לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2005, 19:39
  just just אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
כבר לא יכול... מרגיש תקוע במקום!

אז ככה.. לפני דיי הרבה זמן (חצי שנה בערך.. אני לא מאמין שזה כבר חצי שנה!) התחלתי לדבר עם מישהי שפגשתי. פגשתי אותה כשהייתי עם חבר שכבר הכיר אותה, וזאת הייתה ממש שיחה קצרה, היי וכאלה.
אבל הרגשתי משהו מיוחד לגביה... היא מאוד עניינה אותי. אז אחרי כמה זמן ביקשתי את האייסיקיו שלה והתחלתי לדבר איתה באייסיקיו. מאז אני מדבר איתה ככה מפעם לפעם, שיחה פעם ב- , היו תקופות שבקושי הייתי מדבר איתה. מאז ראיתי אותה אולי איזה 3 פעמים (כן אני לא רואה אותה הרבה, בכלל, אנחנו משני בתי ספר שונים), אבל בכל זאת נשאר לי הרבה עניין בה. אני לא יודע איך, לא קרה לי דבר כזה אף פעם.
האמת שיש עוד משהו מאחורי זה. קצת אחרי שהתחלתי לדבר איתה, היא שלחה לי את הבלוג שלה, ומאז איך אני אגיד "שכחנו" את העניין, או יותר נכון היא שכחה. אני עקבתי אחרי הבלוג בעקביות, וגם גיליתי בדרך-לא-דרך דברים מאוד מעניינים עליה, שבואו נגיד לא הייתי אמור לדעת.
אז ככה איכשהו "נתפסתי" בה, ואני לא יכול לעזוב. כל הזמן אמרתי לעצמי (ועוד אומר) איך זה קורה לי, להרגיש משהו כלפי מישהי שאני בקושי רואה. אני כבר לא יודע *מה* אני מרגיש כלפיה. אבל זה לא סתם משהו... זה משהו יותר חזק.
הבעיה היא שאני לא יודע אם היא מרגישה משהו לגביי... אין לי מושג. האמת שקשה לי להאמין שהיא מרגישה, כי אנחנו בקושי נפגשים. בהתחלה ניסיתי ליזום איתה פגישות, והיא נענתה בחיוב אבל בסוף זה לא יצא, היא לא יכלה בסוף. ומאז לא ניסיתי ליזום עוד פגישות.

עכשיו הגעתי למצב שאני מרגיש שאני ממש ממש דורך במקום. אני מרגיש שאני חייב להתקדם במשהו, איכשהו. או לסיים את מה שקורה רשמית, לגמרי, או להתקדם הלאה.
האמת שבזמן האחרון התחלנו לדבר יותר באייסיקיו, אבל פשוט נ-מ-א-ס לי מלדבר באייסיקיו! כמה כבר אפשר לדבר באייסיקיו?! אני עדיין לא מבין איך הגעתי למצב כזה...
בבקשה, אני חייב עזרה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר