לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 17:25
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אנשיםםםםםםםםםםם אני דורשת מזל טוב :))))

אזזזזזזזזזזזז.............. סוף כל סוף, אחרי המון, המון זמן שהתמעמתי, ואמרתי לעצמי "זה לא דחוף" החלטתי ש.........

אני חייבת להתחיל לעשות שיעורי נהיגה!!! ולעשות תיאוריה, טסט ומה שלא יהיה!!!
אז בשמחה מרובה התקשרתי לאבא שלי ואמרתי לו שעד סוף היום אני רוצה תאריך לשיעור נהיגה הראשון שלי,
והוא ביצע את המשימה יותר מכראוי! אז היום בשעה 4, עליתי לאוטו, קירבתי את הכיסא, חגרתי את חגורת הבטיחות, הסתכלתי במראה לאחור ולצד, שמתי גז ויצאתי לדרך!!!!!

כן, כן ! היום היה השיעור נהיגה הראשון שלי, למרות שמבחינת חוק יכולתי להוציא רישיון כבר מלפני כמעט חצי שנה!

אז אני מתרגשת, מאושרת, ואחרי שאסיים את ה4 עבודות שיש לי להכין לשבוע הבא -אני אשב ללמוד לתיאוריה, ובעזרת הרעות {אני אלא מי?} אני אגש עוד שבועיים לתיאוריה! {נו בכל זאת אני צריכה קודם להוציא טופס ירוק!}

אז יאאלה איחוליישןןןןןןןןן {כן רחלי, העתקתי ממך חיחי}

מאושרת עד הגג! אני {תות!}

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.pcon.co.il/data/images/hed_rej/053005_pope_car.gif]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 22:13
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "חחחחח ברור, זה רק השיעור הראשון...."

בהצלחה... רק שלא יקרה לך מה שקרה לי.
הסיפור שלי בקצרה:
אני מעל 18 ועשיתי תיאוריה ומעל 30 שיעורים. וזהו! לא עשיתי לא טסט אחד אפילו(אפילו לא פנימי)
פשוט הפסקתי מכל מיני סיבות. מאז עברה כבר מעל חצי שנה...
ועכשיו זה בכלל דכאון... אבא תמיד איים שאם אני לא חוזר ללמוד עכשיו הוא מפסיק את המימון
לנהיגה... תמיד זה היה בגדר איום בלבד. מלפני חודש הוא כבר אמר לי סופית שהוא לא מביא
לי שקל לנהיגה עכשיו.
יש לי כסף אבל לא בא לי לבזבז אותו על זה... אז עכשיו גם אם אני ארצה לחזור ללמוד אני לא אעשה את זה
אבל חפיף... אני מסתדר מצויין מאוד בלי אוטו. אני יוצא עם חברים לברים ויכול לשתות המון בלי לעשות
שיקולים כמו "הבאתי אוטו... אני לא יכול לשתות הרבה" ויש לי חבר שהוא אשכרה הנהג שלי,
תמיד בא לבית ואוסף אותי וגם מחזיר אותי ... אז כרגע אני חיי את החיים הטובים

ישן 17-11-2005, 15:25
צלמית המשתמש של תותית

חחחחח החיים הטובים הא?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "בהצלחה... רק שלא יקרה לך מה..."

תראה אצלי זה אחרת כי אני גרה במושב... אז לגור במושב בלי רכב זה אסן. ובכלל כל החברים שלי שסיימו י"ב שנה שעברה ובעלי רישיון מתגייסים עכשיו, אז עוד חודש ככה לא יהיה לי באזור מי שיעשה לי את החיים הטובים.
ובכלל, אני לסבית, אז אני יוצאת למקומות אחרים, מבנתוש? וזה יוצא בת"א. ולא הרבה מהאזור שלי יבואו איתי לשם. אם בכלל. וגם, תמיד עדיף להיות תלוי רק בעצמך... אני אוהבת אלכוהול אבל לא אשתכר בשומקום שהוא מועדון\בר, רק אצלי בבית ואתפוס ראש אצל חברים עם קצת אלכוהול, להשתכר? למדתי את הלקח שלי -לא ולא.
:]

וד"א, אם תשים כסף שאתה מרוויח - מכל פעם 20 ש"ח, כשיהיה לך סביבות ה1000 {אפילו פחות היות וכבר עברת את ה30 שיעורים ורק צריך להיזכר} תוכל לעשות מהר את הרישיון כבר:]

תות

ישן 16-11-2005, 22:20
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
תושתוש מזל טוב :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אנשיםםםםםםםםםםם אני דורשת מזל טוב :))))"

ההתרגשות בהחלט מוכרת לי!

בכל מקרה אם יהיו לך שאלות כלשהן בקשר לתאוריה או בכלל בקשר ללימוד נהיגה וכל מה שקשור את מוזמנת לאיי סי 209377710

עברתי כבר 14 שיעורים... לומר שאני נהנה מהם אני לא ממש יכול כי למורה שלי יש מצבי רוח והוא דיי צורח מה שמוריד את הבטחון ל... אבל למדתי לשים עליו פחות

אוטומט או ידני? אם ידני אז עוד מעט יגיעו כל מיני ''זינוקים בעליה'' חניות ומה לא?

אני רוצה להיות אחרי המלווה כבר!!!

אגב על איזה רכב לומדת (זה סתם מתוך סקרנות)

ותאוריה למרות שכולם אומרים שזה ממש קל (וזה קל באמת) תלמדי טוב... תעברי מפעם ראשונה ויש לך תוספת נכבדת לבטחון העצמי...

אז שיהיה בהצלחה ואל תשכחי לעדכן אותנו!

עמית.
ישן 17-11-2005, 15:14
צלמית המשתמש של תותית

וואי הממ אוקיי אז ככה.. :]
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "תושתוש מזל טוב :)"

אם יהיו לי שאלות אפנה אליך מבטיחה :]

לא כדאי ללמוד עם מורה שמוריד לך את הביטחון על הכביש. תבדוק אם מותר להחליף מורה באמצע וזה עדיין יחשב במכלול 28 שיעורים, ייתכן ותמצא מורה נהדר שיצליח ללמד אותך בזהירות ותצליח להרגיש טוב עם עצמך על הכביש.

על הכביש אתה יכול לסמוך רק על עצמך, אז בטח ובטח לא להיות עם מורה שמוריד את זה.

מממ חשבתי לעשות אוטומט כי לשני ההורים שלי יש אוטומט ויש חוק שאומר שאחרי מספר שנים {או שנה או 4 לא זוכרת כבר} אפשר לנהוג גם על ידני בלי לעבור כלום...אבל בסוף כבר המורה שרציתי לנהוג איתו כי שמעתי שהוא מעולה {והוא באמת מעולה} נוהג על ידני אז ..ידני!
בקשר סוג הרכב, מאמי, אין לי שמץ של מושג! אני בורה שלמה בעניין :]

וכן בעניין של התיאוריה אני שישי-שבת יושבת לחרוש על זה... אני פשוט רוצה לסיים עם זה בספייייד... :] {הילוך רביעי?} חיחי

תודה רבההה!!!

תות

ישן 17-11-2005, 16:03
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אז עכשיו אדע מתי לא לצאת לכביש (חחח....)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אנשיםםםםםםםםםםם אני דורשת מזל טוב :))))"

הכל בצחוק חמודה
שיהיה לך המון בהצלחה ומחזיק לך אצבעות שתגשי לטסט במהרה ותעשי זאת בכמה שפחות שיעורים וכמובן בהצלחה בתיאוריה

דרך אגב כמה עולה שיעור כיום?

אני זוכר אצלי עשיתי שיעורים לפני הצבא ויום לפני הגיוס עשיתי טסט ולא עברתי ואחרי זה 3 שנים בתותחנים לא בדיוק מאפשר לעשות שוב ולכן אחרי הצבא עשיתי הכל מחדש ועברתי ומאז אני לא מפסיק לנהוג
אחרי הצבא לא חזרתי לאותו מורה כי לא יכולתי מהסיבה שלא היה יותר בחיים (ולא אני לא הרגתי אותו ) אני זוכר שעם המורה הזה לא היה מהנה כל כך כי היה לו שיטה שעל נשים הוא לא צעק וגם לא על אנשים מבוגרים ולכן מי שחטף את הכל היה אנחנו התיכוניסטים (ותאמינו לי ראיתי כבר נשים ואנשים אחרים נוסעים איתו וכמעט הורסים לו את האוטו והוא לא צייץ) והדבר הכי מרגיז היה שהרבה פעמים היינו עוברים ליד הבית שלו ואז הוא היה אומר יוצא ואומר רגע וחוזר רק אחרי רבע שעה וסתם היינו יושבים ומחכים לו
עם המורה השני היה הרבה יותר טוב וגם זה היה מורה משפחתי כלומר הוא לימד אותי ואת 2 אחיותיי ללמוד והיה הרבה יותר כיף ללמוד אצלו

אז שוב בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-11-2005, 20:54
צלמית המשתמש של תותית

המממ...חחח :)
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אז עכשיו אדע מתי לא לצאת לכביש (חחח....)"

בגלל זה מתחילים שיעורי נהיגה באמצע י"ב ולא בסוף י"ב! כי אחר כך כשמתגייסים למי יש ראש לרישיון?!

ובקשר לכמה זה עולה - עקרונית, כמו שאמר מעליי הבחורצ'יק - 85 בערך. אבל בגלל שהמורה לימד את אחותי ואחי, ואוהב מאוד את המשחה שלי אז 75. שזה חוסך לי סביבות ה300 שקל.
מה גם שאני לא רוצה שאבא שלי ישלם את הכל אז אני משלמת חצי. כל פעם שיש לי אני יביא לאבא שלי, עד שנתקזז באמצע. בינתיים יש לי 240, ואני מחר הולכת לעשות בייביסיטר ולקבל עוד איזה 100-130.. אז נאמר 100 -340... 340 לחלק ל75 = כמעט 5 שיעורים קיצור -אני בדרך הנכונה~! חחח :]

ובכל מקרה... כרגע לא כדאי לצאת לכביש כשאני שם, כי אני שיעור הבא שהוא מחר ב1 ועשרים - אני מתחילה עם הגז והקלאץ', ובאמת לא כדאי שאתקע במישהו..

אני צריכה עוד להגיב לאנשים באשכול וחייבת לחזור ללמוד. יש לי מחר מבחן בהיסטוריה... ויש לי עוד 18 עמוד ללמוד... כן,כ ן אני מאלה שסופרים לאחור :>

אז מתנשקים בהצלחה לי ולילה טוב לך !!!!
תות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:19

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר