לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2005, 17:11
צלמית המשתמש של מרקדוידוב
  מרקדוידוב מרקדוידוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.05
אז ככה,
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zimer2 שמתחילה ב "נגיד אני מוריד סרט שהוא עד..."

אם אתה קונה DVD DIVX אתה לא צריך להטמיע את הכתוביות בסרטים, אלה רק לתת שם דומה לקובץ הסרט ולקובץ הכתוביות ולצרוב את שניהם כDATA DISC בנרו, לודגמא:
MOVIE.SRT
MOVIE.AVI
לכל DVD יש קושחה, היא זו שקוראת, קובעת ומציגה את גודל הכתוביות את סוג הכתוביות את פורמט הסרט ועוד ועוד הרבה דברים אחרים....
יש אפשרות, לא לכל המכשירים אמנם, אך ישנה אפשרות לעדכן קושחה זו ולהוסיף לא חידושים ותכונות חדשות שבדרך כלל נועדו לעזור ולהקל על בעל המכשיר, רצוי מאוד להקפיד על עדכון שיגיע מהחנות בא קנתי את המכשיר או מהיצרן של המכשיר! אחרת זה יכול להיגמר רע מאוד ואף להגיע לרמה שבה המכשיר שלך ייהרס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 00:04
  sbugi14 sbugi14 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.05
APEX 811
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Zimer2 שמתחילה ב "אוקיי תודה רבה... איזה המלצות..."

הי
גם אני כמוך התלבטתי לפני כ-3 חודשים איזה DVD לקנות וחבריי המליצו לי על APEX 811. מכשיר זול, דק ונחמד, מעדכן גירסאות ותומך בכל סוגי הכתוביות. יש לו חיסרון אחד - הכתוביות נקראות הפוך וצריך להמיר אותן לפני כן בעזרת תוכנת SUBFIX שתמצא ב-EMULE או באתר של ליונטוורק כאשר יחזרו לפעול. לפי הבנתי לעוד מכשירים יש בעייה דומה.
היו לו עוד חסרונות - כמו עניין הכתוביות - שנראו בקטן ולבן על רקע לבן לפעמים אבל יצא שדרוג (עוד לא ניסיתי, חבריי ניסו) שמאפשר לראות את הכתוביות כמו שצריך.
בכל אופן, תוכל להתרשם מהמפרט בקישור הבא:
http://www.apexdigital.co.il/product_info-23+81.asp
אני קניתי ב-300 באולסייל וחמישים ש"ח משלוח. נראה לי שהיום ניתן להשיג אותו ב-300 כולל משלוח או אולי אפילו יותר זול. יש דגמים חדשים ל-APEX שיצאו מאז.
יש מכשירי DVD יותר זולים אבל הייתי בודק ב-ZAP ביקורות או כאן בפורומים.
מקווה שעזרתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר