לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2005, 18:13
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
תשובות עם הידע המאוד מועט שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "שאלה על טאי צ'י + גמישות (:"

צ'י זאת מין אנרגיה שהגוף מקבל ע"י כל מיני טכניקות נשימה אני חושב,האנרגיה הזאת נותנת לך המון דברים,הטאי צ'י אינו רק אומנות לחימה זאת גם דרך ריפוי ודרך חיים היא מוסיפה לאיכות החיים שלך ומשפרת אותם,נהיים יותר רגועים ושלווים,פחות לחץ,פחות עצבנות. האומנות לחימה בטאי צ'י מגיעה טיפה יותר מאוחר,טאי צ'י לא עוזר בתור לחימה בשלב הראשוני,אבל אם משקיעים במשך כמה שנים זאת אומנות לחימה מעולה.שוב יכול להיות שאני טועה אני לא מבין גדול הייתי ממליץ לך לנסות לשאול אולי באתר של המרכז הישראלי לטאי צ'י או אולי בפורום אומנויות לחימה בתפוז.
שיפור גמישות אני מציע לך דבר ראשון כשאתה מתאמן על העיטות תבעט הכי גבוה שאתה יכול ולאט לאט זה יהיה יותר ויותר גבוה. דבר שני להתאמן על אימוני הגמישות שאתם עושים גם בבית.

חזרה לפורום
ישן 08-11-2005, 21:37
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "שאלה על טאי צ'י + גמישות (:"

חח אתה כמוני יש לי בעיטה גבוה אבל שפגט על הפנים - גמישות זה גנטי אז יש כאלה שזה קל להם ויש כאלה שזה קשה לאללה כמוני כמה שאני לא מתאמן זה לא הכי עוזר צריך הרבה
תעשה ככה - תשב על המיטה ותעשה שפגט ככה שב עשר דקות (תנסה) תגביר עד שתגיע ל10 דקות
אבל שיכעב לך חזק
ככה אמרו לי לעשות וזה עוזר
טאי צ'י- בטאי צ'יי אין בעיטות בכלל! בקושי אגרופים יש ואם יש אגרופים (תלוי בשיטה) זה אגרוף קל בלי כוח בכלל יש חסימות (תלוי שוב בשיטה שאתה לומד) יש מורים שלא מדגישים את הקטע הלוחמתי של הטאי צ'יי ויש כאלה שכן עם אגרופים ועוד' בכל אופן בעיטות אין שם
המטרה בעצם בטאי צ'יי זה למקד אותך זה טוב לפני מבחנים... למקד את האנרגיה שלך להרזים אותה בכל הגוף ולהגיע (לאחר הרבה זמן) שתוכל לשלוט באנרגיה הפנימית שלך שנקראת ביפנית - צ'יי
ובסינית כמו השם שלך קיי אני מאוד ממליץ ללכת לטאי צ'יי אם זה לא משעמם אותך אם זה כן אל תלך סתם כי אתה רוצה ללמוד איך לעשות משהו
תלך רק אם זה כיף! בכל אופן ממליץ מאוד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום
ישן 08-11-2005, 22:25
  matrix_a matrix_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
חבר'ה מספיק ללכלך על הטאי צ'י
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "חח אתה כמוני יש לי בעיטה גבוה..."

למי שלא יודע.
טאי צ'י פותח ע"י נזיר שאולין במקדש לפני 400/500 שנה.
הטאי צ'י הינו הצד העמוק של הקונג פו ובא להשלים אותו.
כך שמי שלא יודע קונג פו, יהיה לו קשה ליישם את תנועות הטאי צ'י בלחימה.
אבל למי שיודע הטאי צ'י ישפר את היכולת הלחימתית בהרבה מאוד.
כל המאסטרים אחרי שלמדו קונג פו הלכו ללמוד טאי צ'י, ביניהם ג'ט לי למשל.
בנוסף לזה הטאי צ'י עובד עם צ'י קונג במקביל שזה חיזוק אנרגייה בגוף ובמכות.
כך שמכה עם אנרגייה יכולה לעשות הרבה מאוד נזק (כפי שהזכירו את ה DIM MAK באחד ההודעות)
בנוסף כלומד טאי צ'י כל תנועה ותנועה בפורום הינה תנועה קטלנית ביותר! אבל למי שמסתכל מבחוץ ולא מבין את היישום שלה היא נראית כריקוד.
ולמי שאמר שזה אגרוף חלש כי זה לאט, את הפורום אנחנו עושים לאט.. אבל בקרב זה לא יהיה לאט אל תדאג.. ויש בטאי צ'י גם אגרופים מכל מיני סוגים מיוחדים וגם בעיטות, אך בעיקר בעיטות נמוכות לרגליים, ויש מעט בעיטות סיבוביות גבוהות.
אני מדבר על הפורום בסגנון CHEN המסורתי. ישנם עוד סגנונות שהתפתחו שהם פחות לחימתיים
בנוסף יש חוגים שלא מדגישים את הלחימה בטאי צ'י אלא בקטע של רפואת הנפש.
חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 18:07
  matrix_a matrix_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
תקשיב גבר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "אני לא חושב בכל אופן תעשה..."

מי שלא לומד קונג פו, ולומד רק טאי צ'י. לא יצא לוחם בעשרים שנה הראשונות שלו.
ושמעתי את זה מפי הרבה מורים ומפי המאסטר שלי. תנסה ללכת קרב פתוח לפי האפליקציות שאתה לומד בשיעור, תיראה איך אתה מאבד כיוון.
ויש אומרים 3000 שיהיה כדבריך, אני עד היום קראתי ושמעתי עשרות פעמים 400, אבל זה דבר קצת שולי להתווכח עליו.
ובקשר לבעיטות, אני לא ממציא לך מהראש, אני לומד טאי צ'י צ'אן בפועל אצל מאסטר ירון בנימיני.
אבל יש הרבה סגנונות, וגם לסגנון צ'אן יש הרבה סוגים, כי היו הרבה מפתחים לכל סגנון ושינו בו כל מיני דברים. אני לומד את המסורתי העתיק. יש בעיטות לרגליים, ויש בעיטות מסובבות לגובה הראש. ויש בירכיות, ויש בריחים, ויש אגרופים מתפרצים, ויש מכות יד פתוחה, ומרפקים, ומכת כתף, ויש הפלות ע"י איבוד שיווי המשקל ליריב. ועוד.
איפה אתה לומד אגב? ובהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י matrix_a בתאריך 09-11-2005 בשעה 18:16.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר