לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 12:02
צלמית המשתמש של גוש-קטיף
  גוש-קטיף גוש-קטיף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.05
דייייי נמאס!!!!

לא יכול עוד להסתכל על אוכל של בית מלון,
לא יכול עוד עם השירות הזה שכל היום נותנים לך
לא יכול עם זה שאני צריך רק לקבל ואין לי יכולת ומאיפה לתת
לא יכול עוד שהבית שלי זה מיטה זוגית וטלויזיה
לא יכול עוד לאכול כל ארוחה עם עוד 120 איש
לא יכול עם זה שאי אפשר להזמין אורחים
לא יכול עם זה שעדיין אין לי מקום מסודר ללמוד
לא יכול עוד שבתות באוירה מרכזית וכל כך לא משפחתית
לא יכול עם חוסר הפרטיות שיש לנו
לא יכול שכל החברים שלי מפוזרים בכל הארץ
לא יכול עם זה שאבא שלי שכל חייו עבד והתפרנס יושב מובטל בבית מלון

לא יכול להבין שאין לי בית לחזור אליו.

לא יכול ולא מסוגל להבין שעל חורבות הבית שלי יושב המחבל שרצח את אמא שלי...

מי שעוד לא ראה...

http://malas-noticias.com.ar/beiti%...sh%20katif2.wmv
ואולי בקרוב אני אעלה תמונות שצילמתי בבתי בזמן הגירוש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2005, 14:16
צלמית המשתמש של גוש-קטיף
  גוש-קטיף גוש-קטיף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "אם היית חושב על זה שאולי באמת..."

אוי אוי אוי...

אם באמת היית יודע מה קורה עכשיו לאלו שכן דיברו עם המנהלת וסיכמו איתה ואפילו עזבו את הגוש לפני הזמן לא היית כותב ככה...
למינהלת לא היה וגם עדיין אין פתרונות לכולם!!
נכון,אנחנו ישבנו ונשארנו בגוש עד הרגע האחרון,כי זכותנו להלחם על הבית ועל הארץ שלנו. אני יכול לפחות להגיד שעשיתי ה-כ-ל כדי שהצעד הנורא הזה לא יקרה. אבל המנהלת מתפקידה היה לדאוג לכולם. מה הם חשבו?הרי מבחינתם ההתנתקות היתה עובדה מוגמרת,הם היו צריכים לדאוג לכולם.
כל תושבי הגוש מפוזרים עכשיו בכל רחבי הארץ.חלק זרוקים בקראוילות שעכשיו בחורף אני מרחם עליהם מה יקרה שם,זה בית שעשוי מקרטון...חלק בבתי מלון,יש משפחות במוסדות חינוך,בודדים האנשים שיש להם בית.(וגם אם יש להם זה בזכות עצמם כי הם דאגו להם והם עזבו את הקהילות שלהם)
הם הרסו לנו את החיים,את הקהילה ואת כל מה שהיה לנו.

אתה פשוט כותב שטויות ולא מבין. כי לך תראה ליד יד מרדכי את המפונים של אלי סיני שדברו עוד הרבה לפני ההתנתקות עם המנהלת וסיכמו איתם על מעבר של כל הישוב והם נמצאים עכשיו באוהלים.
לאף אחד אין פתרונות בשבילם.
ומה עם בתי ספר? גם לזה המנהלת לא דאגה,.ציוד בגדים וכו'..לכלום!!
הציוד שלנו תקוע במכולות במרכז הארץ,מתחת לשמיים. הדברים שלנו נרקבים ונהרסים. גם אם אנחנו רוצים אין לנו גישה אליהם.
על פיצויים וכספים בכלל אין מה לדבר...

פעם הבאה לפני שאתה כותב שטויות כאלו אני מציע לך לבדוק טוב טוב.

ישן 27-10-2005, 17:07
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "דייייי נמאס!!!!"

הלב פשוט נשבר לי!

תקשיב אני לא אהיה מאלה שיגידו זה ישתפר...אני רק רוצה להגיד לך שהלוואי והייתי יכולה להיות שם בשבילך ובשביל משפחתך בזמן הגירוש..הלוואי ויכולתי כיום לבוא ולעזור לכם בכל דרך שהיא.

אבל אני רוצה להאמין ואני מאמינה שאנחנו נחזור לשם.אני לא מתפנה מאריאל (אני גרה שם) אני לא יכולה להרוס את הבית שלי..פה זה החיים שלי.ואני בטוחה שגם בעזה היו החיים שלך.
אני בטוחה שיום מן הימים אנחנו נחזור לעזה,בכל מחיר שהוא ונתקע את דגל ישראל שוב באדמה,אמן אמן אמן כן יהי רצון הקב"ה!!!!!

אמרו אמן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 27-10-2005, 17:20
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
יעודד אותך

אם אני יגיד לך שגם אני חושבת שהמדינה הזאת דפקה להרבה אנשים את החיים הטובים והנפלאים שהיו להם...אני מבינה את הכאב שאתה חש כרגע, אני מבינה את הצורך העז לחזור לחיים הקודמים..
לחברים המקסימים שלך, שעכשיו מפוזרים בכל קצוות הארץ, והקירבה הממושכת איתם כמעט ולא נותרה..

עם כל הצער, הפורקן והכאב, חייבים להמשיך הלאה.. אתה צעיר, כל החיים עוד לפניך..נכון שחווית דברים מזעזעים, וכל האמון שהיה לך במדינה, במסגרת בה אתה חי , נעלם. נכון. אבל חייבים להמשיך הלאה, להתקדם , לחפש פתרונות במקום לשבת ולהתבאס..תהיה אופטימי, חייך חיוך רחב..עם קצת רצון להתקדם הלאה, אתם עוד תמצאו את הדרך.. לא סתם RedHunter אמר "איפה שיש רצון- יש דרך!!!"

בהצלחה!!!!!!

ישן 29-10-2005, 17:45
  Daft Punk Daft Punk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.01
משתתף בצערך, אבל..

אבל זה עדיין לא הילה בשביל לבנות לך פה במה פוליטית.

המתנחלים יודעים טוב מאוד להתלונן ולחשוב שכל המדינה נגדכם אבל בכלל לא מסתכלים על עצמכם!
עשיתם שטיפת מוח לכל מדינת ישראל (לשלוח ילדים קטנים לחלק סרטים כתומים) ובמיוחד לנוער הדתי/חרדי.
לפוצץ חיילים במכות. חיילים שהגנו עליכם במשך שנים מוצאים את עצמך קורבנות אלימות קשה מצד נוער הגבעות(אפשר להפריד את חלק מהמתנחלים מנוער הגבעות אבל הם לא היו פועלים ללא תמיכה מגורמים מובילים בגוש קטיף). יהודי לא מגרש יהודי? אזרח שמכה חיילים הוא לא יהודי.
בגלל שלוקחים אתכם מאדמה מסוכנת בה נפלו המון חיילים, ואתם מנסים לקרוע את המדינה לשניים. שלא נדבר על ניסיונות להפיל את הממשלה.
אחרי ש6 מיליון יהודים נרצחו בשואה על ידי הנאצים, אתם עוד מעזים לקרוא לחיילים נאצים ויהודנרטים?

מגעילים אותי.

נערך לאחרונה ע"י Daft Punk בתאריך 29-10-2005 בשעה 17:47.
ישן 29-10-2005, 19:45
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
שבוע טוב..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -Maya- שמתחילה ב "מאיפה לו איך היהודים הרגישו..."

"איך הוא יודע איך יהודים מרגישים בשואה"???? במשך כל שנות לימודיי בבית הספר מנסים להכניס לנו לראש, איך היהודים הרגישו בשואה..מה היו הרגשות שלהם בכל רגע נתון, מה הם חוו, ראינו את זה על פי קטעי וידאו, סרטים, ספרים שניצולי שואה הוציאו, וזה נגמר בטיסה לפולין!!!
אז את עוד שואלת איך הוא יכול להבין מה הם הרגישו?....
זה נכון שהוא בחיים לא יוכל להרגיש את הכאב העצום שהיה להם..
ואולי את צודקת בזה שהוא לא יכול ואפילו אסור לו לדמות את הכאב הזה למשהו אחר..
אבל אם הוא עשה זאת..אין לשפוט אותו..
אולי הדימוי הוא יותר מדי מוגזם..אבל הם עשו את זה בשביל להראות לשלטון (בלשון גוזמה)..איך הם מרגישים..

אני לא מצדיקה ולא מאשימה..כל עוד לא הייתי במקומם..אין טעם לנסות אפילו..

ישן 29-10-2005, 19:57
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "שבוע טוב.."

את בעצמך אמרת את זה...
אף אחד חוץ מניצולי שואה לא יוכל להבין לעולם איך יהודים בשואה הרגישו...
הלימודים בבית ספר לא יעזרו, גם לא הבגרות המטופשת בהסטוריה, גם לא סרטים וספרים ותתפלאי - גם לא המסע לפולין...
הכי הרבה זה יעזור לך להעריך את החיים שלך יותר, לדעת קצת יותר, להבין אולי את ההסטוריה,
אבל לא להבין את ניצולי השואה!!

בשביל להראות לשלטון איך הם מרגישים יש עוד הרבה דרכים חוץ מהלשתמש בהשוואה לשואה...ופשוט אסור לעשות את זה!!
וברגע שהם עשו את זה, מותר לשפוט אותם...
כי גם ברגע הכי כואב של בנאדם, זה לעולם לא יגיע לרמות של השואה...

ורק אחר כך שהמתנחלים לא יתפלאו למה יש אנשים שלא מחבבים אותם...
(ואני לא מדברת דווקא על עצמי...)

ישן 04-11-2005, 11:28
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
הייתי רוצה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי namel שמתחילה ב "חיזוק"

לראות איך אתה תרגיש אם ייפנו אותך מהבית שלך!עד כמה שהוא יפה ומדהים לאיזה חורבה באמצע שומקום.
והשם ישמור אתכם!אילו מילים אתם אומרים!!!אני לא מאמינה שאתם יכולים להיות כולכם כל כך מגעילים ודוחים!אדם איבד את הבית שלו וכל מה שאתם עושים זה מאשימים אותו?אתם צריכים להתבייש לכם!
אני רוצה לראות מה יקרה אם ייפנו אתכם מהבית שלכם שאתם חיים בו כל כך הרבה שנים!!
אני אישית הייתי מרביצה למי שהיה בא ומפנה אותי מהבית שלי כי דבר כזה לא היה קורה !!!
אתם פשוט צריכים להתבייש לכם שאתם אומרים למישהו כמוהו משהו כזה!!!
תביישו לכם!לא מגיע לכם לגור איפה שאתם גרים...

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 04-11-2005, 11:42
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
הבורות והטיפשות נמצאות כאן בכמות סיטונאית
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי namel שמתחילה ב "חיזוק"

נמאס מאנשים שלא מכבדים את השילטון פה.
חחח... כל כך מעורר רחמים? מי זה השלטון פה? שלטון שלא עמד במילה שלו. פיטר שרים על מנת
ליצור רוב, הפך את המתנחלים לאויבי הציונות והעם היהודי. או כמו שאומרים - טול קורה מבין עינייך
לפני שאתה נוטל קיסם מבין עיני. אל תתחיל לבוא ולהאשים אנשים לפני שאתה מסתכל על עצמך.

נמאס מאנשים שהתיישבו במקום שלא שלהם, ושאמרו להם ללכת, הם לא נכנעו לרצון הכלל.
טיפשות לשמה. המקום שלנו... קהילה יהודית בראשות הרב נאג'רא כבר גרה שם לפני 600 שנה.
מי אמר להם ללכת? אתה? שרון? עם עיוור שאף פעם לא היה בגוש קטיף וכל ההחלטות שלו
מתבצעות לפי מה שהוא רואה במדיה?

נמאס מזה, שבמקום להבין שקשה פה לחיות בארץ, שיש אנשים כמוני שהם עניים וההורים שלהם מובטלים, כל הזמן מתלוננים.
תתבייש לך. האנשים בגוש אף פעם לא התלוננו. עכשיו אחרי הגירוש למה אתה מצפה?! שהם לא
יתלוננו?! הם חיים בחרא של תנאים. המדינה לא שמה עליהם.

הלוואי היה לי מלון כמו שלך, או חצי ווילה של החברים שלך בחוף הים!!!
תגובה של ילד בן ארבע. תתבגר קצת ותחזור לקרוא את המשפט האווילי שלך.

ילדי שמנת בכתום, השם יישמור.
ילדים הרבה יותר איכותיים ממך זה בטוח.

+ אני משתתף בצערך...
לא צריך ניחומים... הפשע כבר נעשה, לא צריך אותך עכשיו. היו צריכים אותך אז... אבל אתה
בתור אדם שניזון רק מהמדיה וככל הנראה לא ביקר ולו פעם אחת בגוש קטיף ובנוסף לכל זה
גם לא מכיר את ההיסטוריה של עמו.... לך אין זכות בכלל לפצות פיך בנושא!

ישן 04-11-2005, 12:45
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
חחח.... מידלע, לפני שאת באה ללמד אותי, חזרי לספסל הלימודים ותלמדי עוד קצת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "לך תלמד היסטוריה בנאדם. גוש קטיף לא היה שלנו! לקחנו אותו.סלאמת"

קהילה יהודית הייתה בעזה עוד הרבה לפני בני-דודינו.
את יכול להמשיך ולזעוק עד מחר.... אבל בעזה היתה קיימת קהילה יהודית מלפני מאות שנים
אז בבקשה ממך שבי בתד כרגע. אם אין לך משהו חשוב לומר את לא צריכה סתם לקשקש
ולנסות להשתיק אותי כאשר הטעות נמצאת ביידך.
תסיבירי לי איך לעזאזל לקחנו אותו?! את יודעת מה היה שם לפני שהחל לקום הישוב היהודי החדש?!
אל תבואי ותנסי ללמד אותי היסטוריה.... קודם כל תלמדי את.
לבוא ולטעון שמחינב אסטרטגית, צבאית וואטאבר יצאנו משם זה לגיטימי. אבל לבוא ולטעון שלקחנו
את חבל עזה ממישהו זה טיפשות. אז איך אמרת "סלמאת" לכי לך.... פתחי ספר או שניים והכי חשוב
תפתחי את המוח שלך ואל תשארי תקועה בדברים שמאכילים אותך.
הטיעונים שלך מעאפנים ברמה מטורפת.

ישן 29-10-2005, 20:15
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
מה שנכון נכון

תראו זה נושא בעייתי אני מבין את שתי הצדדים , וזה כואב לכולם , זה כואב שמפנים אותך מבית אבל לא צריך להתנהג כמו חייות ולקרוא לחיילי צה"ל "נאצים" או "יודנראט" יש הרבה חיילים שבני משפחתם
נספו בשואה ובלי שום קשר לקורא לחייל בצבא ההגנה לישראל נאצי!!!!! זה לצערי רק משקף את הרמה של האנשים שאיתם אנו מתעסקים בנאדם שאומר לחייל נאצי בעיקרון לא יודע מה זה נאצי.
ועוד יותר גרוע להרבה לקצין בצה"ל זה אדם שדאג להגן עלייכם שלך חיילים שמתו למענכם רק שאתם תוכלו לשבת בשקט ולעשות את השבתות המשפחתיות שלכם בזמן שאנשים במרכז ובצפון הארץ אין מה לאכול כי אין תקציב לסבסד אותם , אנשים מתים כי אין כסף לתרופות למה? כי כל הכסף הלך לביטחון , כי הכסף הלך לפיתוח ישובים באזור הגוש שבסופו של דבר נהרס או תקציב של כמה מליונים שהלך לכביש גישה לגבעה שבסה"כ ישבה שם משפחה אחת.
אני מבין שזה גם קשה לצד המפונה בכל זאת חלקם נולדו שם גדלו כל חייהם בנו את הבית שלהם שם פרנסה שם וכמובן גדולת הכותרת "רעיון היישוב הציוני" , ופיתאום לקחת הכל ולעזוב ולהתחיל מחדש במקום זר ושונה ממה שהייתם רגילים לו.
אבל אין מה לעשות זו המציאות כשרשות הממשלה אמרה ליישב את עזה יישבתם עכשיו הממשלה אומרת לעזוב את עזה אז אתם עוזבים אם זה בטוב ואם זה ברע וזה מה שיהיה וזה לא החלטה שלכם זה החלטה שלגדולים בהרבה מיכם ולחץ שלא אני ולא אתם נתמודד איתו.
ועוד דבר שממש זיעזע אותי לתקוף אלוף!! בצה"ל ועוד בכותל!?@
איזה מן בני אדם אתם? תתביישו לכם גועל נפש איפה כבוד ערך האדם איפה אהבת הזולת?
איפה כל ישראל אחים? אתם בתור דתיים אמורים לדעת את זה, זה רק מראה איזה סוג של דתיים אתם , זה לא מספיק רק להתפלל כל היום , צריך גם לאהוב את זה ולהאמין וליישם את זה , וזה משהו שאתם לא עושים, בושה לעם ישראל וליהודי התפוצות.
(התגובה לא מופנת ספציפית לחבריי הפורום אלא לאנשים אחרים )

נערך לאחרונה ע"י M_0sSaD בתאריך 29-10-2005 בשעה 20:21.
ישן 30-10-2005, 01:25
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
תקשיב לי עכשיו ותקשיב לי טוב !

זה הולך ככה:
אתם אלו שהתיישבו על אדמה שלא הייתם צריכים להתיישב בה, אתם בחרתם להישאר במקום שהמדינה לא האמינה שאתם מספקים מ*גרים להישאר בו, אתם אלה שהחליטו להקים לעצמם חיים בשטח מלחמה.

השטחים האלה לא היו שלנו מלחתחילה.

תעריך ותעריץ את הממשלה, את המדינה ואת החיילים של מדינת ישראל! רעבקקקקקקק אם לא הם, לא היינו בכלל מדינה, לא היה לנו מקום פה ולא היינו בכלל חיים!

כן, צריך לעשות ויתורים
ואני מבינה לגמרי את האובדן שלך, כן זה מאוד קשה לאבד, אני יודעת מה זה לאבד אני יודעת מה זה שכוב וכולנו יודעים, אין אדם וחצי אדם פה שלא איבד בפיגוע מישהו.

אבל תבין את העובדות אנחנו פאקינג מוקפים, רוצים לצאת למלחמה? רע לכם על הויתור שהפעם היה עליכם פעם הבאה על אחר? תלכו לעזה ותלחמו ותמותו לבד, אנחנו פה מנסים להגיע לשלום ואני מאמינה שהשלום עוד יגיע.
אל תהרוס את המאונה למי שעוד נשאר בה.
אמונה בה' לא תעזור, אלוהים פאקינג לא קיים. אמונה בלעזור ולנסות לעשות צעד לשלום, ללכת בדרכו של רבין זכרונו לברכה אדם קדוש! זה מה שצריך לעשות, לנסות בכל מחיר להגיע לשלום!
אם בא לך להמשיך להתלונן תכתוב שירים עצובים, תכתוב כמה שרע לך וקשה לך, אבל אל תצפה שנשנא את המדינה שלנו על שמנסה להגן עלינו.

רק שתדע, שאם לא כל הסכמי השלום והוויתורים שלנו, אתה חביבי, לא היית קיים. ואם אתה מעדיף לא להיות קיים,אז תלך לשואה ותדבר עם היטלר על שהזיז אותך מהבית. אידיוט.

ולא, אני אפילו לא אבדוק אם יש לי תגובה ממך ולא אטרח לקרוא אותה. תפנים -אתם הבאתם את הגורל הזה על עצמכם, התיישבתם באדמה שלאף אחד ממכם לא הייתה את הזוכת להתיישב בה, והמדינה עשתה טעות שבכלל הסכימה שתתיישבו בה. תאכלו את החרא שעשיתם לעצמיכם ותסתמו את הפה.

אז וואלה למדינה קשה עכשיו למצוא איפה לתקוע את כל המפגרים שהלכו לגור שמה, אבל הם מנסים! תעריכו שהם מנסים! ומה אתה מתלונן!? כל ישראלי מצוי מנסה לשלם הון כדי ללכת לאכול במלון, שישרתו אותו ויהיה חמולה. אז כן קצת קשה אבל תנסה לחפש את הצד החיובי, ואם הייתם דואגים קודם לכן ומעבירים את הדברים שלכם למקום אחר הם לא היו יושבים מתחת לאיזה מכולת עלובה. שירקבו ויהרסו, במילא לא הגיע למי שלא ניסה ללכת צעד לקראת המדינה והכה חיילים כמו מפגר.

עלובים כולכם.

תות

לא מגיבה לאשכול הזה יותר, פשוט אידיוט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר