לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2005, 16:25
  YGV2000 YGV2000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
עזרה חייב עזרה עם sub domain

אהלן!

יש לי אתר ואני מנסה לעשות לו sub-domain. האתר הוא עם כתובת קנוייה (לדוגמא: www.mysite.com) והוא יושב על שרת של חברת איחסון וגם הוא שרת רציני ובתשלום.

לאחר שלא ממש הצלחתי לקבל מהחברה עזרה לעניין הזה, אני מנסה לקבל ממכם!
אני רוצה שמי שיקליד www.mysite.com יגיע ל www.mysite.com/default.htm , ומי שיקליד sub.mysite.com יגיע לכתובת www.mysite.com/sub/default.htm . איך עושים את זה?

קיבלתי את הקובץ הבא ואמרו לי לערוך אותו. אני לא לגמרי מבין בשפות האלו ומי שיוכל לעזור לי אני אשמח!

קוד:
<%@ Language=VBScript %> <% ' Set up your variables Dim sURL, sPath ' Get the domain name typed in the browser. sURL = Request.ServerVariables("HTTP_HOST") ' Get the rest of the path after the domain name. sPath = Request.ServerVariables("PATH_INFO") ' Based on the domain name, redirect the user to the correct directory ' and attach the rest of the path. Select Case sURL ' The default page Case "www.shabup.net", "shabup.net" Case "dbeb.shabup.net" ' redirect to some URL Response.Redirect "http://shabup.net/dbeb" Case "bomba.com", "www.bomba.com" ' Redirect to some other directory Response.Redirect ".\somedir\bomba\home.asp" End Select %>

שלוש שאלות:
1. מה בדיוק אני צריך לערוך בקובץ הזה ואיך כדי שיפעל לפי הנתונים שכתבתי קודם?
2. איפה אני צריך לשים אותו בשרת (ביחס לתיקייה שבה נמצאים דפי האתר עצמו)?
3. (למי שמכיר מערכות ניהול של שרתי איחסון דומיין) אילו שינויים לעשות בניהול האתר? (להוסיף תת-כתובת, או מה?)

תודה לכל העוזרים!
YGV2000.

נערך לאחרונה ע"י YGV2000 בתאריך 13-11-2005 בשעה 16:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר