לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 08:35
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
בושה לכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aaron 18 שמתחילה ב "חייל דוכיפת תקף צלמים"

פשוט בושה שאתם לא מתביישים ועוד אומרים שהתקשורת עוינת.
הבחור (וזאת עובדה!) כיוון את הנשק על הצלם וחבריו ליחידה כולל המפקד שלו שהיה קצין סירבו להגיד לעיתונאים את שמו וכן לא מצאו לנכון לקחת מידיו את הנשק, פשוט בושה.
הם הכניסו אותו לג'יפ ובכל זאת החייל המשיך קם וכיוון שוב את הנשק לעבר הצלם. ראו זאץ בבירור בטלוויזיה, ככה שאתם מדברים שטויות.

פשוט פושע במדים של צה"ל ואת הסיפורים על תקשורת עוינת ושל שמאלנים (הערה שממש לא מתאימה לפורום הזה שחשבתי שכותבים בו אנשים משכילים) אתם יכולים לשמור לעצמכם כי עובדה שצאו בצבא לנקוט ביד נוקשה כנגד החייל וכנגד הקצין שסרב לשתף פעולה עם העיתונאים ואף למסור להם את שמו או לקחת לו את הנשק. הקצין הזה קיבל בינתיים עונש השעיה עד לסיום החקירה וגם החייל עומד בפני עונש דומה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2005, 14:37
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עומר 18 שמתחילה ב "תגידו התחרפנתם??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עומר 18
תקשורת שמאלנית??? החייל צודק??? אתם רציניים?? אני לא מאמין שאני קורא את הדברים שלכם....

תעזבו את זה שהם אנשי תקשורת ותסתכלו מה באמת קרה פה...חייל ישראלי איים בנשק על ישראלים!!!!

אחת ממטרותיו הרבות של הצבא היא הגנה על אזרחי המדינה ושמירה על ביטחונם.
זאת אחת הסיבות שבגללם אני מתגייס לקרבי....להגן על המדינה ועל האזרחים.

אז איך את יכולים לשבת ולכתוב את השטויות האלה????

אתה תלמד שהאזרחים לא כאלה תמימים, והרבה פעמים מוציאים לך ת'חשק להמשיך ולשרת ת'מדינה, ובכלל באיזור שלהם, כמו פעם אחרונה שיצאתי הביתה בחמישי האחרון, אזרח מהישוב שאני משרת בו ושומר עליו, אשר נמצא בצמוד לרמאללה, אמר לנו שהם לא צריכים אותנו שם, שנעוף מפה, שבסוף נגרש גם אותם משם, הבן אדם צרח עלינו כמו מטורף בלי שום סיבה מוצדקת ומוקדמת, וזה הגיע עד כדי רמה שהיינו צריכים לעצור חברים אחרים שלא יתחילו לפוצץ את אוות בחור שנמצא בסביבות גיל 40-50! ועוד דוגמא, הגיע למחסום יהודי אחד דתי, שהתחיל פתאום לנסות לתקוף את המ"כ... מה צריך לעשות אז? להישאר אדישים ושיפוצץ אותנו?, כן בטח, אותי אישית לימדו, ברגע פוגעים בי או מנסים, תחזיר כפול 3 ממה שעשו לך, לא משנה מי זה, כל עוד הוא ניסה לפגוע בך!

ישן 07-11-2005, 15:32
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
בחור טיפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aaron 18 שמתחילה ב "חייל דוכיפת תקף צלמים"

טיפש לחלוטין ואני לא מאמין עוד שרובכם מגנים עליו פה בלי בושה. התקשורת מעוות לפעמים, נכון. שמאלני אני לא יכול להסכים לזה לפעמים היא ימנית ,לפעמים מרכז ולפעמים שמאלנית.

אז בלי הכללות הבחור תקף אזרחים, עיתונאים או לא, דרך את נשקו וכיוון אליהם ובלי שום קשר לידע או לא ידע.

הצלמים הגיעו בתיאום עם דובר צה"ל, אם היו בעיות או חשד לא היה צריך החייל לבצע את הפעולה נגד העיתונאים אלא הקצין שפיקרד על הכח, ורק לפקודותיו יכולים החיילים לציית, בעוד שהחייל פעל על דעת עצמו.

כמו כן החיילים בכח סירבו להגיד את שמו של החייל כולל הקצינים, קצין לא אמור להיות חבר של חייל הוא אמור להיות המפקד שלו קודם וכל ורק לאחר מכן חבר ולכן היה עליו באותו רגע לקחת ממנו את הנשק ולמסור לידי העיתונאים את שמו.

בכל מקרה נראה לכם הגיוני שגם אם העיתונאים התגרו בו, חייל יכוון נשק על אזרחי מדינת ישראל, במיוחד שאלה לא חמושים והזדהו כעיתונאים בעלי מצלמות ומיקרופונים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר