לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2005, 01:55
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
קודם כל.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "התייעצות קטנה-חברה,כן או לא?"

אם אתה לפני גיוס- תנצל כל רגע שיש לך להנות ולהיות עם חברה כלשהי.
אם אתה מעוניין באותה בחורה ולא יודע מה יתפתח בגלל הגיוס לדעתי אתה צריך לשוחח איתה על זה ולהסביר לה שאתה מעוניין מאוד בקשר אבל אתה לא יודע איך יסתדר לך לראות ולפגוש אותה בגלל הצבא. יכולים לקרות שתי דברים:
1. היא תגיד לך שלא מתאים ותפרדו כידידים או לפחות תפרדו באופן יפה
2. היא תהיה מוכנה להתפשר ולקיים מערכת יחסים איתך למרות הצבא

שוב........ אתה לפני גיוס => תנצל כל רגע שיש לך להנות ולעשות מה שבא לך עם מי שבא לך כי שתתגיס לא נראה לי שתוכל (לא שאני יודע, אני רק בן 15 וחצי )

מקווה שעזרתי!
איציק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 11:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמו שנאמר לך...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "כן,אבל..."

חשוב שתעשה איתה שיחה ותבהיר לה שאתה תהייה בקרבי ואז יש מצב שתוכלו להפגש פעם בשבועיים ותדברו הרבה בטלפון וכל מה שמשתמע מזה ולאחר השיחה אם היא תבחר להמשיך זה כבר יהיה בחירה שלה ואתה לא תרגיש שאתה חוסם אותה כי זה היתה הבחירה שלך
מבחינתך לדעתי זה יכול להיות כיף אדיר מניסיון (בתור אחד שהיה קרבי ומרוחק מהבית) לדבר עם מישהי שתעודד אותך ושיהיה לך עם מי להפגש ולמי להתגעגע חלק מחוויות החיים וכמובן אני מניח שיהיה אפשרות שהיא תוכל לבוא לבקר אותך כמו שאני מניח שההורים שלך יבואו לבקר אותך

ולכן כמו שאתה יכול להבין אני בעד שתמשיכו את הקשר כי אם טוב לך וטוב לה אל תתן לסיבה כמו הצבא למנוע בעדכם וגם אתה אף פעם לא יודע איך ילך, אתם יכולים לגלות שאתם לא מתאימים לפני הצבא בכלל וגם הצבא והגעגוע והשיחות הטלפוניות יכולות ליצור ביניכם קשר חזק שיחזיק את הצבא והרבה דברים אחריו ולכן תן לחיים (וחלק יגידו לגורל) לקבוע את עתידכם ולבינתיים כמו שאמרו תהנה מהזמן שנשאר

בהצלחה וגיוס נעים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-11-2005, 14:08
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
או-או כמה שכן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "התייעצות קטנה-חברה,כן או לא?"

הספקתי להיות בשני הצדדים.
חייל קרבי - שהחברה שעוד לא התגייסה (ובשלב יותר מאוחר - התגייסה אבל ג'ובניקית)
וגם אזרח - שהחברה שלו בקרבי.

אז, אני אכתוב את שני הצדדים.

כשהייתי בקרבי הייתה לי חברה לזמן ארוך (קצת מעל שנה). כל פעם שסגרתי (ואלוהים ואני יודעים שסגרתי. - ורק אני סגרתי. לאלוהים היו הקלות ת"ש אז הוא חזר כל שבוע) - זה היה הרבה יותר קל לדעת שכשאתה חוזר אתה לא חוזר למיטה ריקה אלא אתה חוזר למישהי שאוהבת ומחכה לך. זה הרבה יותר קל שיש מישהי מיוחדת שאתה יכול לשתף אותה בחוויות שלך (שאת חלקן - היא לא תבין במלואן, אבל לא נורא)... הרגשה מדהימה.

עכשיו בתור אזרח, כשיש לי חברה בקרבי, אני מחכה מינימום שבועיים עד שהיא יוצאת הבייתה.
זה לא קל. והגעגועים הם רבים. אנחנו מדברים כל יום כמה וכמה פעמים בטלפון אבל עדיין... זה לא כמו שהיא איתי. אבל, כשאנחנו נפגשים ואני רואה את המבט בעינים שלה, מחבק אותה, מריח את השיר שלה... זה שווה את זה.

לא כל קשר יכול לעמוד בתנאים האלה. זהו מבחן ורק קשרים חזקים יעברו אותו. אתה תראה, שבזמן שאתה בקרבי, לשחברים שלך בקרבי יהיו חברות וחלק מהקשרים האלה לא יחזיקו מעמד.

בשורה התחתונה, אתה באמת חושב שעכשיו אתה תהייה 3 שנים ללא חברה? אתה באמת חושב שאתה יכול להכתיב ללב שלך לו"ז?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-11-2005, 18:56
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
אממ...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "מה הבעיה אצלך?"

כמה דברים...
מן הסתם,חברה שלי,ולא לראות אותה שבועיים ואפילו יותר זה בוודאי יגרום לגעגועים וכל מיני דברים כאלה...ואני,אני רוצה להיות ממוקד,מפוקס במטרה שלי-בצבא!
אבל מצד שני,כמו שחלקכם אומרים,לחזור בשבת הביתה לחיקה של החברה,לחיבוק החם,למגע המלטף,לחוויות שאני אספר בלי סוף....
אני חושש שלמרות שעכשיו היא מראה שהיא לוקחת את זה בקלילות אז זה כן ישפיע באיזשהו מצב...
היא עכשיו רואה אותי,היא עוד לא "עמדה במבחן" של לא לראות אותי זמן ארוך יחסית,ואני חושש שזה יפגע בקשר...
בקיצורררררררררר חבר'ה אני רוצה להיות רק איתה וזהווווווווו!! חחח שתבוא איתי לצבא שתישן איתי באוהל!{חבל שזה לא אפשרי חח}
אין מה לעשות,נכון שיש מה שהלב אומר,אבל כשמגיעים לרגע ש-3 שנים אתה צריך לשרת בצבא ולא לראות הרבה בית,ואני מדבר על שירות קרבי,אז יש גם רציונאל והיגיון...
אני חושב שאולי הכי טוב שננסה,נראה מה קורה,למרות הכל..
יילך,אז וואלה הצלחנו!
לא יילך,אז לא נורא...

לא ככה?!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר