לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2004, 09:55
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
מיליון שקל לאבטחת משפחה

מיליון שקל בשנה – זה הסכום שעולה למדינה מימון האבטחה עבור כל אחת משישים המשפחות שמתגוררות ברובע המוסלמי בעיר העתיקה בירושלים ובשכונת עיר דוד, סילוואן ואבו דיס. מדובר במערך אבטחה גדול שכולל 320 מאבטחים, מהם 184 מאבטחים שפעילים עשרים וארבע שעות ביממה.

את האבטחה על יהודי מזרח ירושלים יזם בשעתו שר הבינוי והשיכון דאז, אריאל שרון, שמחזיק אף הוא בבית ברחוב הגיא ברובע המוסלמי. מאז החלטתו של שרון ממומנת האבטחה מתקציב משרד הבינוי והשיכון.

תקציב 2005 קובע כי המדינה תשלם על האבטחה 32 מיליון שקל, אך כבר עכשיו מונחת דרישה לתקציב נוסף של 13 מיליון שקל לאבטחת עוד שישה בתים, בהם אחד שנמצא בשלבי בנייה ואיננו מאוכלס כלל.

ההערכה היא שבמהלך השנה יתוקצב מערך האבטחה בסכומים נוספים כפי שקורה בכל שנה. כך למשל רק לפני חודש אישרה ועדת הכספים של הכנסת תוספת תקציבית על חשבון תקציב 2004 לתגבור מערך האבטחה.

לבני: זה לא לרוחי

הערב אמור עמנואל רוזן לשדר כתבת תחקיר בעניין בתכניתו "זה הזמן" בערוץ 10. מהתחקיר עולה כי משרד השיכון ביקש כבר כמה פעמים שלא לתקצב את נושא האבטחה מכיוון שאין זה תפקידו.

שרת השיכון הנוכחית, ציפי לבני, אמרה למעריב לפני שבועיים כי כל העניין אינו לרוחה וכי היא מבקשת שלא לתקצב עוד את הפרויקט. "אין לפרויקט הזה שום קשר למשרד הבינוי והשיכון. באתי למשרד ומצאתי את הסעיף התקציבי הזה ומאז אני מנסה להעביר אותו מהמשרד, אולי למשרד לביטחון פנים", אמרה לבני.

ח"כ חיים אורון (יחד), חבר ועדת הכספים, הגיב על הנושא ואמר: "למתנחלים במזרח ירושלים יש פריבילגיה שאין לאף אחד במדינת ישראל וזאת משטרה פרטית בעלות של מיליונים. שמישהו יסביר לי מדוע אני כחבר קיבוץ על קו התפר לא נהנה ממשטרה פרטית על חשבון משלם המיסים ומדוע מתנחלים במזרח ירושלים כן נהנים. חייבים להפסיק את מערך האבטחה הפרטי שעולה מיליונים רבים מקופת הציבור".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/830/133.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר