לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2005, 16:07
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מידע מאמר יום חיילות

יום חיילות

אני מביא את הסיקור הבא לפורום מאחר ואני חושב שאחד הדברים החשובים שעברתי בקשר להחלטות שלי מעתה היכן אני רוצה לשרת בא מהיום הזה.

היום הזה היה אחד המדהימים צפינו בשלל מוצגים מרשימים סרטי מור"ק וסרטי תדמית.הסיקור נועד לכלל גולשי הפורום בדגש על הצעירים שעדיין לא התגייסו.טוב אני לא אלאה אתכם במילים ואגש לסיקור.

אתם יודעים איך זה עולים על האוטובוסים בודקים שמית מי נמצא ומי לא.

וכרגיל מחכים למאחרים הכרוניים ששכחו לקום בבוקר.אחרי היום הזה הבנתי עד כמה חשוב לעמוד בלו"ז,התייצבנו כבר בשעה 7:30 בבוקר בשער בית הספר מצפים בכיליון עיניים לאוטובוסים עד השעה 8:15 לא יצאנו משטח בית הספר וכעת אנו נמצאים באיחור מטורף,מה שאומר שנוותר ביום הזה על חלק מהביתנים.טוב אז יוצאים סוף סוף לדרך ואנחנו האוטובוס האחרון שיצא ואנחנו משתרכים מאחור כאשר האוטובוסים האחרים עזבו את שטח בית הספר.

8:53-מגיעים לש.ג. ואני חשבתי שזה עוד יימשך לנצח הנסיעה המעצבנת הזאת.

אנחנו באיחור של כמעט שעה וכל הירידה מהאוטובוסים וההתארגנות לכיתות מתבצעת תחת מעטה של לחץ עצבני.נכנסים עם האוטובוס לשער וממול יש את בניין המשטרה הצבאית ממשיכים מעט ומגיעים לכניסה של חיל לוגיסטיקה.

אחרי הפסקה קצרה נכנסו לביתן חיל חימוש.הביתן עצמו מרשים ויפה וניכרת ההשקעה בו.חיילת בדרגת רב"ט מסבירה לנו על השיבוץ בחיל ובמסלולים,ועל התפקידים של אחזקה וטכנולוגיה.אפשרויות נוספות שהיא מעלה בפנינו הם פיקוד והדרכה כאשר התנאי הוא מסלול של חודש.החיילת מסבירה על הקורס הקדם צבאי.לאחר מכן התפנינו לצפייה בסרטון על טנק המרכבה.לי נראה כי היה הסרטון היה שייך למחלקת המכירות של המרכבה וניסיונות קידום מכירה.רוב התלמידים לא התענינו בחיל והם מתלחששים בינם לבין עצמם.לעניות דעתי ההרצאה הייתה נחמדה אם כי לא הכי מעניינת.

יצאנו מביתן חיל חימוש ועברנו לביתן חיל חינוך.חיילת בדרגת סמל הציגה בפנינו את תפקיד המד"ן ושלל תפקידים אחרים בחיל חינוך. הרצאה די משעממת והחיילת לא הייתה ממש נחמדה כך שזה היה פחות סביר לאוזן לשמוע אותה.

רק המצגת שצפינו בה על משטרה צבאית הייתה במעט מעניינת ונקודת האור היחידה בביתן זה.

עוברים לביתן חיל הרפואה בזריזות ובשקט מופתי.בעת הכניסה לביתן מתנוססת כתובת מרשימה ומודגשת "חיל הרפואה נלחמים על חייך".התרשמתי מהביתן בדרגת האסתטיות שהפגין לעומת האחרים.חובש קרבי כעת מרצה לנו קצת על החיל.מפאת קוצר הזמן עוברים במהירות למצגת שאליה מתלווה מוזיקת מתח ובסה"כ ביתן מרשים ויפה.

הייתי רוצה להוסיף עוד הרגשה אישית שלי שבאה בתחילת היום כאשר הינו בשלושת הביתנים הראשונים:

"רוב ההרצאות אפילו של החיילות העורפיים מעניינות ומציעות תפקידים מפתים ומסקרנים.אם עד עכשיו הייתי בטוח לאן אני רוצה ללכת ומה הייעוד שלי אני כעת מרגיש כלוט בערפל.אם מטרת היום הינה לסגור את האופציות ולהיות בטוח לאן אני רוצה להתגייס כעת אני מרגיש שנשארו הרבה רווחים והכול פתוח להחלטות".

עוברים לביתן חש"ן ,לפנינו ניצבת מדריכת שריון לבושה סרבל נומקס שמסבירה לבנות על התפקיד,לצידה עומד חייל המשרת בחטיבת ברק.בקהל אין הפעם משום מה שאלות.עוברים שוב לצפייה בסרטון מדהים ביופיו של טנקי מערכה מרכבה 3 בעת אימון מתקדם.ועוד סרט על חיסול של בכיר בפת"ח באמצעות פגזי פלאשט.

בכניסה אל הביתן ניצב טנק מרכבה 4 חדיש ואיתו לוח המסביר על נתוניו.

בעת הכניסה לביתן מוצבים כמה כלי נשק כגון מא"ג,מק"כ גלילון ואמ 4.

טוב אז כעת מחלקים את הבנים והבנות לשתי קבוצות נפרדות אחת הולכת להפסקה בת 45 דקות (הבנות) והשנייה הולכת להרצאה בבית המוזיקה

לאחר ההרצאה ויתבצע חילוף בין הקבוצות והקבוצה שהייתה בהפסקה תיכנס להרצאה וקבוצה בהייתה בהרצאה תצא להפסקה.ההרצאה היא בנושאי עקרונות הגיוס לצה"ל וצרכיו של צה"ל,את האמת להגיד לכם אני נהנה מכל רגע אני חש ביטחון רב כאשר אני יודע שכמשתמש בקבוצת פורומים פרש אני מספיק בוגר ובעל ידע כדי להתגייס לצה"ל.

ההרצאה הידועה מראש לי הסתיימה לא היו הרבה שאלות ויצאנו להפסקה נחמדה שקוצרה ב5 דקות.

אחרי ההפסקה שבמהלכה כל השכבה עשתה אמבוש על השקל"ית וקנתה שווארמה ב10 שקלים, נתכנסו בביתן תותחנים.

החבר'ה שם היו סופר גברים ומה זה נחמדים בצנחנים ובתותחנים ובחי"ר לעניות דעתי קיבלנו את היחס הכי טוב שהיה אפשר לקבל החבר'ה שם היו מאוד אדיבים.

צפינו בביתן בסרט תדמית על החיל ופעילות הכוח בגדה המערבית ועזה.

ההרצאה הייתה מאוד בסיסית שכן הקוצר בזמן מנע מן החייל המרצה להרחיב על החיל.

ביתן הבא הוא הזרוע הנוספת של חיה"א הלא היא הנ"מ.זוכים להרצאה מפי חייל שהוא מפק"צ בברקן.צופים במצגת על אופי היחידה השירות המבצעי בה.רואים סרטון ביצועים של כלי הנשק השונים בנ"מ מסטינגר ועד סוללת החץ.

במהירות הבזק זזים לביתן חיה"א והחלל.הביתן הוא המרשים ביותר בהשקעתו,ובחוץ מחכה מנוע F-100 של F-16 .נכנסים לביתן וצופים בסרט באורך של כ-15 דקות.הסרט היה מצוין ותחושת הנינוחות בכיסאות שירתה עוד יותר את המטרה.הסרט היה מצוין וההסברים גם כן היו טובים להפליא.

לאחר כמה דקות של עיכובים עברנו לביתן חה"י,בחוץ מוצגות ס"ג ובט"שית,בפנים אקווריום שמציג את ספינות וצוללות החיל.צפינו בסרט תדמית נחמד,שבו מתועדים סיפורים רבים של אנשי חה"י ביניהם סטי"לנים אנשי שייטת 13 ,שייטת 7 ואת דרכי התגובה בעת ניסיונות פשיטה של מחבלים.החייל שהרצה היה משעמם מאוד.

אז בתקווה שיהיה קצת יותר מעניין עברנו לביתן חי"ר,קיבלנו הרצאה מפיו של לוחם חה"נ גולני,על טירונות,מסלולי גדודים ומסלולי יחס"ר.הלוחם היה מאוד אדיב וענה לשאלות הקהל בצורה מלאה והנעים מאוד את זמננו.

ביתן החי"ר כלל תצוגה של אקדחי יריחו ,בארט0.5 , אמ 24 ,תבור עם כוונת מארס,ואמ 4 עם מתאמי פיקטין.

כמה מילות סיכום שלי:

"הסיור לא כלל כמה וכמה ביתנים מפאת קוצר הזמן (שוב בגלל האיחורים של החבר'ה בבוקר).הביתנים החשובים ביותר שבהם לא ביקרנו הם מודיעין שדה וחה"נ.להוציא את הדברים הללו היום היה קצר ומרוכז אך הבהיר את התמונה בסופו של היום.בהתחלה אמרתי שאני נמצא בחוסר וודאות ובסופו של יום גיבשתי את דעתי.אני חושב שהים הזה הוא אחד החשובים לביסוס הבחירה שלך ולעתיד שירותך בצה"ל.

בסה"כ הכול היום התנהל תחת מעטה הומוריסטי ולא פעם ולא פעמיים צחקנו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 21:46
  OmOmri OmOmri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "מאמר יום חיילות"

טוב אני יסביר על כמה

מודיעין שדה-הביתן היה מסריח ביותר וחנוק, אבל ההרצאה הייתה נורא מעניינת וזה נשמע תפקיד מעניין ומאתגר מאוד, החייל סיפר לנו על כמה מבצעים מרשימים שהוא עשה ויש לציין שזה משך נורא(צריך פרופיל 82 ומעלה אבל אני לא יכול כי יש לי 74)

חיל השלישות-ביתן ארמון, הרצאה משעממת, חיילות כוסיות, זהו.

מג"ב- הרצאה מעניינת מאוד, חיילת מג"ב (הלכה עם הידיים בכיסים האחוריים כיאה למעמדה) הרצתה קצת ואח"כ היה סרט יפה על יחידת המסתערבים והיחידות המיוחדות. באמצע נכנס מבחוץ אחד שמחופש לערבי וחטף ילד מהכיתה שלי. לסיכום: גם נראה מושך ביותר(ושוב צריך פרופיל מעל 82)

חיל תקשוב-הרצאה קצרה שבמהלכה הסבירו שבחיל תקשוב ממציאים את כל כלי התקשורת וכו' ובסוף היה טוס לשליחת מועמדות.(מילאתי ממר"ם-נקווה לקבל משו)
ישן 09-11-2005, 22:29

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
פיגוע תגובה...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי misheo שמתחילה ב "כל היום הזה סתם מסריח , לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי misheo
כל היום הזה סתם מסריח , לא השקיעו בכלל , בכל ביתן סתם זיינו את השכל אמרו משפט אחד ואז שמו סרט על היחידה . בחלק מהביתנים שהייתי לא ידעתי בכלל על מה מדובר גם כשיצאתי משם.. הרעיון יפה אבל סתם הביאו חיילים שילחצו פליי על הסרט ולא יסבירו באמת מה הולך . בביתן תותחנים היה הכי שכונה . איזה אחד סתם זיין תשכל שבשמירות נראה מסיבות יער , תהיה מוזיקה וכל מיני שטויות . בקיצור לא הוסיף לי כלום רק בלבל אותי עוד יותר למה כדאי ללכת.

תשמע אני אינני יודע על מה אתה מדבר שכן ההדרכה בביתנים הייתה ברמה גבוהה ביותר, לא בכולם אך יש לציין כי כל היום היה מעניין.אני לא מסכים איתך ,ככל הנראה כמות ההפרעות שהייתה בביתן לא איפשרה לך לדעת מה הולך מסביבך, אך לא משנה שהשילוט בכניסה לביתן הוא כל כך ענקי שאם לא ידעת איפה אתה נמצא זה עצוב מאוד.בביתן תותחנים אני אישית נהנתי והתידרוך היה על רמה.

לא הוסיף לך כלום?, לי זה רק הוסיף ורק הראה לי כי הדרך שבה בחרתי היא הנכונה ביותר בשבילי וסגרה אופציות שהיו פתוחות בתחילתו של היום.

ישן 12-11-2005, 11:16

שאלה סקר קצרצר אשמח אם תענו בכנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "מאמר יום חיילות"

טוב חבר'ה אז זהו סקר קצר של שביעות רצון מהמאמר אשמח אם תענו בכנות!.

1. האם אתה חושב שהמאמר היה מעניין?

א.מעניין מאוד.

ב.מעניין.

ג.מעניין במעט.

ד.כלל לא מעניין.

ה.מאוד משעמם.

2.האם אתה חושב ששילוב דעתו של הכותב הייתה במקום?

א.כן.

ב.לא.

3.האם המאמר עזר לך להבין מה הוא יום חיילות?

א.עזר מאוד.

ב.עזר.

ג.עזר מעט.

ד.כמעט ולא עזר.

ה.לא עזר לי כלל וכלל.

4.באיזו רמה אתה מדרג את חשיבותו של עליית המאמר בפורום?

א.חשובה מאוד.

ב.חשובה.

ג.לא הכי חשובה.

ד.חשובה במעט.

ה.לא חשובה כלל וכלל.

5.האם היית רוצה לקרוא מאמרים נוספים בנושאים שונים מבית היוצר של כותב זה?

א.כן, בשמחה.

ב.בסדר,אפשרי.

ג.לא ,לא מעניין אותי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר