לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2005, 20:26
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "למי שמבין אנגלית"

אנגלית פשוטה ביותר הוא אומר לו בהתחלה תתן לי בעיטההוא נותן בעיטה שואל אותו ברוס לי (את הילד) מה זה היה?
ואז ברוס לי אומר אנחנו צריכים מגע ריגשי לא הבנתי בדיוק את זה ואז ברוס לי אומר לו נסה שוב
הילד בועט ואז ברוס לי אמר אמרתי שצריך מגע ריגשי לא כעס עכשיו נסה שוב איתי (ברוס לי אמר)
לאחר שהקטן בעט ברוס לי אמר טוב מאוד חחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!! קרע אותי מצחוק עכשיו הוא נתן לו כפה כי הילד חשב הילד הקטן אמר "תן לי לחשוב" ברוס לי הרביץ לו ואמר אל תחשוב! ואז ברוס לי אמר משפט יפה
"זה כמו אצבע מצביע ישר על המטרה" (משהו כזה) כפה שניה ברוס לי אומר לו אל תתרכז באצבע אתה תפסיד את כל מה שמחוץ לזה ואז ברוס לי אומר "אתה מבין?"
כפה שלישית ברוס לי אמר לו אף פעם אל תעיף את המבט שלך אפילו שאתה אומר הוס (נותן קידה) לאחר מכן הוא אומר לו יפה מאוד
סרט יפה לאללה!!! כל מה שהוא אומר נכון ביותר!!! תשימו לב לכל דבר סרט חכם!
בסוף הבנתי מה אומר המגע ריגשי לא צריך כעס אלה את הרגש שלך... קליפ חזק!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 19:22
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
צר לי לבאס אותך עידן, אבל...

ברוס לא צעיר בסרט הזה, אלא נמצא בערוב ימיו (בשלבי ההפקה הסופיים הוא נפטר).

הוא נראה מוזר משום שהסרטון נערך ממסך רחב (הצילום המקורי) למסך מלא - טכניקה שהייתה נפוצה בשנות ה-70 כאשר העתיקו סרטי קולנוע לפורמט טלווזיוני ולא ערכו מראש שני פורמטים.

לא יודע מאיפה הבאת את הבדיחה לגביי הלבנים והשחורים - מה שבאמת קורה שם זה שמטעמי צילום נתנו לחלק ללבוש לבן ולחלק ללבוש שחור (מצטלם טוב יותר) - רוב החברה שנמצאים שם לא יודעים לתת אפילו אגרוף וקל מאד לראות את זה בקליפ שהבאת, רובם המוחלט היו ניצבים שנמצאו ברחובות הנוג קונג, מי שמקבל קלוזאפ על תנועה יפה, היה אמן לחימה מאומנות כזו או אחרת שמצאו בכדי לבצע את התרגילים, או פעלולן מקצועי.

והבחור עם הצהוב הוא שחקן מקצועי (ולא אמן לחימה) בשם ג'ון סקסון שהובא לסרט יחד עם ג'ים קלי בכדי לתת לברוס גם קצת גב של משחק רציני ולפנות לקהלי יעד שונים בארה"ב לשם היה הסרט מיועד (זהו הסרט שהיה אמור להביא לפריצה הגדולה של ברוס בהוליווד).

ג'ון סקסון היה אמור לעשות את זה לקהל הלבן ו"המתוחכם" יותר בזמנו.

ואילו ג'ים קלי היה אתנחתא קומית ופניה לקהל השחור.

כסיכום : לפעמים סייג לחוכמה שתיקה.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 16-11-2005 בשעה 19:46.
חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 10:18
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  

עוד תיקון קטן*

לגביי מהירותו של ברוס לי : זה לא שברוס לי היה מהיר באופן מיוחד, אלא טכנולוגיית הצילום באותה התקופה לא יכלה לקלוט תנועות מהירות (ומה לעשות העבודה של אומנויות הלחימה הסיניות היא מהירה יחסית בלי קשר לברוס).

אם תצפו בסרטי קולנוע משנות השבעים תשימו לב שמרדפי המכוניות או ריצתו של אדם או כל קטעי המכות נראים מאד מוזר לעומת היום, זה בדיוק מאותה הסיבה, המצלמה לא קלטה תנועות מהירות והתמונה יצאה מטושטשת ולכן הבמאים ביקשו מהשחקנים / נהגי המכוניות לפעול / ליסוע לאט, ולא משום שברוס לי רץ כמו השפן של אנרג'יזר.

יש הבדל בין היותו של אדם גדול לבין הפיכתו לסופר מן.

נ.ב. צריך לזכור שכל המשפטים הכביכול מגניבים של ברוס בסרטיו, הם פרי עטם של תסריטאים הונג קונגים שכתבו בסינית ותורגמו אח"כ לאנגלית בידי מתרגמים מקצועיים, כך שאין ממש קשר למה שברוס מוציא מהפה לבין האיש עצמו.

*. התייחסות זו היא להערתו של עידן באשכול "סקר" :
זה לא קשור לסרטים

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי matrix_a שמתחילה ב "זה שברוס לי התפרסם ע"י הסרטים שלו, לא אומר שהוא היה"
ובוא אני יגלה לך סוד קטן שהוא גםלא כל כך סוד ברוס לי היה יותר חזק גם ממה שאתה רואה בסרטים!!
הצלמים ביקשו ממנו להעת את הקצב כי הוא יוצא מתושתש אחרי זה

אני בכוונה תחילה לא מוכן להתערבב באשכול ההוא בעקבות רמת הגנון שיש שם (הרחבה בקרוב).

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 17-11-2005 בשעה 10:41.
חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 12:06
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  

אף אחד לא רב איתך, ולא מתווכח ולא לא מאמין, אבל -
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "תפסיק כבר לחפור!"

יש הבדל בין גדולתו של ברוס לי, לבין הפיכתו לX-מן.

הבנת הנקרא בסיסית תעיד כי כתבתי שברוס לי היה מהיר כמו כל אמן לחימה (ואולי אפילו קצת יותר).

אבל - עדיין העובדה שהבמאים ביקשו ממנו להאט את תנועותיו נבעה מטכנולוגית צילום בעיתית ולא ממהירותו הרבה של ברוס.

ושוב רק למען הסר ספק - לא טענתי לרגע שברוס אינו לוחם/פילוסוף/הוגה מוכשר ואף אחד הגדולים שעולם אומנויות הלחימה המודרני העמיד. אלא פשוט אמרתי שיש להבחין בין מה שרואים בסרט לבין האמת. הדבר לא מפחית מגדולתו, רבים וטובים מאמני הלחימה בעולם הופיעו בסרטים והדבר לא גורע מיכולתם. רק הכי חשוב זה להיות כנה כלפי האמת ולא להאדיר אנשים שממילא גדולים על בסיס חצאי אמיתות (עיין הערתך לגביי קראטיסטים בלבן קונג פו בשחור וצהוב לא יודע איזו אומנות).

כתמיד - הכל מאהבה

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 17-11-2005 בשעה 12:31.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר