לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 18:17
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
אני מסכים עם robert_n לגבי מה שהוא אמר שקשור לDIVX ויש לי משהו להגיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Neria שמתחילה ב "בעיה במערכת קולנוע ביתית"

לא שמעתי בחיים על מערכת ,ביתית, שיש שני רמקלויים קדמיים ושלושה אחוריים... כרגיל זה 3 קדמיים ושני אחוריים..., ואפשר לשמוע את זה, בכל מקרה השם של הרמקול הוא "סנטר" הכוונה ל"מרכז" ככה שכדי לקבל ממנו את המירב עדיף לשים אותו במרכז החדר (הוא עובד בעיקרון שהוא מרכז את כל הערוצים אליו, ככה שעם אתה שומע רק ררמקוליים ימניים אתה תשמע ממנו גם (חלש), ואותו דבר עם הרמקולים השמאליים אתה גם תשמע ממנו חלש) ..
לגבי המחשב שלך.. יש לך יציאות ל5.1 ערוצים? זה יעזור לנו עם תרשום את הכרטיס קול שיש לך או את סוג הלוח אם שלך וככה נוכל לדעת עם יש לך מערכת 5.1 במחשב, ועם יש לך , אז אתה צריך ללכת למאפייני קול (בהנחה שאתה משתמש בווינדוס) וללכת ל speaker settings (עם יש לך
winXp בעברית אז זה במקום שיש תמונה של שני רמקולים ) ואז ללחוץ על הכפתור הימיני ביותר
(advanced)
ואז להגדיר שיש לך 5.1 רמקולםי מחוברים למחשב , וזה אמור לעבוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 21:03
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
לפי מה אשאני מבין, המחשב שלך הוא *רק* 2.1
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Neria שמתחילה ב "שלושה חורים"

אני יתחיל מההתחלה, לחיבור רגיל של 2 ערוצים (או 2.1) אז יש יציאה אחת, ושניים לכניסות .
היציאה זה לאוזניות/רמקולים,והכניסות זה ככה שאחד מהם זה כניסה למיקרופון והשנייה זה ל line in (הקלטה ישירה) .,
כאשר אתה עולה עם מספר ה יציאות, ככה עולות מספר הרמקולים , למערכת 5.1 אחת יש 3 יציאות ושני כניסות (כלומר חמישה חורים של אוזניות מאחורי המחשב/DVD /וכו') , היציאות מחולקות ככה (כרגיל) כחול -כניסת Line in , ירוק - יציאה לרמקולים הקדמיים, ורוד/אדום - כניסה למיקרופון, שחור - יציאת רמקולים אחוריים , וצהוב - זה יציאת סנטר/באס (זה חוט טחד שצד אחד הוא לסנטר ,וצד שני הוא לבאס) . (למערכת 7.1 יש 8 חורים של אוזניות ..וכו')
ובגלל שאמרת לי שלמחשב שלך יש רק שלושה חורים זאת אומרת שהוא מסוגל בבת אחת לעבד (להוציא) רק 2 ערוצים (שני רמקולים) או 2.1 (ה נקודה 1 ,הכוונה לסאב) ,
החוט שאתה משתשמש מוגבל רק לשני ערוצים (ימין ושמאל (אדום ולבן) בגלל זה אתה שומע רק מימין קדמי, ושמאל קדמי (אתה גם שומע מהסאב כי הוא עובד ביחד עם הרמקוליים הקדמיים)
עם אתה רוצה , יש כרטיסים זולים (60 שקל) שהם 5.1 ערוצים ,וככה אתה תוכל לחבר את הרמקולים ישירות למחשב (תצתרך קצת ידע במחשבים כדי להתקין אותו ,אבל סך הכל זה באמת ממש קל להתקין)
עם אתה רוצה לשמוע ברמקולים האחרים יש אפשרות לקנות מפצלים וככה תוכל את הרמקוליים האחוריים עם הקדמיים..אבל זה לא יהיהיה אותו דבר

ואני מתאר לעצמי שמתי שאתה רואה DVD אז יש לך מכל החמש.. זה בגלל הדרך שחיברו אותו ..

בסיכום אתה לא יכול בשום אופן להגדיר למחשב שיהיה בעל סראונד (4 רמקוליים ומעלה) בלי שהמחשב בעצם יזהה שיש לו מקום לחבר 4 רמקוליים (אפשר לחבר בעזרת מפצל 4 רמקוליים אבל אז זה יהיה שני רמקוליים לימין ושניים לשמאל, וזה לא יהיה ערוץ נפרד לימין קדמי/שמאל קדמי/ימין אחורי/שמאל אחורי )

הערה: עם יש לך כניסת SPDIF ברסיבר, ו יציאת SPDIF במחשב יש מצב שיהי לך 5 ערוצים

אני מצטער עם סיכבתי אותך.. אני מקווה שאתה מבין.. עם לא תדבר איתי בפרטי/אייסיקיו ואני אשתדל להסביר לך יותר בפרטים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר