לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2004, 20:06
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
מידע רכישות באתר "פומפה" - שימו לב

אהלן
הייתי רוצה להזהיר אותכם ברכישת מוצרים באתר האינטרנט "פומפה".
מעשה שהיה כך היה. ראיתי פירסום ב"זאפ" לכרטיס זיכרון בנפח 256 מגה מסוג קומפקט פלאש של היצרן PQI .
ניגשתי לחנות ברחוב עוזיאל 1 ברמת גן. המוכרת היתה מאד חביבה והיעוץ של אחד מהמוכרים היה נפלא , באמת.
לכן רכשתי גם מטען סוללות וקורא כרטיסים . סה"כ רכישה של כ-500 שקלים מדגיש כ-500 שקלים.
נסעתי שמח וטוב לב הביתה ופתחתי את כרטיס הזיכרון מעטיפתו המקורית, בתוך קופסת קרטון יפה עם חלון המאפשר לראות את הכרטיס בלבד. להפתעתי בתוך האריזה המקורית , במקום המיועד לקופסת הפלסטיק אשר הכרטיס חייב ליהיות בתוכה , ריקה , אין קופסה . על פי הוראות היצרן אין אחריות על הכרטיס אם הכרטיס לא בתוך הקופסה המיועדת לכך . לידיעתכם, למרות זאת "פומפה " מתפארת ב-3 שנים אחריות על הכרטיס . מייד צילצלתי לחנות לשטוח בפניהם על המימצא או נכון יותר על חוסר המימצא. אומר לי אחד המוכרים כי אם אני רוצה את הקופסה עלי להוסיף עוד 10 שקלים. כל טענותי כי זו אריזה מקורית וחסרה שם הקופסה ענה לי הבחור שהוא מרגיש נעלב מאחר ואני מציג אותו כגנב , רחמנא ליצלן . ביקשתי שיפתח אריזה אחרת ויראה אם יש בה קופסת פלסטיק . הוא ענה לי שהוא לא פותח אריזות מקוריות משום שאף קונה לא יקח מוצר אשר אריזתו נפתחה. עברתי במהלך היום מספר חנויות צילום בתל אביב וביקשתי לראות אריזה זהה לשלי, בכולן ללא יוצא מין הכלל היתה קופסת הפלסטיק . עלי לציין כי היו הרבה חנויות אשר הציעו להזמין עבורי את הקופסה ללא כל תמורה וכל זאת למרות שלא רכשתי אצלן מוצרים בכ-500 שקלים. אל תצאו מהחנות לפני שפתחתם את אריזתו המקורית של מוצרכם ובדקתם שלא חסר כלום .
ראו הוזהרתם מ"פומפה" .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר