
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
אני כבר יודע מה יגידו לך פה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asi08 שמתחילה ב "חבר'ה צריך עזרה גדולה ממכם!!! כנסו"

יגידו לך לספר לה מה אתה מרגיש. אבל זה לא ממש עזר עד עכשיו, נכון? כמו שהבנתי את הסיפור
לידידה שלך יש דפוס התנהגות דומה להרבה בחורות שהכרתי, ומהניסיון שיש לי אני מציע לך לקחת סיכון,
לפעמים זה לא הולך, אבל יש פעמים שאתה פשוט נדהם מהתוצאות. תהיה אדיש, אל תראה לה שאיכפת לך יותר מדי ממנה, כמה שזה נשמע ילדותי זה עובד, ניסית כבר את הדרך הכנה וזה לא ממש הלך. תתחיל לצאת עם בחורות אחרות רק בשביל להשיג אותה. אל תמהר לענות לטלפונים שלה, תתחמק ממנה (לא יותר מדי, יש כאן גבול דק).
מה לעשות... לפעמים זה שאתה מקסים ואוהב לא ממש משפיע עליהן ואתה צריך להיות קצת חרא בשביל שהן ישימו לב אליך. אמנם יהיה לך קשה בהתחלה להתעלם, ואתה תפחד כל הזמן שהיא אולי תנתק איתך קשר בגלל זה, אבל איך שאני רואה את זה זאת הברירה היחידה שלך. שיהיה בהצלחה ותעדכן מה קורה!
ישן 29-11-2004, 13:59
  asi08 asi08 אינו מחובר  

....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "סנופי צודק"

אחי היא ממש לא אחת שהיא פוזה כזאת וכל זה אפילו היא דיי טיבעית כזאת בלי הרבה פוזה שיש היום לבנות והיא ממש ילדה יפה, דבר שני היא מאוד עדינה כזאת שיכולה בקלות להיפגע.
לגבי העצה שננתם באמת לפני חודש ככה ניסיתי לפעול בשיטה הזאת, ובאמת היא התחילה לשאול למה אני אדיש אליה בזמן האחרון, ואם היא הכעיסה אותי במשהו אז שאני יגיד לה על מה....
אז אמרתי לה שבכלום וסתם אין לי עצבים לאף אחד וכל זה ובמשך איזה יומיים הייתי אליה שיא האדיש, עד שכבר נישברתי.

עכשיו לגבי מה שדיברתי איתה ואמרתי לה שהכבוד שלה נרמס וכל זה, היא אמרה שהיא ממש מעריכה את זה ובגלל זה אני כ"כ חשוב לה.

אמרתם אדישות?? אוקיי צדקתם אבל נראה לי שאם ברגע זה אני יתחיל להיות אדיש אז היא תראה שאני אדיש אליה וכל זה אז נראה לי שהיא ישר תלך לחבר שלי לספק את עצמה, וקצת תשומת לב..(שמעו כל בנאדם מחפש בחיים קצת תשומת לב אי אפשר להתכחש לזה), חשוב לציין גם שהוא הראשון שלה ונראה לי שבגלל זה נוח לה איתו! לחבר שלי לא מפריע כלום בקטע שלה, כאילו זה לא משנה לו אם אני יהיה איתה, לא יהיה איתה, יזיין אותה לא יזיין אותה....

נערך לאחרונה ע"י asi08 בתאריך 29-11-2004 בשעה 14:16.
ישן 01-12-2004, 12:01
  asi08 asi08 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "ניראה לי מאוד מוזר......."

אחי תראה...היא באמת בחורה עדינה, ואפילו שמדברים איתה על סקס היא מסמיקה ומרגישה לא בנוח.
מצד שני דיברתי איתה על זה, והיא אמרה שהיא לא באה אליו מתי שהוא רוצה...היא באה אליו מתי שהיא רוצה ומתי שהיא מרגישה שבה לה, אחרי הכל גם לה יש צרכים אתה יודע.

אבל עכשיו חלה תפנית חדשה...ישבתי עם שתי חברים על בירה בפאב, מפה לשם התחילו להיות ליכלוכים עליה וכל זה, בקיצור יום למחרת דיברתי איתה ברגיל כזה... עכשיו אני ממש לא יודע מה עלה לי בראש באותו רגע, משהו לא מוסבר כזה, והתחלתי להגיד לה את הדברים שנאמרו, בקיצור הדברים האלה ממש פגעו בא והיא לא יכלה להמשיך את השיחה.
אמרתי לה שאני ממש מצטער שאני ילד חסר טקט וישיר כ"כ, וזה דברים שהיא הייתה צריכה לגלות לבד ואמרתי לה את זה כי לא יכלתי לשמוע את הדברים האלה עליה...בקיצור אתמול ישבנו שתי חברים שלי (אחד מהם זה האקס שלה) ועוד שתי בנות לא קשורות לעיניין...פתאום קיבלתי ממנה טלפון ב-1 וחצי בלילה ככה, היא נשמעת פגוע כזאת, והיא אמרה לי שהיא לא פגוע ממני אלה היא פגוע מהם וכל זה ושהיא מתקשרת אליי כי היא חייבת לשמוע אותי.

בקיצור עכשיו נראה לי שאני הולך להגיד לה שלמרות שנראה לי שירד לי העיניין שאני רוצה אותך בתור חברה , אפשר להמשיך בקשר שהיה לנו ואפילו אפשר סתם קטע לא מחייב...
חחח בנינו שזה חרטה שאני אומר לה שירד לי מהעיניין אני לא רוצה לתת לא את התחושה שאני תמיד זמין בשבילה, עכשיו שהיא תתחיל לחפש אותי זאת הדרך הכי טובה לפי דעתי התקרבות ונסיגה התקרבות ונסיגה עד שנוצרת התקרבות ממשית או נסיגה חזקה אחורה, הזמן יעשה את שלו ונראה.
תגידו לי מה אתם חושבים...

נערך לאחרונה ע"י asi08 בתאריך 01-12-2004 בשעה 12:05.
ישן 01-12-2004, 20:03
  ShorTy-Rap ShorTy-Rap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
בואנ'ה... אתה חבר אפס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asi08 שמתחילה ב "חבר'ה צריך עזרה גדולה ממכם!!! כנסו"

תגיד לי...
איזה חבר אתה צריך להיות בשביל ללכת מאחורי הגב של חבר שלך וללכלך עליו או לנסות לסכסך
בינו לבין החברה שלו?
שמע... הם חברים, סבבה... אז התאהבת בה
אף אחד לא אמר שזה לא יכול לקרות, זה לגיטימי לגמרי, אנשים לא שולטים באהבה
וזה סבבה שהתאהבת בה, אין בזה משהו רע.
אבל למה ללכת מאחורי הגב של חבר שלך ולספר לחברה שלו שהיא סתם זיון בשבילו
ושהיא רומסת לעצמה את הכבודה ובלה בלה בלה...
שמע היא ידידה שלך, הוא חבר שלך, הם ביחד, אל תסבך את עצמך עם כל העולם.
אם התאהבת בה ואתה מרגיש שהיא לא חשובה לחבר שלך, לך דבר איתו על זה תגיד לו
שאתה מאוהב בה וחושב שמגיע לה יותר טוב ממה שהוא נותן לה, ואתה רוצה להיות ביחד
איתה...
אם היא באמת לא חשובה לו והוא מבין שיש לך רגשות אליה והוא חבר טוב...
אז הוא יגיד לך שזה סבבה מבחינתו.
ואם זה לא סבבה מבחינתו, ואפילו יש לו טיפת רגשות אליה והקשר שלהם מסתכם ביחסי מין טובים
אז אל תתערב להם בזה.
למה להיות מלוכלך? גם אם הוא חבר לא כל כך טוב שלך
מי אתה שתלך ותספר מאחורי הגב שלו לחברה שלו שהיא סתם זיון בשבילו, ואיך היא פוגעת לה בכבוד, ואיך אתה רואה את העניינים..
אני בטוח שאם לך הייתה חברה לא היית רוצה שיבוא מישהו מהצד(שמתיימר להיות חבר שלך)
וינסה לשכנע אותה להיות איתו ביחד ולעזוב אותך ואיך אתה לא מתייחס אליה כמו שצריך והיא צריכה להיות איתו... וכל השיט הזה.
קיצר אחי, לא מתאים מה שאתה עושה... ואם הם רק בקשר של יחסי מין וממשיכים עם זה
סימן שטוב להם עם זה וגם לה טוב עם זה, והעיקר שהיא נהנית,
יש תקופות בחיים שקשר מהסוג הזה מתאים יותר מקשר רציני ומחייב, והעיקר שטוב להם.
אם היא הייתה רוצה משהו טוב יותר וחושבת שאתה יכול לתת לה את זה היא הייתה רצה אליך
ממזמן אחרי הדברים שאמרת לה.
בקיצור אחי לא בא לבאס אותך או לא יודע מה, אבל זה פשוט לא דבר שלדעתי טוב לעשות.
לך דבר עם חבר שלך, תסביר לו את המצב... או שתרד מזה או לא יודע מה
כי ככה חבל גם על מה שאתה עושה לחבר שלך, וגם על הרגשות שלך שאתה נפגע בגללה

שיהיה בהצלחה
So no matter how hard it gets...

Stick ya chest out, Keep ya head up, And handle it.

ישן 02-12-2004, 05:10
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
פיגוע אסי ידידי ....

קראתי פה את מה שאתה והשאר כתבו והנה מה שאני חושב ומציע לך:

לפי מה שנראה לי ולפי מה שאני מבין מהסיפור הבחורה היתה חברה של החבר שלך והיום הם בקשר של יזיזות שמתאים לשניהם וזה סבבה, אבל הקשר שלך איתה נראה לי שהוא קשר של ידידות בלבד לפי מה שאני מתרשם הבחורה רואה בך ידיד טוב ונאמן ולא יותר מזה, לא נראה שהיא מעונינת בקשר יותר מזה (ולפעמים בנות רוצות מישהו שיהיה רק ידיד שלהם שיוכלו להתייעץ או לשפוך את הלב בפניו) לכן לדעתי תהנה מהקשר הטוב שיש לך עם אותה בחורה ושאתם ידידים סבבה וחשובים אחד לשני אני הייתי מציע להשאיר את זה ככה כי לפי מה שהבנתי דיברת איתה וחשפת את הרגשות שלך בפניה וזה לא הוביל לשום דבר ולהיות אדיש גם לא יוביל כי זה לא משחק של קשה להשגה כי שוב לא נראה שהיא רוצה להשיג אותך ויותר מזה לה זה נראה מוזר שהידיד שלה מתרחק ממנה פתאום בלי סיבה שנראית לה מובנת לכן לדעתי לשחק אדיש ולשחק משחקים איתה רק יפגע בקשר שלכם ולא יוסיף.
תקן אותי אם אני טועה אבל הבנתי ממך שאולי אתה תרצה לנסות להיות איתה גם בקשר מיני? אם כן תקח בחשבון שקשר כזה יכול לשנות את כל הסיפור שם כי אתה יכול להסתכל עליה אחרי זה שונה מאשר אתה מסתכל עליה היום ואם תכנסו לקשר מיני זה לא אומר שאתם תהיו חברים אלא יזיזים ונראה לי שזה לא מה שאתה רוצה, בנוסף למרות שהחבר שלך אדיש ואמר שלא איכפת לו מה תעשה איתה, המצב יכול להשתנות כשאתה תהייה איתה בקשר שונה (של יזיזות או חברות) כי זה אומר שהוא יחלוק אותה איתך ואז יש סיכוי שזה לא יתאים לו ויהיה חבל לקלקל את החברות ביניכם כי כמו שאמרת בנות באות והולכות חברים נשארים בדרך כלל לתמיד

לכן מה שאני מציע לסיכום כל הנושא הוא שתשאיר את המצב כמו שהוא שאתה בקשר אחלה עם החבר שלך ובקשר מצוין עם הידידה שלך ואם אתה מעונין במישהי תמצא לך מישהי אחרת שתוכל לאהוב והיא תאהב אותך כחבר ולא כידיד ושאיתה תוכל גם לקיים יחסים בלי לחלוק איתה עם עוד אנשים
ודבר נוסף לא נראה לי שגילית לה משהו שהיא לא ידעה כשאמרת לה מה כביכול את הכוונות של החבר שלך לכן הצעה שלי אל תנסה "להציל" אותה ממה שנראה לך שווה הצלה זה רק יקלקל תן לה לחיות איך שבא לה ותהייה שם שהיא צריכה אותך וכשהיא תבקש עזרה אז תתן לה את עצותיך ודעותיך אבל אל תנסה "להעיר" אותה או להראות לה דברים שהיא לא רואה מנסיון טוב לא יוצא מזה

מקווה שלא התיאשת מאורך המכתב ואם תרצה עוד עזרה או עצות אשמח לעזור לך וכמובן נשמח לשמוע עדכונים והתפתחויות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 02-12-2004, 16:03
  asi08 asi08 אינו מחובר  

קחו דיאלוג שהיה לי איתה היום

אני

אה אגב את יודעת למה יש לי הרגשה חרא כזאת..

ש

למה?

אני

כי מלווה אותי תחושה כזאת...שיצאתי הילד הכי מניאק עם החברים הכי טובים שלי בכלל כזה מכל הקטע.

בכלל אני פתחתי עם עצמי דף חדש ואני מקווה שככה הכל יישכח, כי רק אתמול שיצאתי איתם ונהנתי הבנתי כמה הם אנשים חשובים לי

אני

כאילו זה ברור שאת לא יכולה להיות אוביקטיבית...אבל תנסי כאילו להיכנס לראש שלי

אני

תיראי זה לא שקר, אבל זה דברים שאני חושב שלא הייתי צריך לספר כי זה וואחד בגידה בחברים שלי.

ש

אבל זה קצת מוזר שאתה אומר את זה עכשיו ומרגיש ככה עכשיו אחרי שעשית את זה כבר כמה פעמים לטובתי... הרי זה לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה

אני

אנשים עושים טעויות בחיים..וזה באמת אחת הטעויות שלי, נדבר איתך בגלוי אני חושב שאהבה שלי אליך קצת סינוורה אותי ורמסתי וקטלתי את כל מי שעמד לי בדרך גם אם זה החברים הכי טובים שלי...

אני

אתמול ככה שיצאתי איתם והכל חשבתי על כל העיניין הזה....תיראי בכלל אני בנאדם שחופשי מנהל דיאלוגים עם עצמו על העבר ההווה ועתיד

אני

ובאמת כאילו אני לא מצפה ממך להיות אובייקיבית כי זה דברים שהיו לטובתך, אז בגלל את אולי לא יכולה להגיד לי וואלה אתה צודק

ש

האמת שבאמת תהיתי למה אתה אומר לי את הדברים האלה מאחורי הגב של חברים הכי טובים שלך

אני

כי יצאתי חבר מניאק...מודה, ועכשיו זה עוד משהו שהולך להשתנות

ש

אוקיי.... טוב שחשבת על זה...

אני

אומרים שאהבה ורצון להיות עם מישהו/מישהי זה דבר מסנוור, אז הינה לך דוגמא טובה, וזה משהו חד פעמי שקרה לי כי בחיים לא אמרתי עליהם בחיים כאלה דברים, ולא הייתי משתף אף בת בשיחות שלי איתם...

ש

אני לא יודעת מה להגיד לך.... אני לא ידעתי שמה שאתה מרגיש אלי כל כך חזק!

אני

כן זה ממממש בעיה אצלי שאני מסוגל להתאהב בקלות

ש

וזה עדיין ככה?

אני

שמעי אחרי שראיתי שאולי זה לא זה, אז וואלה ירדתי מהרעיון ואני לא ישאר תקוע

ש

בטוח שזה עבר לך? כאילו אם תראה אותי זה לא יחזור לך?

אני

לא יודע מה להגיד לך...

משכיחים את זה

אני

ויכול להיות שדיי כבר עבר לי...אני כזה תלוי באמצע

ש

וואלה....

ואז הלכתי לאכול חחחח
תנו חוות דעת, כי באמת מה שאמרתי לה זה מה שאני מרגיש.
פשוט לא הצלחתי להבין כ"כ את השאלות שלה, שכאילו היא רוצה שזה יחזור אליי, או שהיא בסה"כ נהנת מהרעיון....
ישן 02-12-2004, 23:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה חוות דעתי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי asi08 שמתחילה ב "קחו דיאלוג שהיה לי איתה היום"

מה שנראה לי שהבחורה בעיקר מופתעת ממה שדיברת איתה ואולי גם קצת מבולבלת

עצה שלי אלייך רק שתפסיק להחליט בשבילה או להתיחס אליה כמו אל מישהי חלשה או כאילו היא הבת שלך ואתה האבא שלה והנה כמה דוגמאות כדי שתבין בדיוק למה אני מתכוון: בהודעה הראשונה שלך אמרת לה שהיא לא רואה דברים שאתה רואה ושהיא צריכה להתעורר ובהודעה האחרונה שלה אתה מחליט בשבילה שאין סיכוי שהיא תהייה אובייקטיבית ובקיצור נראה שאתה מקטין אותה הרבה פעמים תבדוק אם אתה לא עושה את זה בעוד הזדמנויות איתה ועם אנשים אחרים

אז בקשר לשאלות ששאלת בסוף לא נראה לי שהבחורה נהנתה מזה וכמו שאמרתי נראה שבעיקר התקלת אותה עם מה שאמרת והיא ניסתה להבין מה שנחת עליה פתאום, אבל אל תבהל או משהו כזה תמשיך הלאה תמשיכו להיות בקשר טוב ומה שהיה תשאיר מאחור ושיהיה לך בהצלחה בהמשך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר