לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2005, 01:51
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
למה בארצינו היקרה אין סוציאליזם לאומי?

אתמול נבחר עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה. ועם הדעות הכלכליות שלו אני די מאמין בהם.
ושמעתי את כול הקפיטליסטים שאמרו שהוא יהרוס את המדינה מהבחינה הכלכלית.
הם ממש מפחדים לאבד את הכוח להמשיך לעשות הרבה מאיתנו לעבדי חברות סרסורי העבדים.(חברות כוח אדם והמעסיקים שרוצים לשלם מנימום בשביל מקסימום) וספסרי המוצרים.(הכול בארץ יקר יות חוץ מהעבודה). אני חושב שעמיר פרץ יהרוס את המדינה אבל לא בגלל מה שטוענים החזירים הקפיטליסטים.
שמעתי אותו בטלוויזיה אומר שערבים יכולים למצוא בית במפלגה שלו. ומה שבריא לנו כעם זה לא להתחנף לערבים.(יש לשאוף שאלא שהם אויבים גלויים או סמויים יסולכו מארצינו)
עכשיו למה לא קמה מפלגה שתהיה שמאל חברתי כלכלי דומה למה שיש בארופה וימין מדיני ביטחוני?
הרי כול שהתנאים הכלכלים של הפרט ידרדרו כך יהיה לו פחות כוח חשק ובעיקר מוטיבציה לתרום למדינה. ויכול גם להוביל מעבר לאפתיה גם להתנגדות פסיבית ואף אקטיבית למוסדות המדינה.
אני חושב שצריכה לקום מפלגה חדשה שתהיה סוצאילסטית - חברתית כלכלית ולאומית במישור הביטחוני. כלומר אוייבי מדינת ישראל (ערבי ארץ ישראל והשטחים לא נכללים)
בתנאים של מה שיש היום פשוט אין לי טעם לבחור כי אף אחד לא מייצג את העמדות שלי.(אפתיה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 02:10
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שאלה מצוינת"

מסטודנטים אני לא מצפה לכלום. הייתי פעם כזה. מה שמעניין את רובם זה ציונים , איזה רכב יש להם ,ומה המקצוע שהם ילמדו בשביל לשרוד בעולם הקפיטלסיטי החזירי שהשתלט על ארצינו.
רובם באו מרקע בורגני אגואיסטי. לא ממנו תבוא הישועה עובדה עד היום לא שמענו מהם רק בנוגע לשכר הלימוד שלהם. ויש גם כאלה שלומדים מקצועות חסרי תכלית למדינה ככל כגון משפטים , ספרות , קולנוע(רובם לומדים בשביל להגיד שלמדנו) ועדו מגוון רחב ביותר.
אני לא חושב שכולם צריכים לרכוש השכלה גבוהה אלא רק המוכשרים והלימודים צריכים להיות מכווונים בכיוון טכנולגיה ומדע והם יהיו בחינם למוכשרים.(בתנאי שגם לא יעזבו את המדינה 10 שנים אחרי גמר לימודיהם)
ואם אנשים ירוויחו שכר סביר שאפשר לחיות ממנו אז לא כולם יצטרכו להוציא איזה תואר BA בקשקשולגיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר