לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 23:57
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אני חשבתי להתחיל דווקא מדביאן"

אני לא חושב שג'נטו יותר קשה מדביאן. בדיוק בשבועיים האחרונים שמעתי על שני חבר'ה - אחד מריץ דביאן, ואחד מריץ אובונטו. אחרי עדכון של המערכת (אני מדגיש: ענפי תוכנה STABLE), המערכות פשוט התחרפנו לחלוטין. אצל אחד (דביאן) נדפקו ההרשאות של dev/, ואצל השני (אובונטו) עדיין לא ברור מה בדיוק נדפק ואיך מתקנים...

בג'נטו טרם קרו לי דברים כאלה (אך אני עוקב אחרי ההתראות שיש במהלך העדכונים). למעשה, כנראה שג'נטו היא לא רק ההפצה החזקה ביותר מבחינת customization של המשתמש ומהירות עבודה, אלא היא הרבה יותר פשוטה לשימוש. נכון, היא מסובכת יותר להתקנה (למרות שכדאי לנסות את זה, אפילו שזה בטא), אבל את ג'נטו מתקינים פעם אחת, ואף פעם שוב לאחר מכן - ולכן זה כנראה שווה את זה.

וזה כמובן בלי להזכיר את הקהילה המאוד ידידותית של ג'נטו, שתעזור לך אפילו אם אין לך שמץ של מושג במה שאתה עושה (#gentoo ב irc.freenode.org).

אני חושב שכל אלה לא משאירים יותר מדי אפשרויות לבחירה. אני רק יודע שהמערכת שלי עובדת יופי, וזה לא היה כל כך טריוויאלי בהפצה הקודמת שלי, אפילו שיש לי 8 שנים נסיון עם המערכת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2005, 13:45
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני לא חושב שג'נטו יותר קשה..."

מוזר שלמשתמשי ג'נטו יש הרבה מאוד בעיות בהפצות אחרות, אולי זה בגלל הרגלים רעים שההפצה הזאת נותנת למשתמשים?
1. לאובונטו אין stable, unstable, testing וכו' כמו בדביאן. יש דבר אחר שנקרא multiverse, universe ועוד סוגים של מקורות, אבל אני לא חושב שאפשר להשוות את זה, כי הם לא עוברים את אותה הבדיקה של stable, testing ו-unstable בדביאן. ההגדרה היא אחרת לגמרי.
2. קצת קשה לי להאמין ש"נדפקו" לו ההרשאות של dev, מפני ש-devfs היא pseudo fs, זאת אומרת שהיא מופעלת ונכבית בכל כיבוי, היא לא באמת קיימת, השינויים לא תופסים מקום. כמו כן, בחיים לא שמעתי על בעייה כזאת. אולי הוא לא הבין מה הבעייה שלו בשדרוג.
3. אם הבחור שמשתמש באובונטו לא הבין מה הבעייה שלו, כנראה שלינוקס זה לא בשבילו. var/log/ נוצרה בשביל שישתמשו בה, לא בשביל לתפוס מקום על ההארדיסק.

בכל אופן, נכנסתי לכמה דקות לערוץ ה-IRC של ג'נטו ב-freenode, וכמה צחקתי כשכתבתי את התגובה הזאת וראיתי בדיוק את השורה הבאה: (המילה הראשונה בכל שורה היא הכינוי שכותב את ההודעה)
קוד:
REMOVE THIS LINE snake anyone experiencing hard locks with gentoo-sources-2.6.14-r4 ? edit_21 snake yes snake hmm snake edit_21, the solution ? edit_21 4 over the the last 3 days snake 3 since yesterday edit_21 non atm looking into it, but only on my lp not on my server edit_21 all laptop related snake desktop here edit_21 snake arch? snake x86 edit_21 amd? snake no snake yes snake amd thalon xp snake thus x86 not a 64 edit_21 k edit_21 in kde? snake gnome edit_21 snake, done a memtest? snake edit_21, everything was ok until i upgraded yesterday REMOVE THIS LINE
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר