לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2005, 11:51
  ליאור מרץ5 ליאור מרץ5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.05
תבואו תבואו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "חי"ר ייעודי להתפקד!!! (אם כל השאר פתחו, למה לא)"

אני משרת בדוכיפת מרץ5...
אני אומר לכם גם אני לפני שהתגייסתי הייתי כמו כל הטמבלים שרוצים צנחנים ולא מבינים כלום מהחיים שלהם..
אני יכול להגיד לכם שלפחות במחזור שלי דוכיפת זה אחד הדברים אנחנו לא רואים אף גדוד
ולקחו אותנו לבוחן תחצן שזה בוחן שמכל באח לוקחים פלוגה לתחרות למשל את גדוד 13 מגולני וגדוד 890 מהצהובים...ועברנו אותם בלי להתאמץ בכלל....
ומה אתה בוכה על הבסיס??זה כל היופי לעבוד קשה בשביל דברים לא כמו צנחנים וגולני שמהיום ה-1 יושנים בחדרים מקבלים את התג אחרי חודש..
אני רק אתמול שיצאתי הביתה קיבלתי סוף סוף את התג של הגדוד שלי!!!
דוכיפת זה לא סתם...
ואם לא דוכיפת אז חרוב ואם לא אז כלום
מי שצריך משהו שיבוא אלי לאיסי 156842827
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2005, 13:49
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "[font=Verdana]אם תוכל להביא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scylla
אם תוכל להביא איי סי קיו זה יהיה יותר נוח אבל אני אשאל גם כאן.

מבלי לפגוע בבט"ש, תוכל בערך להגיד לנו עד כמה "אקשן" יש בגדודים?
למה אתה מתכוון כשאתה אומר אקשן? מעצרים? יש, ירי? יש, בקת"בים? יש התפרעויות? יש
אני לא אומר את זה בתור ילד מפגר שרוצה להרוג ערבים, אלא בתור מלש"ב שרוצה לדעת לגבי השירות שלו, עד כמה טוחנים אותך, עד כמה יש תורנויות כמה זמן חופשי, מה עושים בו וכו' וכו' וכו'. בתקופת הטירונות, אימון מתקדם, כמובן שיש טחינה של תורנויות, כמעט אין זמן חופשי, ואתה נטחן פיזית, במסלול, הטחינה יורדת, יש לך פול זמן פנוי, יותר חופש וזמן עם החבר'ה, בותיקות, ירדה הטחינת צעירות, אבל עדיין לא אומר שיש שוויון בין הפז"מ, לא תראה אחד מ"א (מחזור אחרון) עושה כלים במטבח, כאשר אחד שרק הגיע לותיקה ישב בסתלבט במועדון..
פשוט זה קצת כואב בלב לעבור הכשרה כ"כ ארוכה מבלי יכולת לנצל אותה.

עוד כמה דברים, אם אני לא רוצה לצאת לקורס חובשים וזה ממש ממש ממש לא הכיוון שלי, יכולים לאלץ אותי? לא, לא יחייבו אותך, מאחר ואז רוב הסיכויים שאתה תיכשל, וזה יהיה ביזבוז הקצאה..

ויש לך מושג כלשהו לגבי כל השינויים שהולכים להכנס לתוקף בחטיבה? (או החטיבה החדשה...) אין לי מושג, מה שאני יודע, שזה מתקדם, כבר החליפו מפקד לאגד, ובטקס כומתה שלנו כבר סיפרו לנו זה יהיה כנראה כומתה צהובה, עם שם של משהו שקשור לאריות, סגנון כפיר או משהו כזה..

ובכלל ספר על החיים בדוכיפת אני אשמח! אמממ, טירונות ואימון מתקדם, זה כמו בכל גדוד חי"ר, אני מאמין שיש פה מספיק אינפורמציה על השלב הזה, בתקופת המסלול כשאתה בקו, אתה תופס קו בתור התחלה, עם הרבה שמירות, אל תתן לזה לשבור אותך, יש מחסום אחד, ועוד כמה עמדות, שבוע אחד המחלקה שלך אחראית על השמירות, שבוע אחר המחלקה שלך על הפעילויות (מעצרים, מארבים, תצפיות, צ'קפוסטים, סיורים), ומחלקה שלישית בבית.., אתה עובר ת'תקופה הזאת, ועולה לותיקות, שם הם בקווים יותר חמים, יותר פעילויות, פחות שמירות, או שאתה יוצא למכים קצונה ואז זה כבר סיפור אחר :>, מקווה שעניתי לך

ישן 07-11-2005, 14:34
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "כן אתה עזרת לי המון! לגבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scylla
כן אתה עזרת לי המון!

לגבי מ"כים וקצונה... אם תוכל לפרט זה גם יעזור, לא צריך בהרחבה.

למשל כל מ"כ הוא מ"כ בהתחלה של טירונים? לא חייב להיות, אם הוא יוצא מכים מוקדם, אז רוב הסיכויים שכן הוא יהיה מ"כ של טירונים, אך הוא יכול לעלות ישר לותיקות למשל ולהיות שם מ"כ, או פשוט סתם מוכשר 08.. והאם מ"כ יוצא לפעילות מבצעים בתור מפקד כיתה אכן המ"כ יוצא עם הכיתה שלו לפעילויות בתור מ"כ.. והוא מוביל אותם תלוי באיזה פעילות הוא יוצא, יש פעילויות שהוא מוביל אותם, ויש פעילויות שצריך נוכחות של קצין, שהוא מוביל אותן.. וכו' או שהוא פשוט כל כמה זמן מקבל מחזור טירונים חדש? יש כאלה שמסיימים מסלול עם החיילים שלהם, ואז נגיד יורדים מחזור, למפל"ג או לסמ"חים..

כנ"ל קצונה...

ועוד שאלה, בעקרון מי שמצטיין בגדודים, איזה אפשרויות \ צ'ופרים \ הטבות יש לו? יש קורסי צ'ופר, כגון צניחה,סמ"בים וכל מיני קורסים שלא עולים לי לראש..הכוונה האם יש מחס"ר או משהו בסגנון, אין מחס"ר או שמתחשבים יותר ברצונות שלו לגבי המשך הדרך, קורסים כאלו ואחרים וכו' וכו' וכו'.. ברור שמתחשבים ברצינות שלו, וברמת ההשקעה שלו, ובהתאם הוא יקבל מה שהוא ירצה במידה ויגיע לו..

ישן 07-11-2005, 14:45
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Scylla שמתחילה ב "חחח איך אתה מספיק לכתוב כ"כ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scylla
חחח איך אתה מספיק לכתוב כ"כ מהר?

אני רק עושה ריפרש וכבר יש תשובה.

לגבי הטירונות... רציתי לדעת איך רמת ה"טחינות" כלומר תורנויות תיזוזים ללא מטרה בערך, לעומת רמת ההכשרה המקצועית כלוחם - לימוד על נשק, מטווחים כל מיני אימונים וכו'.

הכוונה עד כמה אני אצא עם ידע והכשרה לעומת עובד פשוט

ראית מה זה? רפלקסים של עכבר
בעקרון זה מתחלק, כל יום יש תורנים אחרים לרס"פ שהם אחראים על הנקיון וכל המסביב, ומטבח, שהם אחראים, על המטבח
ותוך כדי לומדים ומתמקצים על הכל, ויורדים לשטח ואנערף, לא זוכר כבר כמעט חחחח
קיצר, יש הרבה לימודים, ומטווחים, ושטח, וכל הבלאט הזה :>

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר