לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2005, 14:00
  happy_dark_shadow happy_dark_shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
הנה חוקי הערוץ וחוקי השרת, ניתן לראות, שלא עברתי על אף חוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "יואל זה קיל משין("מכונת..."

חוקי הערוץ:
* אין לריב עם משתמשים אחרים בערוץ, אתם ממש רוצים לריב ? תעשו את זה בפרטי או בערוץ פרטי אחר.
* אין לפרסם ערוצים ו/או שרתים אחרים ללא רשות.
* חל איסור על הודעות שנשלחות אוטומטית לערוץ או לפרטי של משתמשים כאשר הם נכנסים.
* ישנה רשימה קבועה של מנהלי הערוץ, המנהלים הם המנהלים בפורומי המחשבים בלבד, אז נא לא לבקש אופ גם בשבילכם.
* במידה והוזהרת על ידי מנהל להמנע מפעולה מסויימת שמנוגדת לכללי הערוץ והמשכת בפעולה ו/או עברת על כללי הערוץ אתה עלול למצוא את עצמך מחוץ לערוץ. בתחילה רק בעיטה קלה, אבל אח"כ גם לתקופת קירור ("באן") ארוכה. עבירות חמורות יזכו בתקופת קירור ("באן") מיידית.
* סקריפטים מטרידים אסורים. סקריפט אשר שולח מידע לערוץ בצורה מחזורית אסור. כמו גם כל סקריפט שפונה לאנשים שמצטרפים לערוץ ושאר סקריפטים מטרידים. במידה ומנהל ביקש להפסיק את פעילותו של סקריפט מסויים הנכם מתבקשים לעשות כן בהקדם...
* הערוץ הוא של פורומי המחשבים בלבד! אבל גם משתתפים מפורומים אחרים בפרש מוזמנים להשתתף בו ברצון.
* כמו בפורום, גם בחדר הצ'אט אסור העיסוק בווראז.
* אין לפרסם אתרים\צ'אטים\פורומים\תחנות רדיו פרטיות ללא אישור.
* אין להשתמש בשירות הseen ללא צורך.
* אין להציף/לקלל.
* תלונות לגבי דברים הקשורים בערוץ אפשר להעביר בפורום משוב ו/או לכל מנהל בערוץ בצירוף לוג מלא של השתלשלות העניינים והסבר הגיוני מדוע לדעתכם הפעולה שבוצעה הייתה לא תקינה.

חוקי השרת:
- Follow the following rules if you do not wish to be banned from the server:
-
- (o) No flooding
- (o) No Harrasments of other users
- (o) No cloning
- (o) No unauthorized bots (including eggdrops/mirc bots)
- (o) No proxies (ANY PROXIES - including bouncers) allowed.
- (o) No annoyance.
- (o) No advertising of other IRC servers [immediate server ban penalty]
-

אין כאן שום איסור על ניק כמו darker-ghost-shadow עם away או sleep או בלי הם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 22:51

שוב הוא עשה זאת...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "סתם שתדע, גם אם משתמש נמצא רק בערוץ אחר, אתה יכול לעשות עליו whois ולראות באיזה עוד"

הנה ציטוט מהערוץ:
קוד:
[23:32] <Dekel> darker-ghost-shadow-devil, נחמד שקפצת [23:32] <Dekel> במידה ולא תשנה את הניק, תישאר בחוץ שוב... [23:33] <darker-ghost-shadow-devil> אין שום חוק נגד זה דקל, לא שימי ולא אורי נתנו לי קיק בגלל זה, כי זה לא פוגע באף אחד, אני נשאר איתו!

אני לא מתכוון לשנות ניק (אלא עם ישנו את החוק בשרת, אז אשנה אחרת לא) ואם הוא ימשיך לזרוק אותי סתם עוד כמה פעמיים אני עוזב פשוט את האתר לגמרי פשוט כולל צאט...
שהוא זרק אותי הניק היה darker-ghost-shadow|away, הניק שהתמשתי בו בציטוט, זה לראות עם הוא ממשיך עם זה והוא כן (נפל בתרגיל), אין בעיה נמשיך במשחק שלו בינתיים.
יש מספיק אתרים בחו"ל שאוכל לשאול בהם או מספיק צאטים בחו"ל או בארץ.

על הטינה האישית שלו אלי (עקב בחירה שעשיתי בחיים, מי שיודע יודע ומי שלא לא) אני לא מדבר כבר, כי זה לא שייך לעניין.

בינתיים עזבתי לשרת אחר עד למחר.
ישן 19-11-2005, 16:42

טוב הוא זרק אותי שוב, אינני מתכוון להכנס לערוץ כבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי happy_dark_shadow שמתחילה ב "יש לי תלונה על האופ דקל, סיבה במירק הוא חסם לי את הכתובת בגלל הניק הארוך שלי"

אז מכוון שאני לא מתכוון לכנס לשם כבר גם אם אחליף ניק (כי אז הוא ימצא סיבה אחרת להכנס בי בהזדמנות ה 1,הוא לא יקבל את התענוג), לא איכפת לי להגיד שהוא מאז ששמע את הבחירה האישית שלי הוא מתנקל לי אישית.
דוגמא הכי טובה (ותראו שאני דובר אמת אם תבדקו בלוגים של הערוץ)
שאחרים מעתיקים קוד, שהוא נמצא בערוץ כמובן במגבלות גבול השרת כמובן, הוא לא זורק אותם.
שאני מעתיק קוד במגבלות של השרת, הוא זורק אותי אישית. (זה כבר התנקלות אישית, פעם אחרונה זה קרא, כאשר שאלתי את איציק (מונה לנהל חדש לאחרונה) שאלה והוא עזר לי משהו)

כבר לא איכפת לי להגיד זאת, כי אינני חוזר לערוץ בגללו (החלטה אישית שלי) ובנוסף לא אשאל בפורומים שלו (אז אין לו יותר דרך להכנס בי יותר, אם עד היום נמנעתי מזה היום כבר הוא לא יקבל את התענוג), יש מספיק אתרים ברשת שעוסקים שאוכל להעזר בהם.
זאת פעם ראושנה שאני ועשה זאת, אבל אין ברירה.
אין טעם להחרים אתר שלם בגלל מנהל בודד רע שיש לו משהו נגדך אישית, האתר הזה מצויין וכך גם שאר המנהלים.
ישן 24-11-2005, 02:50
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי happy_dark_shadow שמתחילה ב "טוב הוא זרק אותי שוב, אינני מתכוון להכנס לערוץ כבר"

אני אמנם לא מכיר את דקל באופן אישי, אך בכל זאת אנחנו פועלים באותם תחומים, נתקלים בתגובות אחד של השני מדי יום, ואף "עלולים" להחליף מדי פעם מספר מילים, כך שלפי איך שאני מכירו, מוזר לי מאד טענתך שהוא מערב דעות אישיות במקום שדורש להמנע מהערבות עניינים אישיים, אך אם אתה אומר... לא אטען שזה לא נכון, לפחות כל עוד לא שמעתי גם את הצד שלו.
בכל אופן, כמו שהציאו לך - ולא טענך שעשית זאת, אתה יכול לפנות לשימי, אולי הוא יצליח ליישב את ההדורים ביניכם, כי באמת חבל שתפסיד, למרות שישנם מקומות נוספים שתוכל לקבל עזרה, פרש בהחלט עומדת בראש הרשימה (עובדה שעד עתה שהית ונעזרת פה).

קשה מאד להיות במקום שאתה מתחכך יום יום במי שיש ביניכם איבה וטינה, ולכן כדאי שתחשוב שוב כיצד ליישר את ההדורים.

בהצלחה לכולם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר