לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 23:42
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
ברוס לי......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "סקר"

הוא אכן היה מאווד חזק יחסית לגודל שלו (הסיבה... סמים, אבקות, וסטרואידים) והאגרוף שלו היה קטלני במיוחד אבל עדין קשה לי להגיד שהוא היה הכי חזק. הוא לא עשה קרבות עם לוחמים אחרים אז נורא קשה להעריך עד כמה הוא היה חזק. בשונה מלוחמים אחרים שבמקום סרטים של בעיטות באוויר הם פשוט נכנסו לזירה (זירה ללא חוקים כגון UFC, Vale Tudo, PRIDE ) והראו מה יש להם, ויש הרבה כאלה ומה ששלט שם זה עבודת קרקע כלומר ג'יו ג'יטסו ברזילאי, סמבו, גם האבקות הצליחה לא רע בזכות הטאיק דאון. אני לא בטוח שלברוס לי היה את הטכניקה הדרושה לקרקע (למרות שבאחד הסרטים שלו רואים אותו עושה בריח- armbar) ולכן לעולם לא נדע אם היה הכי חזק כי הוא לא איתגר את עצמו נגד אחרים ונגד שיטות אחרות.
ולכן אני אבחר באפשרות מס' 5 בחיים לא נדע.
אם למישהו יש איזשהו מידע על קרבות שהוא ערך וניצח או הוכתר כאלוף נא להגיב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה לפורום
ישן 13-11-2005, 12:02
  idan_m idan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
ידוע לי על כמה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "ברוס לי......"

ידוע לי על כמה קרבות של ברוס לי אם מאסטרים מכל מיני אומנויות לחימה (במציאות!)
פעם אחת שברוס לי הכריז שהוא הכי חזק ושהוא מוכן להילחם עם כל אחד בכל מקום בכל מצב
הוא גם אמר שהוא מזמין כל אחד מארצות הברית לנסות את כוחו נגדו..מאסטר אחד(שכחתי את השם שלו אבל אמרו שהוא היה המאסטר הכי גדול בזמנו בארצות הברית) ייצא לנסות את ברוס לי..הנוכחים בקרב היו אישתו של ברוס לי וכמה אנשים. אחרי הקרב אישתו של ברוס לי פירשה את הקרב כניצחון של ברוס לי ורוב הנוכחים הסכימו איתה אבל חלק קטן אמרו שהקרב היה שיוויון
עוד סיפור אמיתי היה שברוס לי ניצח את המורה שלו לקונג פו ווינג צ'ון בקרב
התלמידים שלמדו אם ברוס לי באותו הזמן (וחלק מהם עדיין חיים אבל זקנים)אמרו שמרוב בושה המאמן פרש ולא חזק ומישהו אחר בא לאמן בימקומו!
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 14:44
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
תשמעו.....

אני לא אכחיש שאני מעריץ של ברוס לי ודרך החשיבה שלו......
אבל אני חושב שאני מסוגל להיות מספיק לא משוחד כדי להגיד כמה עובדות על האיש..

אגרוף זה עינין של מסה ומהירות......עכשיו רובינו מנסים לשפר את העינין של המסה כדי להגביר את העוצמה......(להכניס את הגוף לפעולה) מכיוון שכולנו מהירים בערך באותה מידה....
ברוס לי שקל רק 65 קילו והיה לו אגרוף עצבני ביותר בזכות העובדה שהוא היה הרבה יותר מהיר מהאדם הממוצא......הרבה יותר מסתם מהיר......זה מה שנתן לו את העוצמה שהיתה לו.....שנמדדה אגב.....

הוא כן נתן אתגר לכל אחד שרצה להלחם איתו בכל שיטה ובכל מקום......והוא היה בהרבה קרבות וקיבל הרבה מכות לראש....( חושבים שהיתה לזה השפעה רבה עליו ).

אי אפשר להתחמק מהעובדה שהוא היה קצת חמום מוח.....

הרבה שחקני קולנוע עושים סרטי פעולה רבים ובנתיים אף אחד מהם לא נחשב ל"אומן לחימה אולטימטיבי"כמו ברוס לי...... אז תשאלו את עצמכם שוב....האם רק בגלל הסרטים הוא זכור כאחד כזה......

סוד ההצלחה שלו היתה היכולתו לחשוב מחוץ לקופסא של אומנויות הלחימה הקונבנציונליות.......זה כבר מאמר בפני עצמו......

האם הוא היה הטוב מיכולם? אולי .....אף פעם אי אפשר לדעת בטוח.......אבל מה שבטוח הוא שהוא היה בין הטובים שהיו.......כמו מוריהשי וואשיבה....אבי האקידו........מי מבין שניהם היה לוקח בקרב..?
לעולם לא נידע.........

*** אגב לפי דעתי ברוס לי טעה כשחשב שטכניקות החשיבה והלחימה שלו מיועדות למתחילים.....
אני חושב שצריך להיות קודם בסיס מוצק לפני שמתחילים להתאמן בשיטותיו.....
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 18:11
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
כמו שכבר אמרו פה

קודם כל זה לא דבר שאפשר להשוות.

דבר שני נגיד שהיינו יכולים איכשהו להשוות בדרך מוזרה, אז אין לא לאף אחד בעולם מושג אם יש אנשים מסוימים באיזה אי קטן בסוף העולם שגרים בהרים וכל יום מתאמנים 12 שעות ועברו את ברוס לי בגיל 3.
גם אם יחפשו בכל המנזרים בעולם עדיין יש עוד מיליוני אנשים שמתאמנים באומנויות לחימה ואי אפשר להכיר את כולם.
עוד יותר, יכול להיות שבארצות הברית עצמה היה מישהו פי 7 יותר טוב מברוס לי אבל הוא החליט שבגלל סיבות של צניעות ופילוסופיה הוא לא הלך להילחם איתו.

הקיצר בחיים לא נדע וגם בחיים לא נצטרך לדעת (אתה יודע שהוא טוב- תעריך אותו בגלל זה ולא בגלל שהוא יותר/פחות טוב ממישהו אחר, וגם אם תדע, זה לא יעזור לך להיות איש יותר טוב)
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 18:51
  idan_m idan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
מה אתם אומרים..
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "כמו שכבר אמרו פה"

היה אחד שאמר למעלה שברוס לי לא יודע עבודת קרקע וזה מוכיח שהוא לא יודע עליו שום דבר נקודה
ברוס לי הזמין לקרבות בפומבית את כל מי שחושב שהוא יותר חזק ממנו ועובדה שרק 1 הגיע !
זה לא אומר משהו?
אה אז כל המאסטרים צנועים ולא רוצים להילחם?או שאולי הם פחדו להפסיד?
ועל סמך מה אתם אומרים שהוא לא היה אומן הלחימה הגדול בעולם?מאיפה אתם אומרים לדעת?נכון גם אני לא יודע אם הוא באמת היה הכי חזק אבל לפי מה שקראתי עליו וראיתי לעומת מאסטרים אחרים יש לו נתונים יותר טובים משל כולם:מהירות,זריזות,כוח(לעומת המישקל שלו)
מעבר לאומן לחימה ברוס לי גם היה פילוסוף וגם היה חכם מאוד וייסד שיטה בשם:ג'ט קון דו

בקיצור שכל אחד יישאר בדעה שלו מבחינתי הדיון הזה ניגמר

עידן
חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 22:35
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "מה אתם אומרים.."

חחח טוב טוב בא נעשה פה קצת סדר זה שאלה מטומטמת
א) אני לא בטוח מי היה יותר חזק מוריושיבה סנסאי או ברוס לי מוריושיבה היה מאסטר ענקי!!! שידע לשלוט בצ'י שלו בצורה גדולה ויכל לקחת הרבה אנשים בקבוצה
(יש סיפור האומר שהוא לקח לאחר ריב קטן עם שוט הוא לקח 50 שוטרים בגלל קטטה אחת)
בכל אופן יש את מנזר שאולין שלא שמעו על המסטרים שם והם מאוד מאוד חזקים ואין לדעת מה עוצמתם כי הם לא מראים זאת כמו ברוס לי
ברוס לי שיחק בסרטים וזה מה שנתן לו את הפירסום והכל. נכון שהוא היה מהיר מאוד והכל וזה נכון שהיו צריכים לעשות את הסרט בSLOW MOTION בגלל המהירות שלו אבל זה לא אומר שהוא היה הכי חזק... בכל אופן אני חושב שהוא לא היה הכי חזק למרות שהוא באמת אומן דגול והוא מפורסם בגלל שהוא היה אובססיבי לאימונים וכל הזמן חיי את אומנויות הלחימה. לא בגלל שהוא היה הכי חזק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 16:42
  11aaa11 11aaa11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
זה ultiamte fighting championship
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "מענין.."

זה לא חוקי כמעט בכל המדינות בארצות הברית, שום דבר לא מסוכן מדי שם
פעם ראיתי שם אחד שנתן ללוחם אחר מכות לביצים והשופט לא הפריד ולא עשה כלום רק צעק לו את הקנס שהוא צריך לשלם והקרב המשיך כאילו כלום, האנשים שם מטורפים אין כזה דבר קטלני מדי בשבילהם, בקרב "נורמלי" בUFC המפסיד יוצא עם פרצוף מלא דם, וכבר ראיתי הרבה מקרים שהמפסיד סיים חסר הכרה.
בקיצור קשה לי מאוד להאמין שקונג פו נחשב מסוכן מדי שם אחרי הדברים שראיתי....
כרגע אני לא מתאמן בשום אומנות לחימה בצורה מקצועית, אני רק מתרגל בעיטות ואיגרופים על שק איגרוף אבל למדתי כמה אומנויות לחימה שונות בצורה רצינית בעבר אז אני יודע על מה אני מדבר אם זה הכיוון שלך.
חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 19:13

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אני יסביר לך למה אין שם לוחמי קונג פו"

אתה לא יכול לדבר בשם כל אדם בעולם שמתאמן בקונג פו ולהגיד לי מה הוא חושב
העובדה היא שלא הגיעו לתחרות הזאת אנשים שעוסקים בקונג פו(לפני כל קרב רשום באיזה אומנות לחימה כל לוחם מתמחה), יכול להיות שאנשים כאלה נפסלו בשלבים המוקדמים שלא משודרים ויכול להיות שמי שמתעסק בקונג פו מבין שזה לא רעיון טוב כי לא בא לו לחטוף מכות רצח מול שיטות קצת יותר מתאימות לקרבות זירה אבל לא יכול להיות שכל מי שלומד קונג פו אומר לעצמו מכות זה לא יפה אני רק רוצה שקט נפשי והרמוניה עם היקום כי אני לוחם קונג פו אמיתי. אתה אומר שאומנויות לחימה זה כדי למנוע מכות אבל זה מלמד מבחינה מעשית איך כן לתת מכות וכמעט לכל אומנות לחימה ששווה משהו מבחינה מעשית בזירה יש נציג בUFC ואף אומנות לחימה לא מעודדת את זה כי UFC זה באמת מסוכן אבל עובדה שבכל זאת יש נציגים...
אל תנסה להתווכח איתי רק בשביל הוויכוח,תחשוב על זה ברצינות
חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 23:02

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אני לא מתווכח"

לא אמרתי שקונג פו זה חרא למה אתם כל הזמן חוזרים לזה ?
וUFC זה הדבר הכי קרוב שיש לקרבות רחוב, לא עברתי על החוקים כי אני לא עד כדי כך משועמם אבל כמעט הכל הולך שם ולא נראה לי שהחוקים יגבילו קונג פו כמו שאתה אומר.
עכשיו בוא אני יסביר לך משהו, הלוחמים שמשתתפים בUFC הם חיות,האופן בו אתה מתאר קונג פו זה החלום שלהם, הם רוצים להיכנס לזירה ולהוריד את היריב כמה שיותר מהר.
האנשים שמאמנים אותם הם מומחים לאומנויות לחימה ומבינים יותר מכולנו ביחד כי זה החיים והפרנסה שלהם, ואם קונג פו לא מספיק טוב גם בשביל הלוחמים וגם בשביל המאמנים בUFC(והיו הרבה,אני לא מדבר פה על איזה 5 אנשים,היו כבר עשרות אליפויות והגיעו מתחרים מכל העולם) שזה כל החיים שלהם אז אני חושב שאפשר לקבוע שקרבות רחוב זה לא הצד החזק של הקונג פו.
חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 15:09

איפה אמרתי דפוק וחרא ?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "יותר מתאימות?"

אגרופים נשארו אגרופים בעיטות נשארו בעיטות ותפיסות נשארו תפיסות.
אבל השאלה היא אם אתה רוצה לבצע אותם בצורה הכי יעילה שיש או בסגנון מסורתי מסויים, סגנון מוריד מהיעילות כי ברגע שאתה מתחשב בסגנון בתנועות שלך אתה לא מתמקד רק ביעילות,אתה לא רוצה רק לפגוע במטרה באופן הכי מהיר וחזק, אתה רוצה גם שהמכה תיראה יפה ונקי
, וזה דופק לך קצת את היעילות, מה לא הגיוני פה תסביר לי בבקשה.
ולא אמרתי שקונג פו זה דפוק וחרא אז דיי כבר עם הקטע הזה בכל הודעה.
דיון על רמת יעילות טכנית של אומנויות לחימה והשוואה ביניהם זה דיון מעניין לדעתי בלי קשר לזלזול.
אני לא רב איתכם מה יותר טוב,אני לא מזלזל בכם ואני לא אומר לכם ללמוד משהו אחר, אני רק משתף מה שאני יודע ומקשיב למה שלכם יש להגיד...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר