לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2005, 13:30
  Chen14 Chen14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
איגרוף תאילנדי זה זירה- נטו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Aaigon שמתחילה ב "אני מנסה להבין משהו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Aaigon
לומדים חסימות? יש בכלל חסימות? עובדים על קרב מול כמה יריבים?

או שהכל בנוי לקרב תחרותי נטו עם כפפות, וכך גם החסימות/היעדר חסימות בהתאם?

אפשר פירוט? כי אני חושב ללכת ללמוד את זה בקריית חיים (3 שעות אימון, 4 אימונים בשבוע)
אבל אני מתלבט בין זה לבין ריוקיו קמפו קבוז'ידסו (או איך שקוראים לזה).
דרך אגב, מישהו מתאמן בחיפה בחורבה?

תראו, אני רוצה להשתפר מהר לקרב רחוב, ויחד עם זאת אני כן רוצה עבודות מול סכינים וקבוצות וכו'.
(קרב מגע לא אופציה, אין באזור)

אין לך הגנות נגד חניקות נגד בעיטות מכות ידים בריחים וכל השאר.... בקיצור זה רק זירה. אז אם אתה מחפש משהו לרחוב ואין לך איזו שיטת לחימה בסביבה (כמו דניס השרדות ,קרב מגע, קמי...) אז תלך לריוקו קנפו קובוג'וצו....
או שפשוט תלך לכמה שיעורי נסיון.. תתרשם ותבחר מה שמתאים לך.. בהצלחה.

חזרה לפורום
ישן 08-11-2005, 21:29
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "איגרוף תילאנדי"

אל תלמד אותי על מכות רחוב
אף פעם בחיים שלי אולי פעם אחת בעצם
הרימו כיסא שראיתי במכות
מה אתה בסדר מה אתה חושב כולם בארץ הזאת מפיונרים דוקרים אחד את השני??
ואל תגיד לי כן על סמך טלוויזיה החדשות מראים מה שהם רוצים להראות בשביל עוד צופים לא מראים את הדבר האמיתי כולה פעם בהרבה זמן מישהו מוציא סכין
מה אתה חושב זאת המפיה הרוסית פה? איזה שטויות
ואם אין רגלים וידיים בקרבות חרוב אז למה ללמוד אומנויות לחימה אם יכולים לזרוק עליך סכין וזהו
לא צריך לדעת לבלום משהו צריך את האינסטינקט הנכון בשביל לראות אותו
לא צריך בלימה ותקיפה (כמו בקראטה למשל) לא צריך (לדעתי כמובן) כי מי שתלך איתו מכות לא יבוא עם אגרוף ועוד ישאיר אותו באותו מקום הוא יכנס לך באותו זמן שאתה עשית צעד והגנה (ואני מדבר מתוך נסיון של שנה בקראטה) הוא יכנס לך עוד 10 אגרופים לפני שלא תראה מאיפה זה בא לך ואם כבר בלמת אגרוף אחד יבואו עוד 10 חברים שלו ויכניסו לך בעיטות שלא תראה מאיפה זה בא לך
הקיצר מכל מה שרשמתי עכשיו אני אומר לך אתה מדבר כל כך שטויות שאתה לא יודע ממתי ראיתה מישהו נדקר???!? ממתי ראיתה כיסאות נזרקים במכות (רק בבית ספר) שזה גם לא קורה הרבה לרוב מפרידים מהר מדי בשביל להספיק
אז אל תגיד שטויות אם היו דוקרים פה כל פעם שהיו הולכים מכות המדינה הזאת הייתה עם 0 אנשים
אז אני מציע לך לבדוק כמו שאמרתי למעלה את הכל מה שמתאים לך אחלה ואני מציע לך אישית אגרוף תילאנדי כי זה מציע לך מה שיש תכלס! ברחוב ולא חסימה אגרוף כי אם אתה תעשה את הדברים האלה אתה לא תשרוד הרבה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 11:03
  Aaigon Aaigon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.05
אני בקריות

ואין פה ריוקיו קנפו...יש מישהו שמאמן בחיפה ובקאבול (כפר ערבי, נראה לי שככה זה נקרא) אבל זה מעט מדי אימונים..והבנתי שהקצב התקדמות שם מהיר מדי, לא מספיקים ליישם.

הייתי באימון ניסיון באגרוף תאילנדי בחורבה...נראה נחמד, אנשים סבבה. שאלה לי אליכם...כמה עובדים על טכניקה? כי שם עבדנות בעיקר על כושר...

מחר אני מחכה ללכת לאימון בנינג'יטסו בקרית ביאליק...נראה איך יהיה.
דרך אגב...מישהו יכול להסביר לי על ג'יוג'יטסו ועל ההבדלים בין זה לנינג'יטסו? כמו כן לתת לי מכון שמאמן ג'יוג'יטסו בימי חמישי?

ככה אם אני נרשם לאיגרוף תאילנדי אני אוכל להתאמן בימי חמישי או בנינג'יטסו או בג'יוג'יטסו ואני מתלבט..

מה גם..אני עדיין מתלבט לגבי המכון התאילנדי בקרית חיים ששם זה 4 בשבוע.
חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 12:47
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05

חבר'ה אתם מדברים כ"כ הרבה בלי לדעת מה אתם אומרים.
ריוקו קנפו היא אומנות מעולה, אבל יש עוד מספיק טובות וחזקות. בכל אומנות הרמה יכולה להגיע גבוה אם התלמיד משקיע והמורה הוא רציני. כל אומנות.

קראטה קיד: כמה בולשיט בהודעה אחת!!!
קרב רחוב זה קרב רחוב!
לא זירה!
קרב רחוב זה לביצים, לעיניים, אבנים, כיסאות, מקלות ולהביא חברים.
אולי אתה גר בסביון או משהו כזה, אבל בב"ש כל פעם שיש מכות יש סכין. אם הצד שהוציאו עליו סכין לא שותק הוא מקבל דקירה. רק אנשים קצת יותר בוגרים שממש לפני צבא או אחריו חושבים קצת יותר לעומק ולא עושים מעשים מפגרים כאלה.

להרבה אנשים אין בעיה לדקור, אבל הם צריכים סיבה. אם מישהו מוציא סכין רוב הסיכויים שהיריב יבקש סליחה או יברח. בגלל זה לא נדקרים כ"כ הרבה כמו שאתה אומר.
כשאדם מזנק עליך עם אגרופים בלי לחשוב הוא יפספס את רובם או יפגע במקומות לא קריטיים. בנוסף הוא יכול בכיף לשבור את האצבעות או פרק כף היד.

תעשה ניסוי. פעם הבאה שאתה הולך מכות ומישהו בא לתת לך אגרוף אל תגן. כי הרי זה לא עוזר... ואז תבוא תגיד לי מה קרה. פנים אי אפשר לחשל. זה לא קרב זירה עם כפפות שהדבר הכי גרוע זה זעזוע מוח או גבה פתוחה. בלי כפפות נשברים שיניים ועצמות בלי להרגיש בכלל.

קיצר תישאר עם הקארטה ותתמיד ותראה שלא תתחרט וכשכן תצטרך להגן מאגרוף ותצליח אתה תראה איך הגוף שלך יתקוף לפני שהוא ינחית את האגרוף הבא... אז אתה תבין כמה זה חשוב.

אייגון:
בשביל ליישם טכניקה בצורה טובה חייב גוף שעומד בסטנדרטיים. על אחת כמה וכמה איגרוף תאילנדי.
יש הסברים על נינג'וטסו בפורום. תחפש. בעיקרון אנחנו עובדים על מלא דברים, זה די ארוך ומייגע להסביר.
באיזה אירגון אתה הולך ללמוד?
*אגב בירושלים יש את יוסי שריף שהוא ראש אירגון אקב"ן שזו קבוצה מאוד טובה כך נאמר לי.
ובנוסף יש קבוצה אחרת שהבנתי שהיא מאוד טובה מבוג'ן קאן.
http://www.ninja.org.il/

עוד דבר אחד, עדיף לך להתאמן למשל שנתיים באומנות אחת, ואחרי שיש לך בסיס טוב (שבא אפילו רק אחרי 3 שנים ולא חודש למשל) אז תבחר אומנות אחרת. כי אז יהיה לך בלאגן רציני בצעדים ובכל אימון אתה תערבב את האומנות השנייה.

הווראנג:
אני מסכים לגמרי חוץ מהקטע שלא משתמשים בידיים ורגליים.
זה תלוי מי, אבל הרוב יתחילו עם הגוף ורק אח"כ יעברו לחפץ כלשהו.

חן:
ח"ח

******* כל מה שאמרתי הוא מנקודת המבט שלי. בוא לא נהפוך את זה לריב.
חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 23:56
  Aaigon Aaigon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.05
קריות!

אני יודע שיש מועדונים ממש ממש טובים בירושלים אבל אני לא שם.
מה גם, שבמרכז יש את "דניס הישרדות" שלשם הייתי הולך אבל מה...אני לא גר במרכז.

מבחינת בלבולים, גם ככה יש לי בלגן בראש, יש לי רקע של שנתיים בשוטוקאן ואחרי זה קרב מגע, כך שאתמול באימון של איגרוף תאילנדי קפצו לי חסימות (שעבדו יפה) אבל הן לא של אגרוף תאילנדי. בכלל השיטה ממש שונה, הכל ממש שונה כל העיקרונות מנוגדים לחלוטין, מה שהיה אסור לחלוטין בקראטה פה זה הטכניקה.

וכן ברור לי שצריך כושר, אבל לדעתי לפני קרבות דמיוניים (שנותנים כושר) חייבים לבנות דברים כמו מתן נכון של אגרוף, חסימות והתחמקויות, עמידה וכו'. כאילו, לבנות את הבסיס כמו שצריך, ואז לרוץ עם כושר וקרבות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר