לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2004, 13:45
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
גרוע ביותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cmptrdemolisher שמתחילה ב "סוף סוף חדשות טובות :)"

מה החדשות הטובות? שסוף סוף הצליחו להצר עוד יותר את צעדי המעשנים?
נכון אז עכשיו לא ניתן יהיה להשיג סיגריות לייט. מה אתם חושבים שיקרה? כולם יאלצו לעשן סיגריות רגילות! אף אחד לא חושב שסיגריות רגילות יותר טובות לבריאות מאשר לייט

ממש במקרה החוק הזה לא פוגע בי, כי אני מעל 18, וגם מעשן סיגריות רגילות (קנט ארוך רגיל. אם מישהו תוהה) אבל מה עם כל מעשני הלייט?

אה, ואל תשכנעו אותי להפסיק משני סיבות:
1. אני מעשן בממוצע קופסא לחודש כבר שנה, ולפני כן זה היה קופסא לשבועיים, במשך 7 שנים.
2. אני מעשן למען בריאותי. כן כן, אל תצחקו! שמתי לב שכשלא עישנתי למעלה משבוע, התחלתי לסבול מכאבי גרון ונפיחות בשקדים. לאחר התיעצות עם מומחים התברר לי שהסיגריות מכילות תאים אנטי-בקטריאלים שמונעים מדלקות גרון (שלהן אני רגיש) להתפתח. מאז אני מקפיד לעשן סיגריה כל כמה ימים... אין לי חשק לשכב במטה עם גרון כואב.
אה, ואני גם נהנה מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2004, 13:52
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אהבתי את הקטע של בקטיריות :)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "גרוע ביותר"

אבל זה לא שלא יהיה לייט ....
לא קראתי את הכתבה עצמה אבל את החוק עצמו אני מכיר והוא מיושם בהרבה מדינות חוץ מישראל .

העניין הוא שלייט יכול להעיד על כך שהסיגריות פחות מזיקות כשלמען האמת זה לא נכון ! ( אגב לקחתי כמה הרצאות ב BAT כי הציעו לי לעשות חקר שוק לחברה - קינט אגב סיגריות של BAT כמו LUCKY STRIKE , PALLMALL ועוד הרבה סיגריות - השלישית בגודלה בעולם ... השנייה בעולם היא פיליפ מוריס ! והראשונה היא חברה סינית - בסין אסור לייבוא סיגריות למי שלא ידע ושוק הסיגריות שם גדול מאוד ) אז רק שתדע לך סיגריות לייט לא פחות מזיקות - לפחות עוד לא הוכח מדעית .. אלא שפשוט יש בה פחות עטרן שזה החומר המזיק בסיגרייה אבל מידת הנזק תלוייה באופן העישון ועוד הרבה גורמים .

השינוי הוא שאסור לכתוב לייט אלא פשוט יורידו את המילה לייט ויהפוך למשל מלבורו GOLD או לבן או מה שלא יהיה ( בסקוטלנד קוראים למלבורו לייט MALBORO GOLD למשל ... אסור לכתוב לייט לפי החוק )

ישן 30-11-2004, 21:31
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
אל תבין אותי לא נכון חלילה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "יש (בערך)"

אם אתה לא זוכר, בפתיל על החגיגת אני הייתי בעד ההוצאה של זה אל מחוץ לחוק וכל ההגבלות שמחילים על קטינים...
אני פשוט קטן אמונה בכל הנושא של המניעה.
כמו שאני רואה שמוכרים כמו גדולים אלכוהול לילדים וכמו שאני רואה שוטטות גוברת והולכת של קטינים בלי שום קשר לכמה מוקדנים יש בעיר... ככה אני לא רואה ילדים מפסיקים לקנות סיגריות.

כשהייתי בגרמנייה, ששם החוק הזה רץ כבר כמה שנים ישבתי בחדר עם כמה גרמנים נחמדים, ילדים בני 16 שעשנו כמו קטרים וסיפרו לי שזה לא חוקי אצלהם ואלוהים יודע איך הם השיגו את הסיגריות... לפחות תרגלתי את האנגלית שלי, אפילו אם הרגשתי כמו מאפרה אח"כ (הייתה שם מישהי שהייתה שווה את זה, אם רצית לשאול "אז למה נשארת )

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר