לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2005, 15:49
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
תקופה קשה

חלק קטן מאוד מכם יודעים מה אני עובר בזמן האחרון-רוב הדברים אני מעדיף שישארו ביני לביני....
חלק מהדברים אני יכול לפרט עליהם (והם לא מעטים)-דבר ראשון-בעיות עם ההורים-הם חושבים שהם יודעים יותר טוב ממני כל דבר!!!! זה מעצבן, מעיק, ועושה לי רע בכל המובנים השלילים (אני ניהיה אלים יותר מתמיד, אני מתרגז מהר, וכו'....
אבל הדבר הכי גרוע שזה עושה לי-זה משפיע עלי במובן הלימודי והבריאותי.
מובן לימודי-אני מיואש מהלימודים-אין לי כוח ללמוד, אני "מבריז" משיעורים.....
מובן בריאותי-אני ניהיה חולה מהכעס, אני חלש נפשית, אני כבר חסר כוחות להמשיך ללמוד, אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי.
אני מרגיש שאם אני לא אשתנה אני אפגע בעצמי באופן בלתי היפך.
אני מנסה להתשתנות-זה לא שאני לא מנסה.....
אני רוצה להשתנות אבל אני פשוט לא מצליח.

וכל הקטע הזה מגיע בזמן הכי לא טוב-בזמן יום ההולדת שלי-9.11.....
ביאוססססססססססססס

נערך לאחרונה ע"י אליאור15 בתאריך 06-11-2005 בשעה 15:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2005, 16:07
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "תקופה קשה"

היי אליאור!
מישהו אמר לי פעם ממש ממש לא ממזמן נקודה נורא חשובה "השינוי הכי עיקרי בחיים שלנו בא מבפנים",אז גם אם תכריח את עצמך לא תוכל להשתנות.זה ייקרה ברגע הכי בלתי צפוי "החללית" "תנחת" על הראש שלך ואז תראה דברים בפרספקטיבה(נקודת מבט) שונה.
אני שמחה להגיד לך שזה בין הדברים שהבנתי השבוע עכשיו אני אעבור איתך את אחת אחת הבעיות.
ככה:
הורים-וואי זה נושא שאי אפשר לפתור אותו בכלל!הורים תמיד יהיו הורים,הם תמיד יחשבו שהם יודעים יותר טוב,ולפעמים זה יהיה אפילו נכון,הם ינסו לפתור דברים-לא שזה יילך להם(לא נורא) אבל בסוף היום כשתבוא הביתה האנשים שהכי בעולם יאהבו אותך יהיו ההורים שלך.שמע,אני נולדתי למשפחה רבת בעיות,כאבים וכעסים. ההורים שלי הם הכי הדבר הכי יקר לי בעולם אני לא רואה את החיים שלי בלעדיהם.אפילו אם זה אומר שהם מציקים לי ומכעסים אותי נורא!בסופו של דבר אני אוהב אותם עד מוות עד כמה שהם יהיו צודקים,תדע דבר בחיים אבל בחיים לא תוכל להגיד לאימאאבא "אני יודע יותר טוב ממכם" כי אתה לא ,הם יודעים הרבה דברים מהתקופה שלהם לא מהתקופה שלנו אז אין לזה בדיוק פתרון אלא לחכות שהכעס יעבור.
לימודים-הייתי כמוך אבל בכיתה ח' עד שהחטיפו לי סטירה מצלצלת בלחי שהייתה בשבילי השעון המעורר שלי נקרא לזה ככה,זה היה משהו קשה ,הייתי מבריזה ,תלמידה פשוט פשוט גרועה ולא היה אף אחד איתי זה היה נדמה כאילו כל העולם הפנה את גבו אליי וככה זה היה .עד ש...בבוקר של היום האחרון ללימודים התעוררתי והבנתי שכל מה שעשיתי היה לא נכון נתתי לעצמי ליפול הרבה מאוד זמן וכל מי שניסה לתפוס אותי בדרך פשוט הפניתי לו את הגב והמשכתי ליפול אז בעצם תפסתי את עצמי בשתי הידיים ואמרתי שאני יותר לא נכנעת לאפחד!אני הולכת להיות הכי בעולם עם העולם או בלעדיו.
זה מה שאתה צריך לחשוב הכי חיובי שאפשרי!כאילו אתה אחד בעולם ואין מי שיעצור אותך!נגמר אתה חזק ואתה יכול.
בריאות-הבריאות הפיזית אומרים שזה מה שחשוב לנו,אבל זה לא ,כלומר לא רק,הנפש "גוף בריא בנפש בריאה" אז נכון שחלקנו (כמוני) לא התברכו בדיוק בנפש בריאה לחלק כמוני יש שריטה עמוקה בראש ופיצול אישיות מה שאמור להפוך ליותר קלים וזה מה שזה עושה בעצם...אז בעצם תחשוב שהכל הולך להיות הכי הכי בסדר בעולם ואתה הולך לקחת את עצמך בשתיי הידיים ולהוכיח לכולם שאתה יכול!!!!!ואין מי שיעצור אותך...עייפות זה לחלשים ולא לאליאור!

מקווה שעזרתי או עודדתי אם קצת
מירי
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 06-11-2005, 16:15
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אה אחי גם לי זה קרה

אני גם הייתי מתעצבן מהר
והייתי צועק על ההורים שלי
וגם אני הייתי חושב שההורים שלי לא מבינים כלום
וגם לי לא היה כוח ללמוד בגלל המריבות אם ההורים שלי
הייתי מתעצבן מהר בגלל שהייתי אנמי (חוסר ברזל) זה מביא להתרגזיות והתפרציות עצבים
אבל בסוף לקחתי כדורי ברזל ותפסתי שכל הפסקתי לריב אם ההורים שלי
והבהרתי להם קווים בברורים שאני לא מוכן שהם יעברו אותם
וכמובן גם הם הבהירו לי קווים ברורים שהם לא מוכנים שאני יעבור אותם
הייתי רב בעיקר אם אמא שלי היום שאני מסתכל על כול הריבים האלה אני מצטער
שלא היה לי מספיק שכל שהייתי קטן וסתם הייתי רב על דברים ממש מטופשים
כמו למה היא לא קנתה לי ארטיק או על הלימודים
היום ההורים שלי הבינו שאני אחרי על עצמי ואם אני הרצה לא ללמוד אני לא ילמד
וזה גם מה שהם אומרים: "אתה רוצה ללמוד נעזור לך את לא רוצה ללמוד על תילמד"
זה לוקח זמן עד שהם מבינים את זה
היום כול פעם שיש לי מריבה אם אמא שלי אני הולך לאבא שלי ומספר לו
ואם אני רב אם אבא שלי אני מספר לסבתא שלי כאילו אמא שלו חחח
תודה לאלוהים שיש לי סבתאות
זה באמת אמור לגמר מתי שהוא על תדאג עצה שלי תנסה לחשוב
למה אתה רב אייתם מה גורם לך לריב אם ההורים שלך כול הזמן ?
איך אתה יכול להשתלט על התפרציות העצבים שלך ?
איך אני יכול להנמיך את הריבים אייתם ?
אם מי אתה יותר מסתדר ? תוכל להעזר בו כמו סבא או מישהו קרוב
חוץ מי זה אחי זה חלק מין תהליך ההתבגרות זה עובר מתי שהוא
ישן 06-11-2005, 17:18
  gal_sade gal_sade אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.05
אחי

אחי תראה.... א, אני חושב שאם יש לך חבר שאתה בקשר טוב איתו, או קרוב משפחה שאתה מכיר טוב טוב, תדבר איתם על זה, תנסה לדבר איתם והם יראו לך את המצב "מהצד" ואולי תבין דברים שקשה לך להבין מנקודת המבט שאתה נמצא בה.
ב, לדעתי כדאי לדבר עם ההורים, נכון שאתה לא בקשר טוב איתם ורק להגיע למצב שאתה מדבר איתם שיחה רצינית זה קשה, תקרא להורה שנראה לך (הבנתי שאתה רב פחות עם אבא אז לך עליו) ותנסה להבהיר לו את המצב, אם הם יראו איך אתה יודע לפרש את המצב, וכמה שאתה באמת רוצה לשפר הכל, הם גם יעשו מאמץ והכל ישתפר.

באמת כמו שאמרו מעליי, עוד כמה שנים הכל יראה שטותי...
אז לסיכום: א. תמצא מישהו לדבר איתו שיתן לך פרספקטיבה אחרת.
ב. נסה להבהיר להורים את הדרך בה אתה רואה את המצב, בלי לריב אם אתה צודק או שהם צודקים. זה קשה, אבל הם ההורים שלך, ולא משנה מה יהיה, הם רק רוצים לטובתך!
ישן 07-11-2005, 22:36
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

גם לי היה את אותה הבעיה...

הייתי רב עם ההורים שלי (גרושים) במיוחד צועק על אמא שלי הרבה כי היא נסתה להתערב ואבא שלי במיוחד ולא יכולתי לסבול את זה יותר ודווקא כל זה קרה בחופש הגדול שזה היה החופש הכי מעפן שהיה לי בחיים.... כל היום הייתי ישן ולא עושה כלום עם עצמי זה היה מן שלב כזה בחיים שאני מנסה למצוא את עצמי ובאמת הייתי צריך רק זמן עם עצמי אז הייתי כל הזמן מתרגז ומתעצבן ודווקא שהתחילה שנת הלימודים חזרתי לעצמי וזה אפילו די נחמד..
בכל מקרה אני חושב שאתה צריך לתת לדברים לקרות.. תסתכל על העבר שלך, תחשוב מה הדברים המשמעותיים שעשית בחיים ותנסה לזכור רק דברים טובים שקראו לך אפילו התקדמויות שמבחינתך היו ציוני דרך והכי חשוב זה שאל תפחד מהעתיד גם אם הוא נראה ממש לא טוב... שהעתיד יגיע אתה תהיה שם ומה שתעשה זה מה שיקבע אז הדבר העיקרי שאתה צריך לעשות זה להתכונן, לחשוב הרבה ולא לוותר כי אם תזרוק הכל לא ייצא לך ולאף אחד מזה שום דבר. וגם אם ההורים שלך מנסים להתערב אז אם אתה בוחר שלא לקבל את העצות שלהם אל תעשה את זה אבל בכל זאת תחשוב פעמיים על מה שאומרים לך גם לדעת לקבל ביקורת ולהישאר חזק זה חשוב.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר