לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2005, 07:26
  oleggold oleggold אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל oleggold
אמ.. אמא שלי הייתה לידי. אבל היא לא גוף שלישי. היא אמא.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי moshe222 שמתחילה ב "תלוי כמה זה חשוב יש חברות..."

אמרנו שמוכר שיכתוב את זה בדו"ח תקלה. והוא הבטיח שירשום וכמובן לא עשה את זה.

לגבי החברות שמתמחות.

אחד החזיר בערך 20 אחוז מהמידה. וזה לא היה שווה את זה. הצלחתי לעשות את זה לבד בבית.

והמידה שהיה שם שווה המון. זו עבודת חייו של אבא שלי. במשך שנה וחצי הוא סורק לשם תמונות עובד עליהם בפוטושופ ושולח לתחרויות. הוא אחד המצליחים בארץ בזמן האחרון.

תבדקו: Leonid Goldin.

בקיצור, המידה היה שווה לדעתי המון כסף. בגלל שזו עבודה אינדיבידואלית. היה לו גיבוי אבל לא להכל.
וכל התמונות שיש עליהן כבר עיבוד בפוטושופ או בכל תוכנה אחרת, אי אפשר להחזיר אותן כי הם מסובכות מדי. בגודל של 50- 100 מגה. ופשוט התוכונות שמחזירות מידה, מחזירות אותם מטושטשות.
Sata WD 200GB

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2005, 18:20
  SIGSEGV SIGSEGV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oleggold שמתחילה ב "אמ.. אמא שלי הייתה לידי. אבל היא לא גוף שלישי. היא אמא."

קודם כל יש חברות שמתמחות בהחזרת חומרים במצבים הרבה יותר גרועים ממה שתיארת השאלה כמה אתה מעוניין לשלם (זה יכול להגיע אף לאזור ה10,000 שקל)

שנית כיוון שחתמת על חוזה שאין האחריות לכל המידע שעל ההרד דיסק מוטלת על מבצע התיקון אני לא יודע כמה חזקה יש לך.
אתה יכול אולי לטעון שהליך תקין ולא רשלני היה אמור לבצע גיבוי של החומר לפני עבודה על המחשב אבל באותה מידה גם אתה היית אמור לעשות כך או לציין לפני המתקן שיש במחשב חומר חשוב.

אתה יכול לנסות להתייעץ עם עורך דין בתחום ולהחליט איתו אם שווה לך באמת להגיש את התביעה הזאת , אני לא יודע כמה באמת חשוב אופי החומר שהיה שמור אבל אני לא בטוח שהעילה שלך פה מספיק חזקה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר