לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2004, 20:13
  liron1988 liron1988 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שאלה חשובה מאוד

טוב אז זה סיפור קצת מסובך אבל למי שיש כוח שיקרא בגיל 12 הייתה ילדה שכתבה לי ולעוד שלושה חברים מכתב
אני יקצר טיפה ובמכתב היה כתוב להגיע למקום במקום היא רצתה שנשכב איתה כן כן כמו שזה נישמע אנחנו בתור ילדים קטנים
לא ידענו מה לעשות הלכנו הביתה יום למחרת היא שוב כתבה מכתבים לארבעתנו מכתבים פחדנים וזה תבואו גם היום קיצר באנו
ואני נגעתי לה בחזה מכל הסיפור הזה אחרי כמה זמן ניפתחה חקירה וכו` וכו` ואז היה משפט במשפט אני הייתי נאשם מספר 4 כיבכול המאושם הכי נמוך
והייתי מואשם רק במעשה מגונה סטטוטרי מה שאומר שהילדה הסכימה אך החוק אינו מאפשר הסכמה כי היא קטינה למרות שהיא הייתה יותר גדולה ממני
בחודשיים ככה אבל זה החוק במשפט השופטת החליטה שלא להרשיע אותי אבל בגלל שלא הורשעתי נישאר לי רק רישום פלילי 5 שנים
ואלחר מכן הוא נימחק ואף גוף לא יכול לראותו אני היום ב16 וחצי קרוב לצו ראשון ומן הסתם הצבא יודע הכל וממש ממש חשוב לי להתגייס אני נער
באמת בעל מוטבציה חשובה לי המדינה הזאת אני אוהב תמדינה הזאת וטעות קטנה שכל בנאדם עושה ולא משנה מתי בתור ילד בתור נער בתור מבוגר כל אחד טועה
וזה לא שזה היה במכון כדי לעשות משהו רע פשוט לא ידעתי את החוק ילד קטן משהו חדש סקרנות עכשיו אני רוצה לדעת מה להגיד בצו ראשון כמה זה ישפיע
כדי שאני יגיע לטייס או אחת מהסירות במידה ושאר הנתונים שלי יתאימו באמת זה חשוב לי
תודה לעונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2004, 12:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מה פירוש המושג "לנדב" כהגדרתך ..?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "ממש לא לשקר, לא יודע איך הבנת דבר כזה"

עקרונית במבדקים כאלו או אחרים אתה נשאל באמצעות שאלון , תחקיר , פסיכולוג וכ"ו ..
ישנם מקרים שהם מנסים להוציא ממך תשובות מאוד ישירות ..אז בעצם מה שאתה אומר:
שאתה נשאל שאלה ברצונך להסתיר את תשובתה אז אתה לא "מנדב" את התשובה.. {מקווה שהבנתי נכון} ..ואם זוהי כוונתך הרי שמדובר גם בשקר ..
ובקשר לעידו די ברור לי שלזה הוא התכוון .. אני חשבתי ומקווה שאני טועה שהוא גם התכוון למה שאתה גרסת בדיון זה .. מה שלדעתי ונסיוני מוטעה לחלוטין ..!
התותחן במי"ל ומנהלו הנכבד די בוגר ביחס לשאר האנשים כאן אז בטוחני שהוא הבין אותי נכונה ..!!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 30-11-2004 בשעה 13:06.
ישן 30-11-2004, 13:08
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
עברתי את לשכת הגיוס לפני שנים רבות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מה פירוש המושג "לנדב" כהגדרתך ..?"

ואני חייב להודות שאני לא בדיוק זוכר מה שואלים שם. יתכן גם ששינו קצת את השאלות. נניח שהיא שואלת אותו אם יש לו עבר פלילי, הוא כמובן יאמר שכן. אם היא שואלת אותו אם יש לו רישום פלילי, או תיק פלילי - הוא צריך לומר שלא, משום שבאמת אין לו. הרישום, לפי מה שהוא אומר, נמחק. אין סיבה שיאמר לה "אין לי רישום פלילי, אבל היה לי בגיל 12". זה לא רלוונטי, והיא לא שאלה אותו בכלל.

מעבר לכך, אני לא מאמין שרישום מהסוג שהיה לו בגיל 12, לפחות איך שהוא תיאר את העניין, יכול להשפיע לו על השיבוץ. אבל בשביל זה הוא חייב לדבר עם מישהו שמתמחה בתחום, ולא להסתפק בתשובות שלנו.

ישן 30-11-2004, 07:40
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר יקר מ"ס דברים לי אליך ..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "אם הרישום הפלילי נמחק אחרי 5 שנים,"

ראשית כול לידיעה ולידיעת שפינוזה היקר ..
רישום פלילי אינו נמחק אף פעם !!!!!!
לאחר שנסגר לאדם תיק פלילי נשאר הרישום פלילי הדרך היחידה להעלימו מקורות חייך היא דרך דיון בבית משפט באמצעות עורך דין כמובן ..
ושנית :
אתה מדבר כאן על חוויה שעברה עליך ומדבריך ניתן להסיק שאתה מתנצל על הדברים ..
אל תשקר לעולם לשלטונות הצבא ..!
איך שלא בוחנים את זה הם יעלו עליך בסופו של דבר אם לא בתהליכים הראשונים של הגיוס אז במקום שתהיה משובץ אליו ..
פרט חשוב :
למפקדיך שמורה הזכות תמיד אבל תמיד לדרוש את תיקך האישי כולל הפרטים על קורות חייך לפני הגיוס ..ממשטרת ישראל משרד הבריאות וכ"ו
אני מקווה שתשקול צעדך בחוכמה .. ותבין שאין ברירה אלא לומר את האמת ולהתמודד עם ההשלכות כמו גבר

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 30-11-2004 בשעה 07:47.
ישן 30-11-2004, 14:54
  liron1988 liron1988 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
תודה לעונים קודם כל ולכל מי שאמר שרישום פלילי אינו נמחק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "שאלה חשובה מאוד"

קצת התעיינתי בחוק וככה בגלל שאני קטין ויצאתי ללא הרשעה לאחר 5 שנים מתום המשפט הרישום ימחק כאילו לא היה כלום
כדי למחוק את הרישום מוקדם יותר לדוגמא עכשיו אני יכול להגיש בקשת חניניה לנשיא ואם היא תאושר אז הוא ימחק

הוספתי גם טבלה שכל מקרה לגופו בנוגע להשיינות רישום פלילי

חישוב תקופת ההתישנות
(סעיף 14 לחוק המרשם הפלילי ותקנת השבים, תשמ"א - 1981)
גזר הדיןתקופת ההתישנותמועד תחילת תקופהבגירלא הוטל מאסר7 שנים מגזר הדיןתקופת ההתישנות מתחילה מיום גזר הדין.
אם היה ערעור - העונש שעל פיו מחשבים הוא העונש בערעור.
מועד תחילת התקופה: אם העונש נשאר אותו דבר או הוחמר – מתחילים לספור מיום הערעור, ואם העונש הוקל – מחשבים לפי העונש הקל ולפי גזר הדין הראשון. מאסר עד שנההתקופה שהוטלה ועוד 7 שניםמאסר עד חמש שניםהתקופה שהוטלה ועוד 10 שניםמאסר עד שבע וחצי שנים התקופה שהוטלה ועוד כפל התקופהמאסר עד שבע וחצי שנים התקופה שהוטלה ועוד כפל התקופהמאסר מעל שבע וחצי שניםהתקופה שהוטלה ועוד 15 שניםקביעה שהנאשם לא מסוגל לעמוד לדיןשבע שניםקטיןלא הוטל מאסר3 שנים מגזר הדיןמאסר עד שלוש שניםהתקופה שהוטלה ועוד 5 שניםמאסר עד חמש שניםהתקופה שהוטלה ועוד 7 שניםמאסר למעלה מ-5שנים התקופה שהוטלה ועוד 10 שניםקביעה שהנאשם לא מסוגל לעמוד לדיןשלוש שנים*במקרה שבו יש רישום "ללא הרשעה" אין כלל תקופת התיישנות, והרישום נמחק כעבור 5 שנים.
ישן 01-12-2004, 09:11
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

לאחר בירור מעמיק בעניין {ואין ספק שמגיעה לי על כך טפיחה על השכם ..}
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי liron1988 שמתחילה ב "תודה לעונים קודם כל ולכל מי שאמר שרישום פלילי אינו נמחק"

התיעצתי עם מ"ס אנשים אנשי משטרה ומודעין ..
וצר לי לומר כי הרישום שלך לא ימחק לא כול שכן בשנים הקרובות ..!
וזאת לאור העבודה כי תיק הפלילי נפתח בגין עבירות מין ..
לידעתך 3 העבירות שהם בקטגורייה של החמורות ביותר וזאת עפ"י זווית ראייתה של משטרת ישראל הם:
רצח , סמים ומין ..!!
אותו גורם משטרתי שאיתו דנתי בנושא אמר לי מפורשות שבשלב זה אין מה לדבר על מחיקת הרישום ..!
שוב .. צר לי שאני איש בשורה רעה .. אך במקרה זה חשתי צורך לרדת לעומקם של דברים ..!
כפי שנאמר סייכוייך לקבל ביטול רישום ע"י נשיא המדינה הם קלושים ביותר ..!
מומלץ לך וזאת עפ"י מה שנאמר לי לשכור עו"ד לעניני פלילים ופנות לבית משפט רצוי מאוד בית משפט מחוזי באיזור מגוריך ..
ואגב .. לידיעת המלשבי"ם .. צה"ל מעביר דרישה למשטרת ישראל ובה להעביר לרשות הצבא את כול האינפורמציה עד רמת הדו"חות חנייה שלכם .. אז כול מי שאמר שאין דבר כזה .. אז הרי שהוא טועה ..!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר