לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2005, 14:29
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אשכול נחמד - הסיפור שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "איפה הכרתם?"

כשעברתי למשרד במעלה אדומים (ואני גרה בגילה..), הבוסית שם לא הייתה הרבה במשרד וברוב הפעמים אני נעלתי.. זה היה חצי יום עבודה בגלל איזה חג (לא זוכרת..) ועליתי על האוטובוס בחזרה לתחנה המרכזית, כל הדרך ניסיתי לשחזר אם נעלתי את המשרד או לא.. בסוף החלטתי לקחת אוטובוס בחזרה למעלה אדומים ברגע שאגיע לתחנה המרכזית.. כשחיכיתי לאוטובוס ישבתי עם הדיסקמן וסיגריה.. וראיתי מישהו יושב גם הוא עם הדיסקמן וסיגריה.. הוא ישב לידי ושמתי לב שהוא לא מדליק את הסיגריה שלו, אז הבאתי לו את המצית שלי שידליק (חשוב לציין שכל אותו זמן בכלל לא הסתכלתי על הפנים שלו חח והמשכתי לשמוע מוזיקה בפול ווליום), אחרי כמה דקות ראיתי שהשפתיים שלו זזות (הוא המשיך לדבר חח), והתחלנו לשמוע מוזיקה בדיסקמן שלי.. הוא ביקש את המספר שלי..

בנתיים חזרתי למשרד לגלות שאכן נעלתי והכל במקום..

יומיים אחר כך הוא התקשר אלי ולא זכרתי מי הוא חחחח (לא זכרתי את השם..), והתחלנו לצאת..

לימים הסתבר שהוא היה שם כי חבר שלו שכח אצלו את הפלאפון והוא חיכה לו.

וגם שהכרנו לפני שנתיים והוא ירד עלי.. =\ הוא עד היום מתנצל , למרות שגם אז היה שיכור.. חח עדיין כייף לענות אותו עם זה חח

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 07-11-2005 בשעה 14:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2005, 20:19
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
זה ארוווווווווווך...אבל אחלה אשכול!

בגלל שיש לי סיפור הכרות מוזר עם החבר הראשון אני יספר אותו:
זה היה לפניי קצת פחות משנתיים...התהלכתי לי בביה"ס עם בגדים סגולים ופתאום מישהו אומר:"ילדה,איזה בגד יפה.." אחריי כמה ימים זרק לי כמה הערות מפגרות כאלה "איי,הנה הילדה שאוהבת סגול..."חחח...ואז אחריי איזה חודש הוא בא אליי והתחלנו לדבר,עברנו לאייסי,יצאנו כמה פעמים ובסופו של דבר נהיינו חברים...

את החבר השני הכרתי במסיבה באריאל {והוא בכלל מראש העין},יצאנו יומיים אחריי ונהיינו ביחד...זה לא משו מיוחד..

את זה שאחריו,למרות שלא יודעת אם לקרוא לו חבר אבל נו נגיד....אותו הכרתי באיזה יום שישי גשום של פברואר..חברות שלי שתו ואחת מהן התחילה לבכות משום מה...התפתח שם ריב ופתאום מצאתי את עצמי על הרצפה בוכה היסטרית...ואז התחלתי להעלות את הנושא של האקס, ועל כל הפרידה שלנו..ואותו בחור פשוט היה שם לידי,הקשיב לי, חימם אותי,ניגב לי את הדמעות ובסופו של הערב ביקש את המספר שלי...דיברנו איזה חודש בפלאפון ואז נפגשנו שנית...ומאז היינו יחד,לא חברים או משו...ואז צץ הסיפור עם החבר הנוכחי,עזבו אני לא יסביר-מסובך!

את החבר הנוכחי {אם אפשר לקרוא לו ככה}הכרתי באייסי,שיגע אותי,ניסה להוציא ממני מידע על חברה טובה שלי שהיא שכנה שלו...
באותו זמן שהתכתבנו חבר טוב שלו נדלק עליי ואז יצאנו איזה ערב אחד שיצאתי עם החבר שלו ראיתי אותו והרגשתי שישי ביננו משהו מוזר...ומאז דיברתי איתו על זה....לקח הרבה זמן אבל בסופו של דבר נפגשנו אחד על אחד כמה פעמים עד שיצא שנהיינו יחד....{וזה היה תהליך של איזה 7 חודשים!.}

וזה הכל...
ישן 07-11-2005, 23:32
  tomsami tomsami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
את ה"אקסית המיתולוגית" שלי

פגשתי בטיול השנתי של כיתה י'. בדיוק עברתי לביה"ס ועוד לא הכרתי אף אחד. בערב השני של הטיול כמה ילדים נחמדים(מאוחר יותר יהיו חברים מאוד טובים שלי) הזמינו אותי אליהם לאוהל... לצערי, היא גם הייתה שם.
כשכולם נרדמו יצא לי לדבר איתה קצת ומשם הכל התחיל...
האמת, היא הייתה ממש חמודה.. היה נורא קר בלילה, ירד בחוץ גשם זלעפות ואני לבשתי רק טי-שירט, אז באמצע הלילה היא העירה אותי ונתנה לי סווטשירט שלה. מוזר שנזכרתי בזה, בד"כ אני זוכר רק דברים רעים מהקשר הזה.
הקשר נמשך 9 חודשים. חוויה מחשלת ביותר.

"Alcohol, the cause of and solution to all life's problems."
Homer J. Simpson

ישן 09-11-2005, 20:07
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
קצת ארוך, אבל אם כבר- אז כבר...

טוב, אני הכרתי את החבר שלי בדרך נורא מוזרה, לפני כ-4 שנים התחלתי להתכתב עם חבר שלו דרך תוכנה שנקראת אודיגו ואיכשהו גם התחלתי דרך חבר שלו להתכתב איתו.
לאחר זמן עברנו לאייסיקיו ובמשך כמעט שנתיים התכתבנו בלי שום כוונה להיפגש- הוא היה ביישן רצח, ואני איכשהו הייתי עסקה בכל מיני קשרים מוזרים.
בחופש בין י"א לי"ב שנינו ניגשנו לפסיכומטרי והוא התחיל לצחוק שנצא לחגוג יחד את סוף הסיוט, פרט "שולי" ששכחתי לרשום, הוא למד עם הידיד הכי טוב שלי באותה הכיתה.
ברגע שידיד שלי שמע את זה הוא ישר נדלק על הרעיון שאנחנו פשוט חייבים להיפגש ושאנחנו ממש מתאימים ובלה בלה..
בהתחלה ממש התנגדתי אבל ידיד שלי שכנע אותי (חבר שלי בזמנו שיגע אותו..) ובסופו של דבר נפגשתי איתו, ישר ידעתי שיקרה משהו בינינו, כי אף פעם לא היינו ממש "ידידים" תמיד היה משהו באוויר כזה אבל לא שמנו לב לזה כ"כ, חוצמזה שגם גיליתי שהוא היה דלוק עלי עוד לפני שבכלל נפגשנו והייתה לו תמונה שלי מספר מחזור שהוא סרק.
בכל אופן, 3 שבועות אחרי שנפגשנו זה הפך לקשר רשמי, ומאז חלפו להן כבר שנתיים (7 לנובמבר נפגשנו).

מסקנה: לא צריך לחפש יותר מידי רחוק- האהבה נמצאת בד"כ מתחת לאף, רק שרובנו לא שמים לב.

ישן 09-11-2005, 20:20
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
חובשת גדודית

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amiraviv
באמת שאין דבר יותר מעניין מלשמוע איפה הכרתם את החבר\ה שלכם..
ולפעמים לחשוב אם לא הייתי הולך לשם ואם לא היה קורה ככה ואם ואם ואם..
אז יאללה תזרמו שכל אחד ירשום איפה הוא הכיר את החבר\החברה שלו\ה ובאיזה נסיבות...

לאור האשכול שפתחתי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...8857#post746953

אני לא בדיוק יודע איך לקרוא לשנינו.

אבל הכרנו בספטמבר 2001 בצבא בגדוד שריון כאשר היא הייתה החובשת שלי.
וכאשר זאת החובשת הקבועה וכל דבר זה לגשת אלייה.. נירקם לאט לאט קשר של ידידות.. (היום רוצה יותר מזה)

אז להתחיל עם חובשת באותה היחידה לפעמים משתלם

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר