לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2005, 13:40
  מוחמד דחלאן מוחמד דחלאן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
מה ...הבדיחה שלי לא הצחיקה אותך ?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי lirAn29 שמתחילה ב "יש לך בעיה בהבנת הנקרא כנראה,..."

אספר לך עוד אחת :
יהודי אומר לפועל שלו הערבי , אני נוסע לעסקים לניו יורק ולוקח אותך איתי .
הערבי לא מאמין , בחיים לא היה בניו יורק ,
רץ ומספר לכל הכפר שעוד מעט יסע לניו יורק
עושים לו חאפלות כל הלילה ונפרדים לשלום.
בדרך לשדה התעופה , היהודי אומר לו : סליחה יא עמי , המכרז בוטל ואין נסיעה לניו יורק.
מה יעשה המסכן , עשו לו חאפלות ונפרדו ,איזה פאדיחה .
התפלח לבית שלו ונשכב מתחת למיטה .

אחרי יום מתחת למיטה , הגיעה האישה עם המאהב , ובאמצע נפל המאהב ליד המיטה .
ראה אותו הערבי ואמר לו :
חכה יא מניאק , חכה שאחזור מניו יורק , תראה מה אני אעשה לך .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2005, 08:40
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תגובה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "גועל נפש של אשכול"

הפורום הזה הפך למקום מרבצם של חדלי אישים קיקיוניים.

ת:זאת הסיבה שאתה כאן? אגב , חדלי אישים קיקיוניים , אלה חדלי אישים שקומתם נמוכה , או שהם חדלי אישים באופן קיקיוני?- כלומר לא ממש חדלי אישים. שימוש במילים גבוהות כדי להראות שאתה חכם לא משיג בדרך כלל את התוצאה הרצויה...

איזו טינופת אנושית רוקדת על דמו של ילד בן 13 ?
ת: כנראה שפספסת את העובדה שהנער שכיוון רובה צעצוע נגד אנשי הביטחון והם טעו בו וחשבו אותו לטרוריסט - לא ממש נהרג. ושנער כזה יהיה ללא ספק טרוריסט בעתיד. (לא בגלל שהוא פלסטיני, בגלל הרובה)

מה שנותר כאן הוא רק מקהלה מונוטונית של אפסים המבטאים דעות ברמת גיל הגן.

"וְאָרוּר הָאוֹמֵר: נְקֹם!

נְקָמָה כָזֹאת, נִקְמַת דַּם יֶלֶד קָטָן

עוֹד לֹא-בָרָא הַשָּׂטָן –

וְיִקֹּב הַדָּם אֶת-הַתְּהוֹם!

יִקֹּב הַדָּם עַד תְּהֹמוֹת מַחֲשַׁכִּים,

וְאָכַל בַּחֹשֶׁךְ וְחָתַר שָׁם

כָּל-מוֹסְדוֹת הָאָרֶץ הַנְּמַקִּים."

ת: אהבתי את ציטוט השיר כדי להצדיק את הנקמה שהנער הפלסטיני עתיד לעשות בכל מוסדות ארצנו..האם העקרון הזה חל גם בכיוון ההפוך? גם אנחנו ננקום בהם את נקמת דם ילדינו השפוך ונזכה ממך לשיר (כמו שרוצים חלק מהמגיבים שציינת) , או סתם החלטת ששיר מעלה את רמת התגובה שלך מרמת הגן לאיכות של כיתה אלף?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-11-2005, 10:21
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
ת:זאת הסיבה שאתה כאן? אגב , חדלי אישים קיקיוניים , אלה חדלי אישים שקומתם נמוכה , או שהם חדלי אישים באופן קיקיוני?- כלומר לא ממש חדלי אישים. שימוש במילים גבוהות כדי להראות שאתה חכם לא משיג בדרך כלל את התוצאה הרצויה...

לפני שאתה מתנשא, תוודא שאתה מבין את הכתוב.
התואר "קיקיוני" אינו מתאר דבר נמוך קומה (כפי שמשתמע מדבריך), אלא דבר בר-חלוף, זמני.
הפורום הזה הפך במה בה מגיבים בעיקר חדלי אישים קיקיוניים המשמיעים דעות טיפוסיות לאנשים בורים.
אותם טיפוסים קיקיוניים יכולים להתחלף - אין להם זהות ייחודית והם כולם משמיעים את אותן דעות באופן מונוטוני.
לא משנה מי, באופן ספיציפי, ממשתתפי אותה מקהלה מונוטונית, מגיב. התוצאה היא אותה תוצאה.

ציטוט:
ת: כנראה שפספסת את העובדה שהנער שכיוון רובה צעצוע נגד אנשי הביטחון והם טעו בו וחשבו אותו לטרוריסט - לא ממש נהרג.

נכון. הוא לא ממש נהרג. הוא רק נפצע אנושות... אני בטוח שהוא יחלים.
אגב, לניסיון לבצע כימוס של דעתך האישית יחד עם עובדה באותו המשפט ("והם טעו בו וחשבו אותו לטרוריסט") יש שם די מפורסם - דמגוגיה.
סביר להניח, או לפחות יש לקוות, שזה אכן מה שקרה, אך זו לא עובדה.

ציטוט:
ושנער כזה יהיה ללא ספק טרוריסט בעתיד. (לא בגלל שהוא פלסטיני, בגלל הרובה)

זו כבר דמגוגיה לשמה. בניגוד למשפט הקודם שלך, שהיה מקום לספק שמא הוא טעות מבלי משים לב, כאן אין מקום לספק.
מה התגובה לה אתה מצפה מילד אנושי, שחילופי אש מתבצעים סביבו ?
ללא ספק מדובר בטרגדיה. אני לא בא בטענות כלפי חיילי צה"ל, שנקטו (כנראה) בהגנה עצמית.
אם בלהט הקרב נפגע בשוגג הילד, מדובר טרגדיה.
אלא שהשמחה והריקוד על הדם מצד משתתפי הפורום הזה מקוממת.

אם נקח דוגמה קיצונית לעניין:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
לגופו של עניין כל נער בר-מצווה פלשתינאי זה פאק של מג"ב......

לגופו של עניין, כל אפס מטומטם כמו שונרא1 "זה פאק" של מערכת החינוך.
באופן היפוקרטי, צבוע, הלה מרשה לעצמו לצטט בחתימתו מתוך המקורות, בעוד הוא מפיק אמירות פאשיסטיות, ש"לא עולות בקנה אחד" (בנקודה זו המחוג במד האנדרסטייטמנט שובר את המעצור המתכתי של המידה המקסימלית ומבצע כמה סיבובים מלאים קדימה) עם ערכי המוסר של אותם מקורות.

כנ"ל הקביעה שלך לגבי גורלו הצפוי (ב-100%) של אותו הנער כטרוריסט (והפתרון המתבקש ממנה), העולה בקנה אחד עם אמירתו המפורסמת של סטאלין: "אין אדם - אין בעיה".

ציטוט:
ת: אהבתי את ציטוט השיר כדי להצדיק את הנקמה שהנער הפלסטיני עתיד לעשות בכל מוסדות ארצנו..האם העקרון הזה חל גם בכיוון ההפוך? גם אנחנו ננקום בהם את נקמת דם ילדינו השפוך ונזכה ממך לשיר (כמו שרוצים חלק מהמגיבים שציינת) , או סתם החלטת ששיר מעלה את רמת התגובה שלך מרמת הגן לאיכות של כיתה אלף?

מהתגובה שלך אני מבין שאתה לא מתמצא במיוחד (שוב אותו סיפור עם מחוג האנדרסטייטמנט) בשירת ביאליק. שוב - תוודא שאתה מבין מה כתוב לפני שאתה מגיב.

ישן 04-11-2005, 10:49
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

LOL אני מודה שלא צחקתי ככה כבר הרבה זמן...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "..."

קודם כל, תמיד נחמד לקבל הטפות על התנשאות ממי שטוען שחבורה גדולה מאוד של אנשים נותרו ברמת הגן.
למילה קיקיוני - 3 פרושים אפשריים א) קטן, שפל קומה ב) שולי ג) בר חלוף. כל שלושת הפרושים נובעים מהקיקיון המקורי- זה של ספר יונה. לא הזכרתי את הפרוש השלישי משום שלא תארתי לעצמי שהתכוונת לכך שאנשי הפורום הם חדלי אישים זמניים(באופן זמני ?) .... אתה מוזמן להמשיך ולהסביר למה התכוונת , זה באמת משעשע.

דעתי האישית הייתה שאין וודאות שהנער נהרג ולכן אי אפשר לומר שהרגו אותו ועכשיו רוקדים לו על הדם, אתה לעומת זאת החלטת להניח שכל מי שנפצע אנושות מת בסופו של דבר. זו טענה רצינית ומעניינת, הויתור על הובלתם של אנשים מסוג זה לבית החולים יכול לחסוך הרבה כסף לאוצר המדינה...

אני יודע שכשיהיה לי ילד אנושי, אני ארחיק אותו מכל סוג של רובה צעצוע. אני בטוח שאם חס וחלילה יתנהלו חילופי אש סביב הילד שלי, הוא ירוץ לחדר הכי פנימי בבית ויתחבא מתחת למיטה. כך נוהג ילד נורמלי שמבין שאפשר למות מאש הירי. ילד/נער מוסת שרואה כל היום את השאהידים הגיבורים בטלוויזיה ועל קירות הבית ייקח רובה דימיוני או אמיתי ויתחיל לירות, לכן אתה את הילדים שלך תחנך אחרת - בהצלחה.

אגב, יפה שטענת שאני דמגוג בגלל שטענתי שהחיילים ירו בו בגלל שחשבו שהוא טרוריסט ושזו רק דעתי האישית ואח"כ הסברת בעצמך שהחיילים ירו בו מסיבות של הגנה עצמית שיטה כזארת של ויכוח עם עצמך חוסכת לי זמן.

שונרא יכול להעיד בעצמו על מה שכתב. אני רק יכול לומר שזה משפט מתוך בדיחה ידועה ושצריך לראות אותו בהקשר של תשובה למתחזה-למחבל, אני חושב שאם תשאל אותו הוא יהיה נגד רצח המוני של פלסטינאים.

הסיום שלך באמת משעשע, אין ולו אידאולוגיה אחת. פאשיזם , קומוניזם, ליברליזם או אפילו קפיטליזם אנרכיסטי שאי אפשר להצדיק באמצעות התנ"ך.. אז אתה מתיימר לקבוע באופן סופי שדעתו של שונרא סותרת את "ערכי" המקורות..

נ.ב.
לא רק ששימוש במילים גבוהות כמו קיקיוני ומונוטוני כדי לשדרג את הכותב , אינו מעיד על חכמה יתרה. גם זה שתכתוב שלא הבנתי את השיר לא ממש יסייע לעניינך. אני ממליץ לנסות ולשפר את הטיעונים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר