לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2005, 12:13
  Kingstone Kingstone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
PayPal

פתחתי ממש לפני שבוע PAYPAL בהתחלה כPERSONAL אבל אז העברתי לPREMIUM.
משהו תרם לי לאחר מכן, 50 דולר מחשבון הPAYPAL שלו אלי. אני לא שמתי פרטי כרטיס אשראי שלי (חשבון בנק אני לא יכול כי זה מקבל רק מארה"ב) ושאני מנסה לעשות ACCEPT לתרומה, הוא מבקש ממני לשים פרטים של או כרטיס אשראי או חשבון בנק, אחרת, אני לא אוכל לקבל את התרומה.
זה די מעצבן כי אני רק רוצה לעשות תשלומים/העברות כספים עם PAYPAL בלי שילוב של כרטיס אשראי והוא מחייב. אני מאמין שזה בגלל שרוצים לוודא שאני אכן בן אדם קיים ושאני לא מנצל לרעה ואני מבין את זה.
השאלה שלי היא, דבר ראשון, הם רק מקבלים כרטיסי אשראי של חו"ל? כמו מסטרקארד וכו'? או שאני יכול גם ישראכרט פשוט?
השאלה השניה, האם אני יכול להיות בטוח שבזה שאני אשים את המספר כרטיס אשראי שלי, אני לא יחוייב עליו? כמובן שאני לא אעשה פעולות שקשורות בכרטיס אשראי בחשבון הPAYPAL שלי אבל אני מתכוון שחברת PAYPAL מסיבה כלשהי תחייב את הכרטיס אשראי ולא משנה בכמה. שמעתי על משהו שנקרא Expanded Use Enrollment, משהו יודע על זה?

בתודה מראש,
אבירם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:25

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר