לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2004, 13:51
  BenjaminB2 BenjaminB2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.02
שלח הודעה דרך ICQ אל BenjaminB2
הביטוח הלאומי - אין לי מושג היכן לפרסם

אמי נכה בשיעור של 75% בעקבות מחלה שפגעה בה. היא עובדת, אך מעט מאוד שכן היא מתעייפת במהירות (מרויחה מתחת ל-1500 ש"ח, בתור רופאה). הביטוח הלאומי, שמאור, בפעם האחרונה שבדקתי, לעזור לאזרחים, במיוחד לאלו החולים והנדכאים, טרטר אותנו כחצי שנה בדרישות להמציא כל מסמך אפשרי מעשרות העבודות השונות בהן עבדה אמי במשך השנים. הדבר העמיס רבות על אמי, ולא תרם כלל למצבה הבריאותי.
כעת, סופסוף, כמעט וקיבלנו מהם כל המגיע לנו - חוץ מהתוספת לילדים המגיעה לה (בזכותי). ושוב, כמקודם, דורשים הם עוד ועוד מסמכים, עוד ועוד טפסים למלא. הפקיד המטפל (בסניף נצרת) עונה לטלפון בערך 4 שעות בשבוע, וגם מתוך אלה נעלם הוא לעתים קרובות מוקדם, כך שלא ניתן להשיגו כלל.
היום הוגדשה הסאה. לאחר שהבטיחו כי הכסף יועבר אתמול, וכמובן שלא קיימו, צלצלתי אליהם פעם אחר פעם אחר פעם, כל פעם או שהעבירו אותי לפקיד אחר (לפעמים בכלל לא במחלקה הנכונה) או שפשוט ניתקו לי בפרצוף לאחר 5-10 דקות המתנה מיותרת. דומה כי פשוט אין להם מושג מה הולך שם, או, ליתר דיוק, פשוט לא אכפת להם.
לקח לי 6-7 צלצולים כדי לגלות שראו זה פלא, הפקיד המטפל שוב לא נמצא במשרד, נא להתקשר מחר, אבל בעקרון הבעיה היא (איך לא) בנו, על כי לא המצאנו להם את כל המסמכים הדרושים.
לפעמים נדמה לי כי פקידי הביטוח הלאומי ניזונים מניירות וימותו אם לא יקבלו מספיק.
בושה למדינה שכך מתייחסת לרופאיה לאחר שאלה בעצמם לוקים במחלה קשה.

אני אפרסם זאת בכל מקום באינטרנט, אולי יצטרפו אלי עוד מאלפי נפגעי רדיפות המוסד "לביטוח לאומי", איזו לשון סגי נהור נוראה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר