לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 16:01
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
עידכון!!!!בקצרה:היה נחמד אבל.....

לא מצאתי אותהההההה!!!!!!
בוא נתחיל מהתחלה הלכתי לקניון לקנות לה מתנה ומכיוון שהיא נוסעת לפולין אמרתי שאני יקנה לה צעיף וכובע קניתי הלכנו לסרט(אני וחבר) חזרתי הביתה ב12 וחצי בלילה ככה
עכשיו מי שלא יוגע אני מאלעד אלעד ונתב"ג זה 10 דק' באוטו אבל...אין אוטו ב 1 בלילה
אז מה עושים?אוטובוסים אבל...גם אין אז מה עושים?טרמפים!
אירגנתי לי תיק עם ג'ל שתיה אוכל המתנה וכל מה שצריך והתלבשתי כמו אסקימוסי(מעיל צעיף כובע) ויצאתי "לקרוע את הכביש" תפסטי טרמפ לכניסה של העיר ומשם עמדתי לכיוון נתב"ג לתפוס טרמפים עכשיו השעה 1וארבעים בלילה....הייתי בטוח יעצרו לי בשניות חיכיתי חיכיתי חיכיתי אחרי חצי שעה לא עצרו לי אבל לא התיאשתי אמרתי לעצמי :"אני היום מגיע לנתב"ג ולא מעניין אותי!"(וכל הדרך אני חושב "מה יקרה אם.." תמיד שהתחלתי לחשוב על זה ישר החלפתי מחשבה בשביל לא להתחרט....) עוד חצי שעה עברה עצר לי אחד בידיוק לנתב"ג אני כולי מבסוט מגיע לנתב"ג טוב בוא נעצור פה לרגע ונסביר משו למי שעוד לא היה שם(בטרמינל 3)
זה...ענק! פשוט ענק! מטרמינל 2 לטרמינל 3 צריך לקחת אוטובוסים השעה היתה כבר 3 בלילה ואין אוטובוסים ברגל לא בא בחשבון(3ק"מ שאין לי בעיה עם כזה מרחק..יש לי בעיה עם השעה....
טוב עצרתי מונית הוא רצה 30 שקל אמרתי לו 30 כאפות על מי אתה בא לעבוד?
בקיצר רבתי איתו והוא הלך סבבה עצרתי טרמפים עד שאני רואה את האוטובוס שמסיע לטרמינל 3 עליתי עליו אני מגיע לטרמינל 3 ואני מתחרפן!
איזה גודל! ענקייייייייייייי!!!!!!!!! עצום! פיצוצי! כביר!
3 קומות:
קומה G :טיסות נכנסות\קצת יוצאות
קומה1:בתי כנסת ואוטובוסים וכאלה חארטות..
קומה 2 :לא זוכר(לא הייתי בה)
קומה 3: טיסות יוצואות

סבבה הלכתי חיפשתי "פולין" בקומה 3....לא מצאתי שאלתי את המודיעין הוא אמר לי פולין זה למטה(קומה G) ירדתי ראיתי את זה הלכתי שאלתי את המודיעין שמה היא אומרת לי יש טיסה לפולין ב5 השעה היתה 4 חיכיתי חיכיתי(ותוך כדי אני שומע שירים מהפלא) פתאום פאק! נירדמתי אני קם ב רבע לחמש התעכבתי קצת לא זוכר על מה הגעתי למודיעין היא עושה לי נסעה כבר חרא חרא חרא חרא חרא חרא חרא חרא חרא חרא חרא ותנחשו מה?! חראאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!! התחרפנתי!!!!!!!!! רצתי למו באותו רגע אבל אז ניחמתי את עצמי בכך שלפחות ראית את נתב"ג 2000 וזה הגעתי הביתה ב 6 וארבעים בבוקר והיום היתה לי בר מצווה של בן דודה בבוקר בכותל...כל היום ישנתי
בקיצור היה חרא חרא חרא כל הדרך חזור בכיתי אבל אני יישתדל לראות אותה שהיא תחזור..... אבל כעיקרון הרעיון הזה מומלץץץץץ ביותרררררר

.נ.ב.
אני מכיר את בת דודה שלה אז נקמבן משהו.......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2005, 23:00
צלמית המשתמש של עישונים

אהלן וסהלן חזרתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "עידכון!!!!בקצרה:היה נחמד אבל....."

שלום שלום שלום

סורי שלא כתבתי לכם אבל.....
חזרתי מהפנימיה היום במיוחד כדי לראות אותה
אני יוצא היום (יום חמישי בלילה) בשעה 1 וחצי לנתב"ג היא אמורה לנחות ב 4 לפנות בוקר

הפעם תיכננתי הכל פיקס(דיברתי עם אמא שלה את הזמנים וגם עם נתב"ג) עכשיו אני גם יותר מתמצא בנתב"ג ככה שיהיה יותר קל....

מקווה שהכל יילך חלק(תקוו בישבילי...חח)
זהו כעיקרון אני יחזור ב 6-7 בבוקר אז ככה שאם יהיה לי כוח אני יעדכן אם לא אז מוצ"ש(אני דתי)

אז יאללהה ביי

ישן 04-11-2005, 07:52
צלמית המשתמש של עישונים

מה מה מה עשיתי רע מה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "עידכון!!!!בקצרה:היה נחמד אבל....."

פגעתי במישהו? לא! הרגתי מישהו? לא! אז למה? למה זה מגיע לי מה כבר עשיתי?
הלכתי לשם עצרו לי טרמפ תוך 5 דק' נכנסתי לטרמינל 3 בשעה 3 בידיוק ראיתי בלוח טיסות שהטיסה שלה אמורה לנחות ב 4:55 חיכיתי ישנתי התעוררתי התעוררתי ישנתי קמתי ב 4:30 הלכתי שטפתי פנים התרעננתי פגשתי מישהי מאלעד(איפה שאני גר) דיברנו וזה גם היא מחכה לחברות מפולין סבבה חיכינו חיכינו חיכינו עד שהתחילו להגיע האנשים אני מחכה לה מחכה לה ואין!כלום!נדה!גורנישט!אפס!זיראור! חיכיתי עד 6וחצי ואין כלום אז הלכתי הביתה(והאנשים הגיעו כי החברות של ידידה שלי שפגשתי הגעיו כבר אילנו...אז ככה שששאולי היא התעקבה שם)

עכשיו אני ינסה לדבר איתה באי סי להגיד לה שהייתי בנתב"ג אולי היא תסלח אולי היא תבין...
לדבר איתה להבין מה קרה ולמה היא לא מדברתיתי

אבל יש לי שאלה אחחת לאלוהים:
למהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה?
מה אי אפשר שמשהו יילך פיקס? אה?אה? כ"כ קשה?בילתי אפשרי?אימפסבל?

זה מעצבן אותי אני חולה על הילדה הזאתתתתתת וזה לא הולךךךךךךך לא הולךךךךך

ראיתי שם שתי בנות ביחד מחכות למישהו, טוב פתאום מגיעים שני ילדים בגיל של הבנות(16 ככה) שתי הבנות רצו אליהם וחיבקו אותם כמו בסרטים של שנות ה70
אני כולי צוחק בוכה ומקנא.....

טוב גם ככה קדחתי לכם במוח אז

יאללה אמיגוס נקווה לטוב.....
ביייייי
{סורי על האי שפיות אני לא ישנתי היום אז אני מתחרפן קצת....וגם לשפוך את מה שבלב(תרתי משמע).....}

.נ.ב.
נחישות אצלי זה בין הדברים החשובים אם אני רוצה משהו אני ישיג אותו בכל דרך אפשרית......

נערך לאחרונה ע"י עישונים בתאריך 04-11-2005 בשעה 07:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר