לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2004, 21:35
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כפי הניראה אינך מבין ו/או מאזין לשאיפות השמאל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gidi330 שמתחילה ב "מטרת האוליגרכיה הסמולנית דומה לזו של הפלסטינים"

אני אינני מוצא כל דמיון אפילו על פי תפיסתך המעוותת

מה הדמיון בין מדינת שריעה, לבין מדינה אירופאית.
מה הקשר שבין השמאל לבין הנצרות - השמאל הוא נטול כל דת שהיא.
השמאל רוצה מדינה בה יהיה רב ישראלי ולא מיעוט בתוך רב פלסטינאי.
השמאל רוצה לשמר ולהאדיר את התרבות הישראלית המבוססת על התרבות שהחלה להתפתח בארץ ישראל ע"י אברהם אבינו ובניו, דרך מלכות ישראל ונביאינו, דרך חכמינו מורינו ורבינו בארץ ישראל ובגולה ועד התרבות החדשה בת זמננו.

תתפלא אבל בשמאל בנוסף למגרעת החמורה שאתה מוצא בו כחובב תיאטרון ומוסיקה קלאסית לא חסרים חובבי מוסיקה אחרת ואפילו משחקי כדורגל, כאשר תרבות המשחק נשמרת בהם.

אנחנו רוצים לחיות כמו ישראלים חופשיים מכל כפיה. כאלה הרוצים לחיות והרוצים לתת גם לאחרים לחיות. רוצים שמדינת ישראל תהיה מדינה מודרנית, בה תופרד הדת מן המדינה. להיות עם יחודי רודף צדק ושלום ומשמש כדוגמא ומופת לכל העולם.
אכן אם היינו רוצים להטמע ולחיות כמו הגויים לא היינו אנחנו או אבותינו או אבות אבותינו צריכים לעזוב את ארצות הולדתנו (לא את אירופה בלבד כדבריך), ולהגיע לארץ בה קיים עמות מתמיד עם עם/עמים אחרים. אנחנו כאן כי זוהי הארץ היחידה בה זכותנו לחיות את חיינו ולהקים את מדינתנו.

אגב עם לא היינו כאן גם אתה לא היית חי במדינה יהודית - במקרה הטוב היית מצוי תחת שלטון זר ואולי אף עוין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2004, 08:00
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
מטרתכם היא הפקרות מוחלטת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כפי הניראה אינך מבין ו/או מאזין לשאיפות השמאל"

אין שום קשר ביניכם לבין היהדות אתם אנטי-יהדות בכל רמ"ח איבריכם.

אין לכם שום מוסר אנושי מינימלי , אתם חסרי מוסר לחלוטין .
כל ה"מוסר" העקום שלכם נובע משיקולי כדאיות ואינטרסים בלבד,
לכן הוא איננו מוסר .

אתם לא חפשיים ולא תהיו חפשיים לעולם
אתם עבדים נרצעים של יצריכם האנושיים והבהמיים
אין עבד שפל וירוד מהעבד הזה.

אתה רוצה להיות עם יחודי ? מה זה "עם" אתה כבר יודע ?
עם יחודי במה בדיוק ?
בסמים , באלכוהול , בבורות , באונס, באלימות, בשפה עילגת ?

אין לך שום זכות לחיות בארץ ישראל ,
השמאלני הוא כובש וקולוניאליסט בארץ ישראל , על פי דעותיו.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 30-11-2004, 09:50

הפקרות - טול קורה מבין עיניך!!!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "מטרתכם היא הפקרות מוחלטת"

אינני מתיימר ליצג אף אחד ואני מתייחס למחשבותי אני ולא לאיזה שמאל עלום. במיוחד שיש המרחיבים את תפרוסת השמאלנות לגבי כל אחד שאין הם מסכימים לדעתו.
הקשר החזק שלי הוא לעם ישראל לאורך כל התקופות מעת הווסדו ועד ימנו האלו. אינני אנטי יהודי כפי שאינני אנטי נוצרו או אנטי מוסלמי או אנטי כל דת הקיימת בעולמנו הגדול. אני פשוט אינני מאמין בשום דת (לדעתי הדת היא היום גורם משחית, מפריד ומעורר שנאה - בניגוד לכל מחולליה) ואינני מקיים שום פולחנים הנובעים מהאמונה.

המוסר שלי מבוסס בתחילה על היחסים שבין אדם לחברו, כפי שמתטא בעשרת הדברות. על מוסר הנביאים הגדולים שקמו לעם ישראל. על האהבה בין בני האדם, על השאיפה לשוויון ואחוות עמים, על הכמיהה הבלתי מתפשרת לשלום עלי אדמות - שלא ישא גוי אל גוי חרב ושלא תהינה עוד מלחמות.

בינתיים שיקולי כדאיות ואינטרסים בלבד, היא דרכן של המפלגות הדתיות, שתמיד ניתן לקנות את הצבעותיהן, תמורת אתנן מתאים.

אתה צודק, שכל עוד לא תהיה הפרדה בין הדת למדינה וכל עוד יופיעו בספר החוקים של מדינת ישראל חוקים דתיים ארכרים המגבילים את חופש הפרט וכל עוד בגלל הסכמים קואליציוניים יאפשרו למפלגות הדתיות לשלוט על עוד תחומים נוספים, לא ארגיש עצמי חופשי במולדתי. אני מקווה מאד שמצב זה לא יתקיים לעולם ונצליח להשתחרר מ"חיבוקם" של הדתיים. לי אין כל בעיה עם אנשים מאמינים שיאמינו במה שהם רוצים רק שלא יכפו עלחי מנהגים ומעשים הנובעים מתוך אמונתם הדתית.
נדמה לי שלכל בני אנוש ישנם יצרים אנושיים - מה כוונתך ליצרים בהמיים אינני מבין. אם כוונתך למצוות פרו ורוו ודאגה לעונתה של הרעיה - נדמה לי שבזאת עוסקים במשנה מרץ דוקא בציבור הדתי והחרדי.

אכן אני שואף שעם ישראל במולדתו יהיה עם יחודי. עם שישמש דוגמא לכל הסובבים אותו ולעולם כולו. עם שכל הדברים בתוכו מתנהלים בשובה ונחת, עם הדואג לכלל האוכלוסיה שבתוכו, עם שאיננו עושק אביון וגר החי בקרבנו ומהווה חלק מאזרחנו, עם המסביר פנים לשכניו ולכל אומות העולם, עם שהצדק החברתי שולט בכיפה ולא הכיפה שולטת בעם, עם החי חיים מודרנים בטכנולוגיה המודרנית ביותר ולא כזה החי אלפי שנים מאחור ומקיים חוקים שעבר עליהם הכלח.

לא אתה תקבע את זכויותי היכן לחיות ובמיוחד את זכויותי במדינת ישראל הנמצאת בשטחי ארץ ישראל. מדינה שבעשר אצבעותי עזרתי להקימה מכלום ולהפכה מדינה מפואר, שהיום איננה מצויה במיטבה - אבל גם ממצב זה נצא כאשר ההגיון יתגבר על חזיונות השוא.
לא רק השמאלני הוא כובש , ארץ ישראל "נרכשה" ביסורים ובכבושים. החל מכבושי אברהם אבינו, דרך יהושע בן נון, מלכי ישראל ויהודה, ממלכת החשמונאים, שיבת ציון ומלחמת העצמאות ומלחמת ששת הימים המפוארת - שהגדילה את "תאבון" שליטנו אל מעבר ליכולת ה"בליעה והעכול" שלנו.

היום כבר כולם מודים בטעות ומנסים ל"השתחרר" ממנה, למעט הימין, שעדין חושב במונחים של המדינות הקולוניליסטים, שמזמן עבר זמנם ותם קורבנם. היום אין יכולת של עם אחד לשלוט על האחר וחייבים לאפשר גם לאחר לחיות במדינה עצמאית ומשוחררת משלו.

ישן 30-11-2004, 11:38

עשרת הדיברות , אתה בטוח ?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפקרות - טול קורה מבין עיניך!!!"

אזכיר לך כמה מהדיברות ונראה איך אתה מתכוון לקיימן :

ב אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים: לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים, עַל-פָּנָי. ג לֹא-תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל, וְכָל-תְּמוּנָה, אֲשֶׁר בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל, וַאֲשֶׁר בָּאָרֶץ מִתָּחַת--וַאֲשֶׁר בַּמַּיִם, מִתַּחַת לָאָרֶץ. ד לֹא-תִשְׁתַּחֲוֶה לָהֶם, וְלֹא תָעָבְדֵם: כִּי אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, אֵל קַנָּא--פֹּקֵד עֲו‍ֹן אָבֹת עַל-בָּנִים עַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים, לְשֹׂנְאָי. ה וְעֹשֶׂה חֶסֶד, לַאֲלָפִים--לְאֹהֲבַי, וּלְשֹׁמְרֵי מִצְו‍ֹתָי.

ו לֹא תִשָּׂא אֶת-שֵׁם-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, לַשָּׁוְא: כִּי לֹא יְנַקֶּה יְהוָה, אֵת אֲשֶׁר-יִשָּׂא אֶת-שְׁמוֹ לַשָּׁוְא.

ז זָכוֹר אֶת-יוֹם הַשַּׁבָּת, לְקַדְּשׁוֹ. ח שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד, וְעָשִׂיתָ כָּל-מְלַאכְתֶּךָ. ט וְיוֹם, הַשְּׁבִיעִי--שַׁבָּת, לַיהוָה אֱלֹהֶיךָ: לֹא-תַעֲשֶׂה כָל-מְלָאכָה אַתָּה וּבִנְךָ וּבִתֶּךָ, עַבְדְּךָ וַאֲמָתְךָ וּבְהֶמְתֶּךָ, וְגֵרְךָ, אֲשֶׁר בִּשְׁעָרֶיךָ. י כִּי שֵׁשֶׁת-יָמִים עָשָׂה יְהוָה אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ, אֶת-הַיָּם וְאֶת-כָּל-אֲשֶׁר-בָּם, וַיָּנַח, בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי; עַל-כֵּן, בֵּרַךְ יְהוָה אֶת-יוֹם הַשַּׁבָּת--וַיְקַדְּשֵׁהוּ.

מעניין מאד איך אדם לא מאמין מקיים את הדיברות הללו .

טענות המוסר שלך מתבססות על הרבה סיסמאות נבובות
שכאשר תנסה לפורטן לפרוטות תעמוד מול שוקת שבורה
שיוויון , אחוות עמים, אהבה בין בני אדם, שלום,
מילים יפות לכתוב עליהם שירים אך חסרות משמעות
במציאות ובהיסטוריה האנושית.

איני בעד הפרדת הדת מהמדינה , זוהי מדינה יהודית.
וחייב להיות לה צביון יהודי ברור .
אתה לא רוצה שהדתיים יכפו עליך , מעניין מה הם כופים בדיוק ?
אבל אתה כופה על הדתיים את הבהמיות החילונית המשתוללת ברחובותינו.
צביעות אני ממש לא סובל .

מה זה עם ישראל ? מה זה עם יהודי ?
עם ישראל , העם היהודי זה התורה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ללא התורה אין עם ישראל ואין עם יהודי !!!!!!!!!!!

ללא התורה אין לך זכות על ארץ ישראל ,
בלעדי התורה אתה כובש וקולוניאליסט.
גם הכובשים הקולוניאליסטים בנו בארצות הכבושות
בעשר אצבעותיהם ויצרו ופיתחו אותן.

רק השמאלני הוא כובש , אני לעולם לא מרגיש ככובש בארץ ישראל
כי בארץ ישראל אני מרגיש בביתי שלי , זוהי מולדתי הבלעדית.

בנושא היצרים , לאדם ולבהמה יצרים דומים המיושמים בצורות שונות,
ההבדל בין האדם לבהמה היא השליטה ביצרים,
כאשר האדם מובל על ידי יצריו במקום לשלוט בהם
הוא יורד לדרגתה של הבהמה .
לדוגמה : כלב קופץ על כל כלבה שהוא רואה ברחוב,
גבר ואשה המתגפפים בפומבי יורדים לדרגתם של הכלבים.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 30-11-2004, 13:22

האינך מבחין בין היחסים למקום לבין יחסי האדם לחברו?!!!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "עשרת הדיברות , אתה בטוח ?"

את המצוות האלה, אני מקווה שבמלואן, תמלא אתה. אני משתדל למלא באדיקות יתר את כל המצוות שבין אדם לחברו.

מענין שאתה בציטוטיך מתעלם ממצוות אלו לחלוטין. אני מניח שגם את האחרות אינך ממלא בדקדקנות ופוטר עצמך ומקבל מחילה מלאה ביום הכפורים - יום אחד להיות "ילד טוב ירושלים" ויצאת ידי חובתך.
בכל הנושאים שבין אדם וחברו אין מחילה ביום הכפורים - רק לנפגע ישנה הזכות למחול. אתה פוגע על ימין ועל שמאל (הדוגמאות מופיעות במכתביך בפורום) - אין מחילה לדברי בשקוצים שלך עד שלא תחדול ותשלח אלפי ואולי מליוני סליחות לכל ה"נפגעים".

טענות המוסר שלך מתבססות על הרבה סיסמאות נבובות
שכאשר תנסה לפורטן לפרוטות תעמוד מול שוקת שבורה
שיוויון , אחוות עמים, אהבה בין בני אדם, שלום,
מילים יפות לכתוב עליהם שירים אך חסרות משמעות
במציאות ובהיסטוריה האנושית. - אלו כולם דברי אלוהים חיים, אותו האלוהים שאתה מתיימר לדבוק בו בכל נפשך ובכל מאודך. אלו שעל פי אמונתך נכתבו במו ידיו במעמד הר סיני או נאמרו בדברי הנבואה, שגם הם פרי יצירתו.

אבותינו לא באו לכאן להקים מדינה יהודית על פי דרכה של הרבנות האורטודוקסית. הם באו לכאן על מנת להשתחרר מהגלות העלובה ולהקים פה מדינה לעם ישראל - מדינה המאפשרת למגוון רב של בני אדם (ממוצא יהודי ו/או אלו הנחשבים בארצותיהם כיהודים ו/או אלו המגדירים עצמם כיהודים וחפצים לחיות כאן איתנו כישראלים לכל דבר וענין). מדינה בה ניתן לחיות איש איש כדרכו וכהבנתו, במסגרת החוק האזרחי ללא כל כפיה דתית או אנטי דתית - חיה ותן לחיות גם לאחר.

רשימת הכפיה הדתית ארוכה ולא אפרטה-אגע רק בנושאים העקריים: כל דיני האישות מסורים בידי הרבנות האורטודוקסית. כל נושא הכשרות, המתקבלים ב"אהבה" לכאורה - מפחד חרמות והגבלות, באמצעות הכשרות כופים גם נוהגי שבתות וחגים בהתאם להלכה וכו'. מניעת תחבורה צבורית בשבתות וחגים המטיבה עם העשירים ופוגעת באביונים. נסיונות כפיה של סגירת עסקים בשבת - בניגוד למה שהציבור רוצה ומצביע ברגלים - משום מה למשחקי הכדורגל, בהם קיים חילול שבת בפרהסיה אין נוגעים. ועוד ועוד ועוד.
פשוט מפריע לממסד הדתי כיצד האחרים מתנהגים, גם מחוץ לשכונותיהם המובהקות.

לך אף אחד איננו מפריע להסתגר ולחיות את חייך על פי אמונתך - לי לא מפריע כיצד אתה מתנהג בביתך ללא פגיעה בהתנהגות שלי, כל עוד היא במסגרת החוק והסדר. בפורעי החוק מטפלת המשטרנ ובתי המשפט ובתי הכלא מלאים ב"צדיקים החפים מכל פשע"

תפתח את התנ"ך ותלמד משם מהוא עם ישראל . עם ישראל התפתח עם הדורות ואינו מחזיק כיום בחוקים שעבר עליהם הכלח - העולם מתקדם ואני בטוח שגם אתה נהנה מהקידמה יצירת בני האדם.
בדרכך ובהתחכמיותיך (לא האישיים כי אינני מכיר אותך) אתה נהנה מנפלאות העולם הזה גם בשבתות וחגים כאשר ה"גויים של שבת (ישראלים)" מספקים לך את השרותים: כמו למשל חשמל ומים וגז לחימום בחורף ושרות בתי חולים, שלא נדע, כשדרוש ועוד ועוד ועוד. להנות משתי העולמות ? ובעיקר למצוץ את לשד המדינה.

אני מסכים שהכתוב בספרי התנ"ך ובספרים נוספים אחרים + ממצאים היסטוריים וארכיאולוגיים שונים, הם אלו המקנים את זכותנו להקמת מדינת ישראל בשטחי ארץ ישראל, בהם נוצר והתגבש עם ישראל. אין צורך להתבסס על ההבטחה האלוהית, על מנת לבסס את זכותנו. ההיפך מכך, כאשר מערבים כאן את האלוהים מערבים את כל שליחיו" משה, ישו ומוחמד והמהומה גדולה. אני מניח שאילמלא האלוהים מצבנו כאן הי טוב בהרבה ממצבנו כיום - יש לנו מספיק מידע אודות זכויותנו כפי שגם לאחרים קיים מידע אודות זכויותיהם.
.
גם הכובשים הקולוניאליסטים ינקו את לשדן של הארצות הכבושות ועזבו אותן בחוסר כל.

את העובדה שאני מרגיש כי במדינת ישראל המצויה דוקא בארץ ישראל כביתי שלי ומולדתי היחידה - גם אתה לא תוכל לשלול ממני. זאת למרות שארץ ישראל נקנת ביסורים ובסדרות של כיבושים - של נצחונות ושל כשלונות. לצערי הנצחון המרשים במלחמת 1967 הפך לאחד הכשלונות הגדולים, שעד היום אנחנו סובלים ממנו.אני מרגיש בביתי שלי , זוהי מולדתי הבלעדית.

אני מבין שגם את האהבה אתה רוצה למנוע - אף אחד אינו מכריח אותך לגלות את אהבתך בראש חוצות כפי שאתה מגלה את שנאתך. אני מסכים שקיימות מגבלות, של הטעם הטוב שאין לעבור עליהם - אבל אין פסול בגלוי מסוים של אהבה גם בפומבי. טוב יותר לגלות אהבה מאשר עושק ושנאה.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 30-11-2004 בשעה 13:27. סיבה: שפור
ישן 30-11-2004, 14:38

מבחין היטב וגם לא מבחין
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האינך מבחין בין היחסים למקום לבין יחסי האדם לחברו?!!!"

המצוות בין אדם לחבירו נובעות מהאמונה בבורא עולם
מי שאינו יוצא מתוך הבסיס הזה המוסר שלו רעוע .
כי הוא מחליט בעצמו מה ראוי ומה לא ראוי
וברגע שהאדם מחליט בעצמו בעניני מוסר נפתחים שערי הגיהינום לרווחה.
אם האדם קובע אז גם סטאלין צודק וגם היטלר צודק
וג'ינגיס חאן צודק ובין לאדן צודק
אם האדם קובע, מי שמך להחליט של מי המוסר הנכון ?

ביהדות אכן יש חזון של שלום ואחווה, אך ביהדות זה לא רק סיסמאות.
היהדות מראה את הדרך הנכונה, בפרטי פרטים, המובילה אל המטרה הזו .
והפרט הראשון הוא האמונה בבורא עולם .

יהודי זה התורה והתורה זה היהודי , קשר בל ינתק .
טענתך בקשר ליחסי אישות מוכיחה שאין בעיניך ערך לעם היהודי ,
כי פגיעה בנושא הזה פירושו ניתוק מוחלט בין חלקים בעם.
זה בכלל לא נושא לדיון , פגיעה בנושא זו קריעה חד-משמעית.
יש דברים שיהודי לעולם לא יוותר עליהם ולא חשוב מה המחיר.

זכותו של היהודי שתהיה כשרות במקום שהוא קונה בו ושבמקום הזה ישמרו שבת ,
זה שאתה מעיז בכלל לטעון לגבי זכות אנושית בסיסית כזו , חופש דת ,
מראה על הבסיס האנטי-דמוקרטי של דרך מחשבתך.

אתה כבר החלטת שהרחוב שייך לך ואת הדתי אתה שולח לגיטו
זה עוד סממן המוכיח על האנטי-דמוקרטיות הבסיסית שלך.
הרחוב שייך לכולם , וכולם זה גם כולל חרדים אם שכחת .
ואתה כופה על הדתי לסבול את הבהמיות השוררת ברחוב ,
בשם ההפקרות שאתה מכנה חופש נהפכה הפרהסיה לסדום ועמורה
אדם אינו יכול למצוא מנוח לעיניו , בכל אשר יפנה יראה בחורה ערומה
אם בתמונות ואם במציאות .
"אהבה בראש חוצות" ? אתה מתכוון לבהמיות בראש חוצות ?
עוד דוגמה המראה מה קורה כאשר בני אדם מחליטים מה מוסרי,
אינך מבין את המושג אהבה כלל ,
גבר שאוהב אשה לא הופך אותה לזונה בראש חוצות .

העולם התקדם בטכנולוגיה בלבד בכל השאר הוא רק מדרדר.
אתה שייך לשמאל החומרני לכן רק החיצוניות עושה עליך רושם.
אני מסתכל על האדם, והאדם וצרכיו הבסיסיים לא השתנו בגרוש אחד.
היהדות אף היא מסתכלת על האדם ועל צרכיו ומנחה אותו בדרך החיים
לכן היהדות היא תמיד מעודכנת, עכשוית ואקטואלית.

רק משה הוא שליח האלוקים
יש"ו ומוחמד בעיקר הם סתם רמאים.

ישן 30-11-2004, 16:18

אין חלקי עם האמונה בבורא עולם
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "מבחין היטב וגם לא מבחין"

המצוות בין אדם לחבירו נובעות מהאמונה בבורא עולם
מי שאינו יוצא מתוך הבסיס הזה המוסר שלו רעוע .
כי הוא מחליט בעצמו מה ראוי ומה לא ראוי
וברגע שהאדם מחליט בעצמו בעניני מוסר נפתחים שערי הגיהינום לרווחה.
אם האדם קובע אז גם סטאלין צודק וגם היטלר צודק
וג'ינגיס חאן צודק ובין לאדן צודק
אם האדם קובע, מי שמך להחליט של מי המוסר הנכון ?

ביהדות אכן יש חזון של שלום ואחווה, אך ביהדות זה לא רק סיסמאות.
היהדות מראה את הדרך הנכונה, בפרטי פרטים, המובילה אל המטרה הזו .
והפרט הראשון הוא האמונה בבורא עולם .

יהודי זה התורה והתורה זה היהודי , קשר בל ינתק .
טענתך בקשר ליחסי אישות מוכיחה שאין בעיניך ערך לעם היהודי ,
כי פגיעה בנושא הזה פירושו ניתוק מוחלט בין חלקים בעם.
זה בכלל לא נושא לדיון , פגיעה בנושא זו קריעה חד-משמעית.
יש דברים שיהודי לעולם לא יוותר עליהם ולא חשוב מה המחיר.

זכותו של היהודי שתהיה כשרות במקום שהוא קונה בו ושבמקום הזה ישמרו שבת ,
זה שאתה מעיז בכלל לטעון לגבי זכות אנושית בסיסית כזו , חופש דת ,
מראה על הבסיס האנטי-דמוקרטי של דרך מחשבתך.

אתה כבר החלטת שהרחוב שייך לך ואת הדתי אתה שולח לגיטו
זה עוד סממן המוכיח על האנטי-דמוקרטיות הבסיסית שלך.
הרחוב שייך לכולם , וכולם זה גם כולל חרדים אם שכחת .
ואתה כופה על הדתי לסבול את הבהמיות השוררת ברחוב ,
בשם ההפקרות שאתה מכנה חופש נהפכה הפרהסיה לסדום ועמורה
אדם אינו יכול למצוא מנוח לעיניו , בכל אשר יפנה יראה בחורה ערומה
אם בתמונות ואם במציאות .
"אהבה בראש חוצות" ? אתה מתכוון לבהמיות בראש חוצות ?
עוד דוגמה המראה מה קורה כאשר בני אדם מחליטים מה מוסרי,
אינך מבין את המושג אהבה כלל ,
גבר שאוהב אשה לא הופך אותה לזונה בראש חוצות .

העולם התקדם בטכנולוגיה בלבד בכל השאר הוא רק מדרדר.
אתה שייך לשמאל החומרני לכן רק החיצוניות עושה עליך רושם.
אני מסתכל על האדם, והאדם וצרכיו הבסיסיים לא השתנו בגרוש אחד.
היהדות אף היא מסתכלת על האדם ועל צרכיו ומנחה אותו בדרך החיים
לכן היהדות היא תמיד מעודכנת, עכשוית ואקטואלית.

רק משה הוא שליח האלוקים
יש"ו ומוחמד בעיקר הם סתם רמאים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר