לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2005, 07:13
צלמית המשתמש של eldad 18
  eldad 18 eldad 18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
כללי משהו מוזר שקורא לי בזמן האחרון

טוב, אני רציתי לשתף אותכם קצת עם מה שקורא לי בזמן האחרון שאני יושב בחדר שלי במחשב.
אין לי בעיה של הזיות או משהו .. אבל אני מאמין בקטע של רוחות וכל זה .
בשעות של הלילה זה קורה לי, ורק פעם אחת (ביום שמחת תורה) זה קרה לי בצהריים. שהדלת שלי מתחילה לזוז בכח והיא סגורה, יש לי את הסוג של הדלתות עם הידית המסתובבת לצדדים ועם הלחצן באמצע שנועל ואני תמיד סוגר אותה ואני שומע את הרעש שהיא זזה ..כאילו משהו מבחוץ מנסה לדחוף את הדלת ולהחזיר .
בפעם הראשונה שזה קרה לי חשבתי שזה אחד מההורים שלי או אחי .. אבל שזה קרא לי בפעם השניה והשלישית .. אז יצאתי בדיוק ברגע שזה קרה לי ולא ראיתי שום דבר לא בשרותים כלום ..נדא..
בדקתי החלונות שאין רוח, אתמול היה סגור וזה קרא לי ..בדקתי הכל !!
היום היה לי את המקרא הכי מפחיד הדלת ממש רעדה לי חזק שאני הייתי בהלם .. ואני לא בן אדם שפוחד מדברים כאלו . אני מאמין באלוהים ואני יודע שאין לי מה לפחד.
זה אתחיל לפני שלוש שבועות בערך מתי שסבתא שלי זיכרונה לברכה נפטרה שהייתי קרוב אליה מאוד אפילו יותר מהילדים שלה.
ואני חושב שהיא מנסה לאוטט לי איזה משהו .
בקיצור אנשים יקרים , אני לא מחרטט עליכם ואין לי סיבה אני לא עד כדי כך משועממם .. ורציתי לשאול אותם מה אתם אומרים על המקרה הזה ..
אשמח לקבל תגובות , אלדד

מרץ 06

חזרה לפורום
ישן 31-10-2005, 08:18
  dor.v dor.v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
יכול להיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eldad 18 שמתחילה ב "משהו מוזר שקורא לי בזמן האחרון"

יכול להיות שזה סימן מסבתא שלך ז"ל....לצערי הרב גם אתמול סבא שלי נפטר..בואו נחזור לענין..

שמע סיפור....

היה איזה ילד אחד שסבא שלו נפטר..עכשיו אחרי שבנאדם נפטר יש שבעה נכון?אז בכל יום של השבעה באה יונה קטנה וישבה על החלון..נגמר השבעה חזרו היונה לא היתה וראו אותה מתה בחצר...

מה קרה פה בעצם?היונה זאת סבא של אותו ילד...אחרי השבעה שהיונה מתה היא סיימה את התפקיד...והלכה לגן עדן....זה לא כל כך קשור אבל סתם אני אומר לך איזה עולם יש לנו!

בקיצור..יכול להיות שזאת סבתא שלך..אל תיבהל....היא לא תעשה לך כלום אם היא אוהבת אותך..פשוט תזרום ותנסה לחשוב שהיא איתך....

http://mhavakmorim.cjb.co.il/

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר