לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2005, 10:56
  kl4u5 kl4u5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.04
לפני שנתחיל לצחוק ונגיד "איזה מטומטם אתה"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a_g1980 שמתחילה ב "אמיול מטורף-כנסו ותראו בעצמכם!!!!!!"

אתה לא מבין שום דבר ואין פה שום קונפו (כאילו קאררטהה או יאאא) חחחח
כפי שרואים:
1. בקובץ 1- יש מלא מקורות. הורדתי פעם קובץ כזה באותו מהירות.
2. קובץ 2- חחחחחחחחחחחחחחח קטן עליי
3. קובץ 3- עבדו עליך ובגדול!!! קובץ מזויף וברור שהקובץ יוריד לך מהר... עזוב אין לי כוח להתווכח על בולשיט הזה. כי אתה אפס..
4. קובץ 4- יקח לך 3 ימים להוריד. מבטיח לך.. אני קוסם שתידע זאת!!!
5. קובץ 5- נחתה ביקום לא מהעולם הזה. אין דבר כזה או שכנראה אתה לא מוריד אותו כי לא רוצה.. מאיפה לי איך הראש שלך עובד
6. קובץ 6- זה קצת מתאים לך יותר בלהוריד במהירות כזאת וכנראה אנשים מוגבלים כמוך מורידם כל מיני שטויות במזל..

ציון סופי: 3% מתוך 100% . קיבלתה נכשל.
מקווה שהבנתה עם הראש הקטן ה- שלך..

נערך לאחרונה ע"י kl4u5 בתאריך 09-11-2005 בשעה 11:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 12:16
  a_g1980 a_g1980 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.05
KL4U5- אתה תת רמה ואידיוט,אוויל משריש שכמוך.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי kl4u5 שמתחילה ב "לפני שנתחיל לצחוק ונגיד "איזה מטומטם אתה""

קודם כל לכל האנשים פה אל תתיחסו לאדיוט הזה KL4U5 שלפי דעתי הוא באמת אדיוט ולא מבין שום דבר בשיתוף קבצים וכנראה כואב לו הלב שאחרים מורידים במהירות גבוהה והוא תקוע בטח עם איזה אמיול מאפן שיש לו,חוץ מיזה שהוא סובל לפי דעתי מחוסר תשומת לב נוראית בבית שלו לכן הוא מגיב בצורה כזאת לאנשים.

לכל אלה שרוצים לדעת באמת את העובדות על הגרסה הזאת:

1.הגרסה הזו מה שברשותי היא גרסה פרוצה= יש לך אפשרות לחסום העלאה.

2.אופן בו התוכנה מוצאת מקורות ומורידה הוא מיידי= דהיינו אתה לא צריך לחכות מספר ש כדי להתחיל להוריד במהירות גבוהה זהו תהליך שלוקח עד שעה לכל היותר- וזאת אני אומר בהשוואה ל 10 סוגי אמיולים שונים שהשתמשתי עד היום.

3.מערכת הקרדיט פה מתנהלת בצורה שונה מגרסאת אחרות- זוהי גרסה פרוצה שכן התוכנה למעשה קובעת את הדירוג של הקבצים כך שיותר אנשים מורידים ממכם קבצים בו זמנית וככה הקרדיט שלכם עולה משמעותית.(למרות שיש אפשרות לחסום UPLOAD)

4.יש משמעות רבה לקנפוג התוכנה ולמשמעות הפורטים שפתוחים שכן יש ספקי אינטרנט שחוסמים פורטים מסויימים גורמים לבעיות כמו כן למי שיודע מזה "רטיו"(היא תכונה מובנית באימיול, לפיה אתה חייב לשתף קבצים כדי להוריד) כאן בגרסה הזאת זה פשוט לא קיים אתה יכול להוריד במהירות גבוהה מבלי לשתף בכלל.

5.דבר נורא חשוב זה שרתי התוכנה שבה היא משתמשת לצורך זה מומלץ להשתמש בשרתים טובים ואמינים.

6. רשימת הקליינטים הידועים שלך מתעדכנת מיידית עם הפעלת התוכנה וממשיכה לעלות באופן משמעותי גם ללא המתנה ממושכת של התוכנה.

7. אני משתמש בתוכנה כבר כמה חודשים טובים מוריד הרבה קבצים איכותיים ונהנה מכל רגע.

8.בקיצור אני לא בא לשכנע אף אחד אני רק משתף את העובדות פה מי שרוצה פרטים יותר לעומק שישאיר מספר אי סקיו ואשמח לעזור לו.

9.אני מצרף עוד תצלום מסך מהיום להראות לכם שזה אמיתי כל העסק בניגוד לכל מה שאמר האדיוט הזה KL4U5-תאכל את הלב.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 09-11-2005, 12:58
  kl4u5 kl4u5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.04
אלוהיםםם אדירים כנראה מכים אותך הרבה בבית?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי a_g1980 שמתחילה ב "KL4U5- אתה תת רמה ואידיוט,אוויל משריש שכמוך."

אתה כנראה רוכב על החמור הלא נכון, או שהחמור הוא אתה?
נוווו בטח שם לי כ-50 הורדות ומוריד אותם אחרי שנה...
וכמובן המשחק AGE OF EMPIRE שאתה מוריד הוא פופלרי וברור שתוריד אותו מהר.ומה עם הקבצים האחרים? כולם יורדים באותו הקצב? ואם קצת מזל ומוח חסר כמו שלך לא תצליח בחיים (אבל זה כבר סיפור אחר..)
כמו שאחד אמר DCSABABA מהיר וקוד פתוח שעשו אותו מצוין.
eMule זה לשבת בחווה וללעוס דשא.
DC++ יתן לך כנפיים (רד-בול).
האמת שאתה לא יודע בכלל על מה אתה מדבר. אין דבר כזה אימיול פרוץ!!! אם אתה לא נותן "העלה" זה לא אומר שאתה תוריד מהר יותר , נקודה!
אם אתה כל כך "גאה" (-כוונה למין זכר בלבד) מה אתה משוויץ? אין לך מוח?
רוצה באמת לראות מה זה הורדה? (191קילו באייט, 105 מגה, תוך 10 דק'). אין לך אפילו! ככה! כי אין לך תקציב..
עכשיו תשב בשקט! ועדיף שיסגרו את הנושא המטמטם שעשיתה. ובכלל אם יש שאלה יש לך את האשכול.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://planet.nana.co.il/sababadc/site/html/screenshot_files/image011.jpg]

נערך לאחרונה ע"י kl4u5 בתאריך 09-11-2005 בשעה 13:03.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר