לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2005, 02:27
  Aaigon Aaigon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.05
המלצה לאומנות לחימה

שלום, כניסה ראשונה שלי לפורום, ואני חייב לציין שהתרשמתי ממנו מאוד עד עכשיו.

לעניינינו, אני חייל קרבי משוחרר, סטודנט ואני מחפש אומנות לחימה להתחיל להתאמן בה. המטרה שלי היא הגנה עצמית מפני תוקפים ברחוב, כך שרוחניות, חגורות, תחרויות וכו' ממש לא מעניינים אותי, הכיוון שלי הוא פרקטי. נקודה.

יש לי רקע של שנתיים בשוטוקאן ואני חייב לציין שלמרות שהמאמן היה מעולה, אני לא חושב ללכת בכיוונים של קראטה מכיוון שזה פשוט לא ממש פרקטי ברחוב, במיוחד בשלבים המוקדמים של האימונים.

אני גר בקריות, ולכן אני יחסית מוגבל כי לפי מה שמצאתי באזור יש בעיקר סוגי קראטה שונים ואיגרוף תאילנדי.

חשבתי להירשם לקרב מגע, דניס הישרדות, לחימה משולבת...אבל אין את זה באזור.

חבר אחד המליץ לי על "איי קאמפו" ונכון לעכשיו אני מתלבט בין זה לבין איגרוף תאילנדי.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא, כמו כן אולי המלצות על כיוונים אחרים כמו נינג'יטסו או גיוג'יטסו, אייקידו וכו', כמובן באזור הקריות.

מחכה לתשובתכם...
חזרה לפורום
ישן 30-10-2005, 15:13
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "הייתי מציע לך ללכת ל..."

נכון, לא ישר שנכנסים מתחילים להתרגל לעיניין אבל יש אומנויות שלומדים אותם בצורה קלה ומהירה יותר מאומנויות אחרות.
נינג'וטסו, אייקידו הם אומנות שלוקחות זמן לתרגל בשביל להיות בסדר בהם (עזבו את הטוב בכלל).
אבל ברגע שאתה בסדר בהם אתה ברמה ממש גבוהה יחסית לשאר מתאמנים (בלי לעצבן את השאר).
הקטע הוא שאומנויות שהבסיס שלהן מסובך יותר, בעל הרבה תנועות, בייחוד תנועות רכות יותר קשה להפנים, אבל יותר משתלם לטווח הארוך.

אל תטעה, כל אומנות היא מצויינת. זו פשוט הייתה הדעה שלי.

ג'יאג'יסטו היא בין האומנויות שנכנסות מהר ויש עוד הרבה מה ללמוד בה. בשביל הרחוב היא מעולה. כך גם איגרוף תאילנדי.
במואי תאי הרוב מתרכז בכוח, בחישול, במהירות שהן דברים טובים אבל אין שם מאפיינים יותר עמוקים כמו בריחים או הטלות (לפי מה שאני יודע, ואני לא מדבר על אומנויות משולבות!) שזה דבר מרכזי שנלחמים מול כמה יריבים.
קונג פו הוא מצויין נקודה. הייתי בכיף ממליץ לך. אם תאהב תלך זו פשוט אומנות נהדרת.

אז אלו שהצעתי הם:
ג'יאג'יטסו, מואי תאי (איגרוף תאילנדי) וקונג פו.

יהיה הרבה יותר קל אם תתן עוד פרטים כמו:
תוך כמה זמן אתה מצפה להצליח להגן על עצמך?
אומנות רכה או קשה?
שימוש בסכינים?
שימוש בבריחים והטלות או רק מכות ובעיטות?
חזרה לפורום
ישן 31-10-2005, 00:13
  Aaigon Aaigon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.05
אשמח ליותר פרטים, כמו כן, אתן כמה :-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aaigon שמתחילה ב "המלצה לאומנות לחימה"

נתחיל מזה שאני גר בקריות, כך שכל אומנות שאתם נותנים, אנא קחו בחשבון שאולי אין אותה באזור, ואם אתה שמעתם שיש אני מאוד אשמח אם תציינו זאת, ואף תתנו לינק או טלפון.

האידיאל בשבילי זה 3-4 אימונים בשבוע באומנות לחימה יעילה של פול קונטקנט המשלב גם תפיסות, בריחים ועבודת קרקע. חשבתי ללכת ללחימה משולבת, אבל יש את זה רק במרכז.

כרגע, ממה שמצאתי בקריות והסביבה זה:
איגרוף תאילנדי - 4 פעמים בשבוע 3 שעות אימון
איי קמפו (אנא תתייחסו לזה, רוצה את דעתכם) - פעמיים בשבוע שעתיים אימון
קרב מגע - פעם אחת בשבוע שעה וחצי אימון (יש נפסל בגלל חוסר אפקטיביות של אימונים)
משהו פיליפיני - גם פעם בשבוע, גם נפסל אוטומטית כמו קרב מגע

אני עדיין מנסה לברר לגבי נינג'יטסו וג'יג'יטסו, האם זה כיוונים שכדאי ללכת בהם ואם יש בקריות.
כמו כן יש לי משיכה לאיקידו, אבל משום מה נראה לי שזה לא מספיק רציני במתכונת שבה זה מועבר (1-2 פעמים בשבוע) כך שאני לא אראה תוצאות.

באמת אני מעריך את התוגבות, ואני אשמח לעוד המון כאלה, עם כמה שיותר פרטים ופירוטים.

כפי שאתם רואים ההתלבטות בין מה שיש כרגע זה איגרוף תאילנדי, כאשר החיסרון זה שאין כל כך חסימות ותפיסות, עבודה מול סכינים ויריבים מרובים וכו'. או איי קמפו ששם יש את כל זה אבל זה יחסית מעט ואני לא מאמין שאני אראה תוצאות בתקופה הקרובה.
חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 17:39
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aaigon שמתחילה ב "המלצה לאומנות לחימה"

כמה דברים על קונג פו...

קודם כל נתחיל בזה שבארץ לא הייתי אומר שזה נקרא ללמוד קונג פו סיני אמיתי, זה ניהיה הרבה יותר כמו אמנות לחימה אחרת כמו קראטה, ג'וג'יטסו, וכאלה... אין הרבה עבודה על דברים מסויימים שעושים את הקונג פו למה שהוא. בתור אחד שמתאמן בקונג פו ובקראטה גוג'ו ריו, אני מתאמן הרבה מאוד בבית על דברים שאני לא מתאמן בהם באימונים שלי, כמו גמישות ותרגילים אקרובטים, ונשקים מסויימים וכ'ו...

כמו כן התנועות "היפות" בקונג פו הם לא סתם תנועות בשביל שזה יהיה יפה כמו שרואים בסרטים, יש לכל תנועה הסבר ולמה לעשות אותה... השאלה אם מסבירים לכם אותה או לא.
אם אתם רוצים ללמוד רק איך ללכת מכות יפה כמו בסרטים אז תלמדו "וו-שו", שזה אשכרה רק אמנות של לחימה, הכל תרגילים יפים וכמעט לא פרקטים. יש הרבה מה ללמוד מזה אבל זה יותר בשביל סרטים וכאלה... סך הכל זה מבוסס על קונג פו, ומי שחושב שהוא מתאמן בקונג פו בארץ אז שלא ישלה את עצמו. אם אתה דרגה מסויימת בקונג פו, ואתה נלחם נגד אחד מסין שלמד אפילו פחות שנים ממך, ופחות או יותר הדרגה שלך, אתם לא משתווים בכלל מבחינת יכולות ועוד הרבה דברים. קונג פו זה להתאמן כל יום, וכל הזמן דברים חדשים, המטרה היא לא רק לדעת להתגונן, המטרה היא לנצל את הגוף ולהגיע לרמות גבוהות של יכולות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר