לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 10:27
  אחד ולתמיד אחד ולתמיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
מה זה שווה תגידו לי

אני אנסה שלא לכתוב יותר מדי על עצמי, מצטער מראש.

אני בן 18.
אני מתגייס עוד מעט ליחידה קרבית,
לא ממש מובחרת , לא ממש טובה , זה מה יש.

אין לי כלום בחיים , שום דבר.
מעולם לא הייתה לי חברה, זה לא שאני לא רוצה , וזה לא שלא ניסיתי. תאמינו לי שניסיתי,
אני מוצא את עצמי דופק את הראש בקיר מנסה להבין איך זה הגיוני
אומרים לי שאני "לא נראה רע", אומרים לי שלא.
בהנחה שלא משקרים לי בפרצוף אני שוב נותן עוד דפיקה בקיר ומנסה להבין מה לא בסדר איתי,
אני עד כדי כך מטומטם ? משעמם ? מכוער ? מגעיל?
כנראה שכן
אחרת לא הייתי כותב את ההודעה הזאת.
אני לא עד כדי כך מטומטם , אני יודע לזהות מישהו שנראה טוב כשאני רואה אותו ,
זה לא מי שאני רואה במראה.
אני יכול לזהות בלי בעיה אנשים שמצליחים עם בנות , או לפחות יצליחו אם רק ינסו, זה פשוט כל כך בולט למראית עין,
זה לא רק מראה, נכון - לכל בת יש את העדפה שלה.
זה אנשים "מגניבים" אנשים עם "פוזה" , או אנשים פשוטים , אנשים באמת חכמים ואנשים טובים שאני באמת מעריך.
אבל משום מה כשאני מסתכל על עצמי אני פשוט לא רואה את הדברים האלה.
מי בכלל תרצה להסתכל על אחד כמוני.
אני ההפך הגמור ממה שבן אדם נורמלי צריך להיות.
כולם משקרים לי אני לא "נראה לא רע", אני נראה על הפנים.
ותאמינו לי - זה לא שלא ניסיתי להשתנות,
גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית כל כך התאמצתי בשנתיים האחרונות של החיים שלי להשתנות, להסתכל על החיים מפרספקטיבה אחרת ,
להשתדל.
התאמצתי כל כך קשה , באמת , ניסיתי להשתנות בכל הכח שנשאר לי בעולם.
לא הצלחתי, כמו כל דבר אחר בחיים.
נשארתי טמבל אהבל שנראה על הפנים, עם כמעט בלי חברים בכלל ושנמאס לו מהחברים שמשקרים לו.
אני מצליח להבין אותם , הם אומרים לי את הדברים האלה כדי לעודד אותי.
אבל אחרי שנים שהמצב ככה אני כבר מסתכל על זה מזווית אחרת וזה כבר לא באשמתי.
כל אחד טוב במשהו
אחד טוב בלצייר, אחד טוב בלנהוג , אחד טוב לו עם בנות , משום מה גם יש כאלה שטוב להם עם בנים אבל לא נכנס לזה,
רק אני טוב בלהיות אהבל, שכל החיים רק עושה צחוק מעצמו ושלא הולך לו בשום דבר.
רק אני טוב בלהתאמץ ולהתאמץ ולהגיע לשום מקום, בזמן שאני רואה אנשים מתקדמים בחיים ומגיעים לדברים שאני לא מצליח אפילו לחלום עליהם.

אז נכון,
אני יודע מה אתם הולכים להגיד.
לא כולם מושלמים , "נכון."
בסופו של דבר כולם אותו דבר, "נכון."
אז אם זה היה כל כך נכון, לא הייתי כותב את מה שאני כותב עכשיו.
אני רק מקנא באנשים כל החיים, בשטויות שאני לא חושב שבכלל אנשים נורמליים מסוגלים לזהות אצלהם כתכונה בכלל.
אני יודע שזה משתמע כאילו אני סתם בעל ביטחון עצמי נמוך שלא רואה שום דבר טוב בעצמו,
אם הייתם מכירים אותי לעומק , לא הייתם אומרים את זה , לכן אני מעדיף שלא להכנס לזה כרגע.
אין לאנשים מושג כמה ניסיתי לעבוד על עצמי כדי להשתנות,
כדי להיות אחד כמו כולם.
נמאס לי כבר לרוץ כל הזמן, לא הגעתי לשום מקום כרגיל כמו כל דבר בחיים שלי,
סיימתי כמעט באותה נקודה שהתחלתי בה.
ואין לכם מושג כמה התאמצתי.
אני רואה אנשים שאני מכיר מצליחים להשתנות בעצמם, אני רואה את האישיות שלהם מתבלטת ואת ההישגים שלהם הולכים וגדלים,
שמח מצד אחד, עצבני מצד שני, למה לא אני למה?

המצאה מטומטמת האלוהים הזה,
לפעמים אני כבר לא יודע מה לעשות, למי לפנות.
אני מוצא את עצמי כמו מפגר ברגעים שאין לי מה לעשות בהם, מדבר אל אלוהים.
כאילו שפעם אחת בחיים שלי הוא עזר לי.
אבל אני נופל בפח שלו , ושוב פעם ושוב פעם מדבר איתו.
ואז מתעצבן על עצמי שאני עושה את זה , מה זה השטויות האלה , אלוהים , המצאה מטומטמת של בני האדם.

אין לי כלום בחיים , שום דבר.
לא הצלחתי בכלום,
בבית ספר נכשלתי , לא סיימתי את בית ספר.
סליחה , תיקון משפט - הבית ספר סיים אותי.
18 שנה של ביזבוז ,
אני עכשיו מתגייס לצבא ויודע שהנה הולכים עוד 3 שנים לפח מהחיים שלי.
ביזבוז
איזה ביזבוז
כמה התאמצתי כמה
מה זה היה שווה תגידו לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2005, 10:37
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחד ולתמיד שמתחילה ב "מה זה שווה תגידו לי"

אממממ

בנאדם שחושב שביזבז את החיים שלו זה ממש לא נכון...
קודם כל עכשיו תמתגייס שזה חוויה ענקית ותאמין לי אחרי הטירונות לא תרגיש ככה, צבא משנה אנשים ותכיר פול אנשים ופול בנות.
אם אתה מחשיב את זה שלא הלך לך עם בנות כבזבוז, אז זה לא.
לא לכולם הולך בהתחלה ויש הרבה שנפתחים מאוחר.

אני בטוח שאתה טוב במשהו..לדעתי מה שאתה צריך זה תחביב - אם זה נהיגה,גיטרה,אומנות לחימה או משהו בסגנון..תחביב .

אני בטוח שעוד חודשים אתה תשנה את דעתך.
ואין כזה דבר יחידה קרבית לא מובחרת.
כל יחידה קרבית יש לה את הכבוד והמורשת שלה.
אולי זה לא סיירת, אבל בטוח יש כבוד.

מאחל לך שירות קל ותגיד איך אתה מרגיש עוד חודש אני בטוח שתשתנה 180 מעלות לצד החיובי.

ישן 07-11-2005, 11:58
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בוא אני אסביר לך למה אני חושב שאתה טועה.

בקשר לבית הספר.
אז לא הלך לך בבית הספר. אז מה? תעשה סקר בצבא - ואחריו, ותראה כמה אנשים צריכים להשלים בגרויות בשביל לקבל בגרות מלאה. תתפלא מהמספר. לא הלך לך - תתקן את זה. וכן, זה באמת כל כך פשוט כמו שזה נשמע. אתה רק צריך נחישות.

בקשר לצבא - קרבי.
אתה חושב שאתה לא מתאים לקרבי. מאיפה אתה יודע? איך אתה יכול לדעת שאתה לא מתאים למקום מסויים - עוד לפני שאתה יודע בכלל מה זה? ולא - אי אפשר לדעת מה לפי הסיפורים של החברים שלך. הידע ההכי טוב מגיע מעשייה עצמית - לא מסיפורים.
אתה באמת חושב שאחריי כמה מאות אנשים שהיו בקרבי - אתה הראשון שחושב שהוא לא מתאים? ואתה חושב שהם לא הפכו להיות לוחמים? אם כן - תחשוב שנית. (ואם בחשיבה השנייה אתה עדיין חושב שכן - תמשיך לחשוב עד שאתה מגיע ל"לא").

חברה.
גם לי אמרו שאני נראה לא רע - ואני לא מאמין בזה. החברה הרצינית הראשונה שלי - הגיעה בגיל 19... ורק עכשיו (בגיל 22) יש לי מישהי באמת באמת רצינית.
אז "פרחתי" מאוחר. אוליי גם איתך זה אותו העניין...

בזבוז.
דבר ראשון לא היית בבית הספר 18 שנה אלא 12. דבר שני, זה בהחלט לא בזבוז. בית הספר, אם עוד לא הבנת את זה לבד - מטרתו היא לא באמת ללמד אותך דברים שלא יעזרו לך בכלום בעתיד. המטרה שלו שתסתובב עם אנשים, תיצור חברויות ויחסי אנוש וללמד אותך לחשוב (למרות שמערכת החינוך שלנו גרועה בקשר לחלק האחרון). בדברים האלה - היא הצליחה. מערכת החינוך כן הפגישה אותך עם אנשים, אתגרים ובנתה לך יחסי אנוש. וזה עוד יתחדד בצבא.

בקשר לבזבוז בצבא - "סיירת או ניירת" - זה אחד המשפטים ההכי מטומטמים שאי פעם הומצאו בצבא.
אני בכוונת תחילה לא הלכתי לסיירת (ויתרתי על יום סיירות ועל יום צנחנים/דובדבן). רציתי חי"ר. רציתי את האקשן, העשייה, התרומה - ולאו דווקא את הפוזה של סיירת. הגדודים, עושים המון. ממש המון.
הצבא ייתן לך יותר ממה שתוכל לדמיין. עד כדי כך שאני אישית הייתי ממליץ לאנשים להתגייס גם אם זה לא היה גיוס חובה. זה משנה את האופי, מקשיח אותך, עוזר בלימודים ועוד 20 אלף דברים (טוב, נו, 19 אלף).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

(בתמונה - אחד שקרבי גדול מדיי עליו...)

ישן 07-11-2005, 13:00
  OfirSoMe1 OfirSoMe1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
כמה עצות מאדם קצת בוגר

1. בחורות זה לא הכל בחיים ובטח שלא בגיל 18.
תן לעצמך כמה שנים של השקעה ותראה איך תהפוך לפרח (בעגה המקצועית - Late Bloomer).
בכל מקרה תשקיע בעצמך כל הזמן בלי קשר למצבך החברתי.
2. בצבא (ובכלל בחיים) ייפתחו בפניך המון עולמות חדשים - תשתדל להיות פתוח אליהם ותאמץ לך את המתאימים לך.
3. יש אתרים טובים ברשת בתחום הseduction, יש הרבה מה ללמוד מהם.
4. תהיה אופטימי ונחמד תמיד, ותראה איך התנהגות הסביבה תחזור אליך בבומרנג.
5. להשיג חברה ראשונה בגיל מאוחר זה אפילו יתרון (ואני מדבר על גיל 24!!!) כי הזמן שפינית לעצמך בגיל יותר צעיר להשקיע בעצמך ולא בקשר שאין לו עתיד (ורוב הסיכויים שאין לו עתיד בגיל כזה) יחזיר את עצמו מאוחר יותר.
ישן 07-11-2005, 13:11
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אחי בסוף אלוהים יתן לך

חברה שתיהיה האמא של הכוסיות
עכשיו ברצינות אחי שמתי לב שאתה רואה הכול השחור
כאילו אתה מסתכל על דברים במובן השלילי שלהם
תראה אני יתן לך דוגמה :שאמרת שכול ה 18 שנין היו בזבוז
לא הסתקלת על הצד החיובי ואמרת ואללה למדתי הרבה ב 18 השנים האלה
והיו לי אחלה חברים ואלה היו 18 שנים טובות שהכרתי מלא אנשים והיה לי הזכות להכיר אותם
אתה רואה את זה בתור דבר שלילי כאילו מה כבר היה לי ב 18 השנים האלה .
תראה גם אני לא ממש תלמיד גאון הציונים שלי הם 60-80 ועל תשאל איזה חרא אכלתי
מהלימודים שלי עזוב אחי אתה לא רוצה לשמוע את הצרות שלי חחחח
אבל מה ? אני יודע שזה קרה לי רק בשביל לכשל אותי לחיים וזהו תקופה כזאת
תאמין לי אני יכול לתבכיין פי 1000 יותר מימך על החיים אבל שטיות כוס אמק כול העולם על ה*** שלי
מה אכפת לי אם אני מקבל ככה במבחן או ככה אני יכול להראות לך אלף אנשים שלא
למדו בכלל בבית הספר והם מליונרים אחי אתה מבין הם הצליחו בגלל שהם היו בני אדם
והיה להם דרך ארץ (דרך ארץ קדמה לכול) בוא אחי אני יתן לך טיפ לחיים
"אדם מצליח ברגע שהוא שואל את עצמו שאלות על עברו"
אתה צריך להסיקמסקנות כול יום להציב לעצמך מטרות בחיים ולשאול שאלות
כמו: למה אני לא מצליח אם בנות ? למה אני לא מצליח בלימודים ועוד... ולהגיע למסקנות
ועל תגיד לי כי אני מטומטם ומכוער ולא יודע מה עוד אתה יכול להגיד
תגיד לעצמך אני אחלה גבר גבר שבגברים כך את העצות שאתה מקבל כאן
מין אנשים תאמין לי זה כמו אוצר
יאללה אח שלי אני מקווה שיהיה לך רק טוב ותעשה רק טוב לאנשים
ישן 07-11-2005, 15:18
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ואו..

לק"י

מפחידה אותי הרמה של איך הכל אצלך כל-כך שחור ולבן..יש אחד או שהולך לו עם בנות או שממש לא!בקיצור זה כל-כך לא ככה..לא הכל שחור ולבן,לא הכל נכון ולא נכון.העולם לא מורכב רק מטוב ומרע,הוא מורכב מעירבוב של שניהם,אז בבצפר לא הלך,אז אחרי הצבא משלימים בגריות,מסדרים ענינים-ואתה לא היחיד שיעשה(אם תחליט שזה נכון לך..)או עשה את זה.

בכלל חברה או שהיא מגיעה או שלא.אתה יכול להיות מקסים ונהדר ולא תהיה לך חברה..וכן,זה קורה,ואפילו הרבה.
אני מכירה אנשים יפים מאוד אבל ביישנים,ולכן קשה להם להשיג חברה למרות שכעקרון הם יכולים להשיג את מי שהם רק ירצו.

תאמין בעצמך שאתה יכול להצליח,תתמודד,תראה שבחיים יש גם ורוד,וכתום ואדם וכחול!תצא מהדכאון והרחמים העצמיים ותעשה משהו עם עצמך!

אתה יכול להגיע לשמיים-אם רק תרצה!אל תזלזל בעצמך..ואל תשנה כלום בעצמך,פשוט תבלע כל מה שאפשר מהעולם,תצא תטייל,תעשה שטויות..החיים קצרים מדי בשביל לשקוע בדיכאון..אז יאללה תרים ת'ראש וצא למסע..

ישן 07-11-2005, 15:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב, קודם כל...

אני מתנצלת אם אחזור על מה שאמרו אחרים כי אני אחרי יום לימודים ארוך ואין לי כוח לקרוא הרבה.

לטענתך אתה סתם מטומטם שאין בו שום דבר ושלא כישרוני בשום דבר מלבד לנסות ולא להצליח - אם היית אדם כזה, הקב"ה שלך והפרופיל שלך לא היו גבוהים עד כדי שהות ביחידה קרבית. אז תצא מההנחה שאתה הזאת.

דבר שני - כל חייל הוא חלק גדול וחשוב במדינה הזאת- הצבא מנסה לגמד את מי שאתה בעזרת המדים בכדי לגרום לאחדות ללא הבדלים בין החיילים - אבל בכללי -כל חייל חשוב וכל חייל תורם, אז אתה גם נחוץ לצבא ולהגנה שלנו.

עכשיו -אתה רק סיימת ביצפר, בביצפר לכולם יש סטיגמה על בנאדם ולא מצליח לו לרוב בכלום. אני מכירה מישהי מקסימה מכף רגל ועד ראש שהייתי מתחתנת איתה והנסיכה הזאת סבלה מכות,קללות,גידופים,אונס וזרקו עליה אבנים עד גיל 18 שסיימה ביצפר. כל הזמן בביצפר הזה.
מה הפואנטה שלי אתה שואל?
אתה נכנס לתקופה חדשה בחים שלך, תקופה יפה יותר וטובה יותר. האחדות והניטרול של מי שאתה והפיכתך לאחד מכולם -תגרום לך להיות אדם חדש. אם אתה מתגייס ליחידה קרבית, אתה תמצא חברים חדשים, תגובש, וברור שזה גם יעלה את הערך שלך בפני עצמך ותרגיש אדם אחר. חוץ מזה, שקורעים את התחת ביחידה קרבית ואל תחשוב שיקח יותר מידי זמן בכדי שיהיו לך קוביות בבטן ושרירים נפוחים, אז תרגיש גם יותר טוב מבחינת המבנה של הגוף שלך. בקשר לאסטטיקה בפנים ובשיער, תספורת, מעט לעשות גבות רק ניקוי -כן, הרבה בנים עושים.. והגילוח היום יומי בבסיס קרבי יגרום לפנים שלך לקבל צורה חדשה, וכשנגיע לקיץ שוב ותרוץ בשמש -תמצא גם צבע לגוף שלך. אז אומנם אני לא יודעת איך אתה ניראה, אבל אתה תיראה יותר טוב אחרי חצי שנה בצבא.

ובנאדם, תגיע לצבא בגישה של "אני יכול, אני לא פחות פה מאף אחד" ושתדע שכשיהיה לך קשה יהיו לך אחים בנפש שיעזרו וידחפו אותך קדימה -אל תוותר.

אני חושבת שאתה כן אדם חכם שבסך הכל הסטיגמות והקושי עייף אותו - ולכן אני שמחה שאתה הולך דווקא לקרבי, שם -אין שום סיכוי שבעולם שתיפול לנו מטה.

בהצלחה! {אה, ושרירים, צבע, ואסטטיקה ושלא נדבר על מדים של גבעתי, עושות את זה להרבה בנות..ואתה תמצא גם חברה, רק תחכה בסבלנות!}

תות

עריכה - שני נושאים ששכחתי להזכיר - בקשר ללימודים,הצבא גם נותן לחיילים מצטיינים אפשרות להשלים בגרויות בזמן הצבא! ואני עדה,כשהייתי לפני שנתיים בפרוייקט פגשתי חיילות, בסביבות ה200, במקום אחד -שהשלמיו בגרות בספרות. תאמין לי -אתה לא הראשון ולא האחרון שיצטרך להשלים.

ובקשר לחברה - שלא תדע כמה אני מאושרת עכשיו שאני לבד, אומנם מבחינת אהבה זה קשה כי האדם בנוי לתת אהבה וחום וזה מאוד קשה להדגיע למצב של לא לתת ולהרגיש שיש כל כך הרבה מה לתת. אבל שלא תדע כמה זה חוסך לי עכשיו, דברים שלא היה לי זמן להשקיע בהם, הייתי בהתמוטטות מבחינת זמן לא ידעתי למה לחלק את הזמן שלי כמו שצריך - ועכשיו הכל הולך לי חלק יותר. תאמין לי, עדיף את התקופה של הצבא להעביר לבד. למרות שאני בטוחה שתמצא.

בהצלחה:]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 07-11-2005 בשעה 15:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר